Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Santander

2
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w Santander

Santander - Opinie

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Funkcjonuje ona na polskim rynku usług finansowych od 2001 roku. Trzeba jednak zaznaczyć, że sam bank rozpoczął działalność w Polsce dopiero 5 lat później. Dziś jego głównymi akcjonariuszami są Bank Zachodni WBK i Santander Consumer Finance. Łącznie na terenie Polski zlokalizowanych jest 314 placówek. Kontakt z nimi jest ułatwiony za sprawą infolinii telefonicznej, skrzynki e-mail, jak i korespondencji listownej – szczególnie lubianej przez klientów ceniących sobie tradycyjne rozwiązania. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów – kredyt ratalny dostępny jest również w 33 tysiącach sklepów i marketów. Pomaga też w finansowaniu zakupu samochodu. Dlatego bywalcy komisów oraz salonów najczęściej finansują zakup pojazdu właśnie tą drogą.

Santander - Kredyt

Dostępna dla wnioskodawców kwota wynosi, jak wspomniano, maksymalnie 50 000 złotych, jednak mogą sobie pozwolić na nią jedynie klienci banku. Osoby, które dopiero zdecydują się na otwarcie rachunku, mają do dyspozycji jedynie 35 000 złotych. Obydwie grupy mogą skorzystać z czegoś specjalnego tylko dla nich. Wprawdzie stałym klientom dano dostęp do wyższych kwot, jednak to nowi korzystają z preferencyjnych warunków. Obowiązujące ich oprocentowanie wynosi 3,99%. Mogą być przy tym pewni, że zasady te będą obowiązywać przez cały okres kredytowania. Osoby, którym zależy na dokładnym określaniu tego, w jakim czasie muszą spłacić zaciągnięte zobowiązanie, nie muszą się martwić. Mają możliwość decydowania o dniu, w którym spłacane będą raty. Co ważne, wszelkie formalności załatwia się online. Dzięki temu przyznana gotówka (po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej) znajduje się na koncie wnioskodawcy już po 24 godzinach. Niezbędne dokumenty pobiera się w formie elektronicznej. Wtedy w każdym miejscu i czasie możliwe jest zapoznanie się z ich szczegółami. Identyfikacja kredytobiorcy następuje po dokonaniu przelewu zwrotnego.

Santander - Kredyt gotówkowy

Historia opisywanego przedsiębiorstwa finansowego sięga 1996, gdy powstało Polskie Towarzystwo Finansowe. Po wielu latach działalności zostało zakupione przez grupę Santander Consumer Finance CC. Podobnie jak kilka wcześniej wchłoniętych banków zostaje wcielone w powstałą na terenie Hiszpanii grupę. W 2006 roku swoją działalność w Polsce rozpoczyna Santander Consumer Bank S.A., zostaje większościowym udziałowcem AIG Polska S.A., a następnie to Bank Zachodni WBK wykupuje duży pakiet akcji Santandera. W ten sposób bank osiągnął strukturę znaną dzisiaj. Warto też wspomnieć o wyróżnieniach i osiągnięciach, które docenili eksperci. Już w 2003 roku przyznany został certyfikat „Firma Przyjazna Klientowi”, w późniejszych latach SCB uhonorowano „Dużą Perłą Polskiej Gospodarki”, co owocowało kolejnymi tytułami w latach późniejszych. Najnowsze osiągnięcie to wyróżnienie w programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w dziedzinie kredytów samochodowych. Wygląda zatem na to, że zadowoleni z usług banku są bardzo różni klienci.

Santander - Kredyt gotówkowy

By cieszyć się środkami przyznanymi w ramach pozytywnej oceny kredytowej, należy wybrać odpowiednie zakładki na stronie internetowej. W pierwszej kolejności musi zostać otwarta ta oznaczona jako „Kredyty gotówkowe” znajdująca się na pierwszym miejscu szarego paska umieszczonego pod logo firmy. Potem z rozwiniętego w ten sposób menu wystarczy już tylko wybrać odpowiednią pozycję, w tym przypadku Mistrzowski Kredyt Gotówkowy.

Santander - Kalkulator gotówkowy

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na zaciągnięcie opisywanego zobowiązania, musi liczyć się z kosztami. Kredyt ten wyróżnia się przede wszystkim niskim oprocentowaniem na poziomie 4,99%, przy czym RRSO wynosi niemal 14%. Preferencyjne warunki przyznawane są z kolei nowym klientom, którzy mogą pożyczyć maksymalnie 35 tysięcy złotych. Oni ponoszą koszty 3,99% w skali roku. Wtedy ma się pewność, że wysokość oprocentowania nie wzrośnie w trakcie trwania umowy. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące pozostałych opłat zawarte zostały na dokumencie, który znajduje się w odpowiedniej zakładce na omawianej stronie.

Pożyczasz1000013500750011000
Czas (miesięcy)30303030
Rata393.15393.15
Oddajesz11794.513500750011794.5

Santander - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Każdy, kto zdecyduje się na kredyt, będzie zadowolony przede wszystkim z preferencyjnych warunków, które przyznawane są nowym klientom. Ważne jest również to, że zyska możliwość samodzielnego wyznaczenia dnia spłaty, co również jest dużym ułatwieniem. Ponadto klient nie ma obowiązku wykupienia dedykowanego ubezpieczenia, co jest dużą oszczędnością. Wśród minusów wymienić należy niskie kwoty kredytów i wysokie RRSO. Dodatkowo pobierana prowizja wynosi 9,80% i może być kredytowana. To z kolei znacząco wpływa na łączną sumę zadłużenia.

Zalety

  • Znany, renomowany bank
  • Szeroka gama ofert
  • Niska prowizja kredytu gotówkowego

Wady

Brak wad

Ocena

2 (40%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.