Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Alior Bank

4
7 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Alior Bank

Alior Bank - Opinie

Alior Bank należy do włoskiej grupy Carlo Tassara. Na terenie Polski rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2008 roku. Jego największym udziałowcem jest spółka PZU S.A., z kolei Skarb Państwa posiada 29 procent jego udziałów. Ich łączna wartość wynosi 1,6 miliarda złotych. Nie sposób pominąć tego, że wysoka jakość obsługi została niejednokrotnie wyróżniona w wielu konkursach branżowych. Profesjonalne działania ekspertów od finansów sprawiają, że spółka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nieustannie idą z duchem czasu. W trosce o tę grupę wprowadzono płatności obsługiwane przez system Android. Ponadto fani zakupów mają okazję skorzystać z rozmaitych ofert handlowych przygotowanych specjalnie dla nich. Okazuje się zatem, że bank ten oferuje coś znacznie więcej niż zarządzanie finansami.

Alior Bank - Kredyt

Najnowsza pożyczka internetowa oferowana przez opisywaną spółkę wyróżnia się okresem kredytowania od 6 miesięcy do nawet 5 lat. Jej maksymalna wysokość wynosi z kolei 200 tysięcy złotych. RRSO ma wartość 17,70%. Nie ponosi się przy tym opłat prowizyjnych. Warunki kredytowania są ustalane indywidualnie zgodnie z wiarygodnością kredytową danego klienta. Faktem jest również to, że nie musi on posiadać konta bankowego w opisywanej instytucji. Nie pobiera się też dodatkowych opłat za przelewy na inne konto niż to w Alior Banku. Po zapadnięciu pozytywnej decyzji kredytowej przyznane środki pojawiają się na koncie w ciągu doby.

Alior Bank - Kredyt gotówkowy

Bank zanotował swój debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w grudniu 2012 roku, 4 lata po swoim pojawieniu się na rynku. Przeprowadził wówczas największą w historii GPW ofertę publiczną o wartości ponad 2 miliardów złotych. Później został włączony do indeksu WIG 20, w którym mieszczą się najbardziej płynne i stabilne finansowo spółki. W 2015 roku powiększył się za sprawą zakupu akcji Meritum Bank ICB. Cała operacja opiewała na kwotę blisko 353 milionów złotych. Za jej sprawą umocniono pozycję dobrze prosperującej spółki. Jednocześnie ta, która została zakupiona, utrzymała swoją odrębność i nazwę. Niemniej liczne fuzje sprawiają, że instytucja nieustannie rośnie w siłę. Broni swojej silnej pozycji za sprawą indywidualnego podejścia do każdego klienta. Świadczy przy tym usługi zarówno dla podmiotów indywidualnych, jak i firm. Wprowadza też innowacyjne rozwiązania internetowe, wychodząc tym samym naprzeciw wymaganiom wszystkich, którzy coraz częściej załatwiają swoje sprawy finansowe za pomocą bankowości internetowej. Nie powinno zatem dziwić to, że w trakcie XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy otrzymała tytuł Firma Roku 2017 za innowacyjność, osiągnięcia rynkowe i wykorzystanie nowych technologii w bankowości. Wyróżnienia te docenia coraz większa grupa zadowolonych klientów.

Alior Bank - Kredyt gotówkowy

By skorzystać z pożyczki internetowej udzielanej przez Alior Bank, wystarczy kliknąć w przycisk „Zapytaj o ratę”. Znajduje się on na fioletowym kwadracie zamieszczonym pod napisem „Pożyczka internetowa prowizja 0%”. Po kliknięciu na niego zostaje się przeniesionym do specjalnego formularza, który należy wypełnić, aby doradca telefoniczny przedstawił w trakcie rozmowy wszystkie szczegóły oferty. Drugim sposobem dotarcia do wszelkich niezbędnych informacji o dostępnych produktach bankowych jest rozwinięcie menu znajdującego się w prawym, górnym rogu (na wysokości loga). Stamtąd należy wybrać zakładkę „Kredyty i pożyczki”. Po jej otwarciu wystarczy kliknąć plus widniejący z prawej strony. Wtedy widoczny staje się szczegółowy rejestr tego, z jakich ofert można czerpać korzyści.

Alior Bank - Kalkulator kredytowy

W nocie prawnej zamieszczonej pod opisem pożyczki znajdziemy wszystkie poglądowe informacje na temat kosztów pożyczki. Właśnie tam opisane zostało, że Maksymalna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 37,1%. Minimalny okres kredytowania wynosi 6 miesięcy, a maksymalny to aż 60 miesięcy. RRSO wynosi 17,70%. Zmienne oprocentowanie ma z kolei wartość 9,99%. O wszelkich zmiennych w odniesieniu dla klienta można dowiedzieć się w trakcie rozmowy telefonicznej. Wtedy uzyska się dokładniejsze wiadomości na temat warunków, na których użyczona zostanie żądana kwota. Wszystkie formalności można zatem sfinalizować w trakcie jednej, krótkiej rozmowy.

Pożyczasz10000168002410030950
Czas (miesięcy)60606060
Rata754.85754.85754.85754.85
Oddajesz45291452914529145291

Alior Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty opisywanej instytucji, może liczyć na to, że przekona się o jej licznych zaletach. Przede wszystkim jest zwolniony z obowiązku zakładania konta osobistego. Ponadto dostępny klientom okres kredytowania wynosi maksymalnie 5 lat. Wielu skusi również wysoka kwota kredytu. Wśród dodatkowych zalet należy wymienić to, że decyzja kredytowa wydawana jest bardzo szybko i zaakceptowane są różne formy zatrudnienia. Podstawową wadą świadczonej usługi jest jednak wysokie RRSO, które sprawia, że ogólny koszt kredytu jest bardzo wysoki. Ponadto by skorzystać z dostępnych obniżek, trzeba zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Zalety

  • 1

Wady

  • 1

Ocena

4 (80%)
7 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.