VISSET Biznes recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
87%
Ocena klientów Zobacz opinie
82%

Visset jest firmą udzielającą pożyczek w wysokości od 15 000 zł do 200 000 zł. Swoją ofertę kieruje do klientów prowadzących działalność gospodarczą. Na polskim rynku działa od 2009 roku.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

 

 

visset biznes logo
Kwota
15 000zł - 50 000 zł
Okres
12 miesięcy
Pożyczkowy Portal

VISSET Biznes - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Piekary 12/6, 61-823 Poznań
TelefonTelefon: 61 610 29 40
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 7.00 - 20.00
E-mailE-mail: info@visset.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy FINCROSS Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000841687
NIP: 7792515544
REGON: 386080416

Zalety i wady firmy VISSET Biznes

Visset Biznes – Pożyczki przez internet dla firm

Obecne czasy sprzyjają wszystkiemu co dostępne online. Nie inaczej jest z pożyczkami czy kredytami. O chwilówkę od VISSET Biznes starać można się właśnie drogą elektroniczną, co znacząco przyspiesza proces wnioskowania. Firma VISSET dysponuje przejrzystą stroną internetową, na której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, a także złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. VISSET Biznes oferuje przedsiębiorcom produkty bez zabezpieczenia, czyli nie będzie konieczne poręczenie lub zastaw.

VISSET Biznes gwarantuje możliwość pozyskania pieniędzy na pokrycie wydatków związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pieniądze można przeznaczyć  między innymi na:

  • opłaty związane z utrzymaniem siedziby firmy,
  • składki ZUS,
  • podatki,
  • zakup nowego sprzętu, wyposażenia biura lub innych środków trwałych,
  • wynagrodzenie pracowników.

Visset Biznes – Ogólne warunki

Pożyczki dla firm udzielane są w wysokości od 15 000 zl do 200 000 zł. Okres kredytowania jest taki sam niezależnie od kwoty i wynosi 12 miesięcy. Termin spłaty można przesunąć, a opłata za tę usługę zależy od wysokości pożyczki

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc starać się o pożyczkę w VISSET Biznes? Przede wszystkim firma dedykuje swoją ofertę osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Ponadto należy posiadać dowód osobisty, złożyć odpowiedni wniosek oraz przejść przez weryfikację Kontomatik. Należy również dysponować własnym kontem bankowym w dowolnej instytucji funkcjonującej na polskim rynku. Visset udziela finansowania firmom, które posiadają negatywne wpisy w rejestrach takich jak Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biuro Informacji Kredytowej czy ERIF. Każda decyzja ma jednak charakter indywidualny.

Visset Biznes – Pożyczka dla firm krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczki dla firm VISSET jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich formalności. Pożyczkę można otrzymać po spełnieniu kilku warunków i wykonaniu zaledwie trzech kroków. Firma wprowadziła dwa sposoby wnioskowania: dla nowych oraz stałych klientów. Omówmy najpierw pierwszą sytuację.

1.Na samym początku pożyczkobiorca musi wybrać na stronie internetowej VISSET odpowiednią kwotę pożyczki i zapoznać się z kosztami.

2.Po kliknięciu „Wybieram” zostanie przekierowany do interaktywnego formularza, w którym należy wpisać podstawowe dane osobowe oraz informacje na temat firmy.  Jeżeli udzieli niezbędnych zgód i uzupełni cały wniosek, może przejść dalej.

3.Następnie konieczne jest uiszczenie opłaty weryfikacyjnej, która wynosi 1 zł. Przelew, jak zapewnia sama firma VISSET, da jej pewność, że przeleje pożyczkę na właściwy rachunek, a przy okazji potwierdzi tożsamość wnioskującego. Dane wnioskującego można potwierdzić przez wideorozmowę on-line.

4.Po potwierdzeniu danych klientowi nie pozostaje nic innego jak czekać na rozpatrzenie wniosku. Decyzja przychodzi zazwyczaj do 15 minut, a jeśli jest pozytywna, pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli mówimy o stałych klientach, cały proces jest jeszcze bardziej uproszczony. Każdy z nich, przy składaniu wniosku o pierwszą pożyczkę, zakładał konto na platformie VISSET Biznes. W sytuacji, gdy po raz kolejny korzysta ze wsparcia firmy, wystarczy, że zaloguje się na swój profil i na głównej stronie wybierze interesującą go kwotę. Pożyczkobiorca nie musi już wnosić opłaty weryfikacyjnej, a po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku, od razu otrzymuje przelew środków.

Visset Biznes – Koszty pożyczki dla firm

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Kwota pożyczki: 20000 zł; Okres spłaty: 12 miesięcy; Wysokość raty: 2090 zł. Wyliczenia mają charakter orientacyjny, a ostateczna wysokość raty jest ustalana indywidualnie w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta.

Poniższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy VISSET Biznes zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Maro

Szybko, Dobra obsługa przez telefon.

00 Odpowiedz
lukas

Bez klopotow. Konto w pkobp wiec musilem czekac na sesje

10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
visset biznes logo
15 000zł - 50 000 zł
Kwota
12 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w VISSET Biznes
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: