Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Visset dla firm

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Visset dla firm

Visset dla firm - Opinie

Visset prócz pożyczek indywidualnych adresowanych do osób fizycznych, pomaga finansowo właścicielom działalności gospodarczych. Firma działa w branży od 2009 roku. Co jakiś czas zmienia swoją ofertę z myślą o tym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Choć kwoty, które pożycza nie są wielkie, skutecznie wsparła już niejeden biznes. Prócz pożyczek, Visset ma w swoim asortymencie usługę polegającą na pomocy dłużnikom, którzy nie są w stanie regulować zaciągniętych należności. Od lat współpracuje bowiem z Asetią, czyli firmą zajmują się restrukturyzacją zobowiązań, a także Invesystemem, który działa w obszarze poręczeń chwilówek.

Visset dla firm - Pożyczki przez internet dla firm

Obecne czasy sprzyjają wszystkiemu co dostępne online. Nie inaczej jest z pożyczkami czy kredytami. O chwilówkę od Visset starać można się właśnie drogą elektroniczną, co znacząco przyspiesza proces wnioskowania. Firma Visset dysponuje w miarę przejrzystą stroną internetową, na której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, a także złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. Visset oferuje przedsiębiorcom produkty bez zabezpieczenia, czyli nie będzie konieczne poręczenie lub zastaw.

Visset dla firm - Ogólne warunki

Możliwość starania się o pożyczkę w Visset mają osoby, które prowadzą działalność gospodarczą minimum sześć miesięcy. Jak więc widzimy, firma otwiera swoją ofertę na nowych przedsiębiorców, którzy niekoniecznie mają już jakąkolwiek zdolność kredytową. Pożyczki dla firm udzielane są w wysokości od 1000 zl do 5000 zł. Okres kredytowania jest, niezależnie od kwoty taki sam, czyli 30 dni. Co ważne, pierwsza pożyczka 1000 zł jest w pełni darmowa. Po spłacie jednej, od razu można wnioskować o kolejną, a za każdym razem maksymalna kwota jest wyższa. Możliwość zaciągnięcia zobowiązania na 5000 zł czeka na klienta dopiero przy ósmej pożyczce. Wraz ze wzrostem kwoty rosną oczywiście koszty całkowite należności. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc starać się o pożyczkę w Visset? Przede wszystkim należy posiadać polskie obywatelstwo, mieścić się w przedziale wiekowym 20-75 lat, dysponować własnym kontem bankowym w dowolnej instytucji funkcjonującej na polskim rynku, posiadać własny telefon komórkowy, a także nie figurować w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biura Informacji Kredytowej czy ERIF jako dłużnik, który nie reguluje swoich należności w terminie lub w ogóle zaniechał obowiązku spłaty zobowiązania. W niektórych przypadkach to, że dane klienta znajdują się w bazach wymienionych instytucji nie oznacza, że traci on od razu szansę na uzyskanie pożyczki w Visset. Firma jednak dokładniej przeanalizuje jego historię kredytową oraz zdolność zaciągania kolejnych zobowiązań. Każda decyzja ma charakter indywidualny. Jak przyznaje Visset, o pożyczkę mogą ubiegać się nawet osoby, które mają już kredyt bankowy, tyle tylko, że warunkiem jest terminowe spłacanie należności i brak wpisu w rejestrach dłużników.

Visset dla firm - Pożyczka dla firm krok po kroku

Proces starania się o pożyczkę jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich formalności. Pożyczkę można otrzymać po spełnieniu kilku warunków i wykonaniu zaledwie trzech kroków. Firma wprowadziła dwa sposoby wnioskowania: dla nowych oraz stałych klientów. Omówmy najpierw pierwszą sytuację. Na samym początku pożyczkobiorca musi wybrać na stronie internetowej Visset odpowiednią kwotę oraz termin spłaty zobowiązania, kolejno nacisnąć okienko „Wypełnij wniosek”. Zostanie przekierowany do interaktywnego formularza, w którym należy wpisać podstawowe dane osobowe. Następnie konieczne jest uiszczenie opłaty weryfikacyjnej, która wynosi 1 zł. Przelew, jak zapewnia sama firma Visset, da jej pewność, że przeleje pożyczkę na właściwy rachunek, a przy okazji potwierdzi tożsamość wnioskującego. Po wykonaniu transakcji klientowi nie pozostaje nic innego jak czekać na rozpatrzenie wniosku. Decyzja przychodzi zazwyczaj do 15 minut, a jeśli jest pozytywna, pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Jeśli mówimy o stałych klientach, cały proces jest jeszcze bardziej uproszczony. Każdy z nich, przy składaniu wniosku o pierwszą pożyczkę, zakładał konto na platformie Visset. W sytuacji, gdy po raz kolejny korzysta ze wsparcia firmy, wystarczy, że zaloguje się na swój profil i na głównej stronie wybierze interesującą go kwotę oraz okres kredytowania. Pożyczkobiorca nie musi już wnosić opłaty weryfikacyjnej, a po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku, od razu otrzymuje przelew środków.

Visset dla firm - Koszty pożyczki dla firm

Każdy potencjalny pożyczkobiorca na stronie internetowej firmy Visset może wykonać darmową i niezobowiązującą symulację kosztów pożyczki. Ułatwia to kalkulator, w którym za pomocą suwaków możemy wybrać kwotę oraz okres spłaty. Reprezentatywny przykład wygląda następująco: klient pożycza maksymalną kwotę, czyli 5000 zł na najwyższy z możliwych terminów spłaty (30 dni), koszt pożyczki w takim przypadku wynosi 1350 zł.

Pożyczasz1000200040005050
Czas (miesięcy)1111
Rata0540.001080.001350.00
Oddajesz100054010801350

Visset dla firm - Dane firmy

 • +48 61 66 14 222, +48 502 255 550
 • info@visset.pl
 • ASETIA sp. z o.o. S.K.A., Głogowska 55/57 lok. 5, 60-738 Poznań.
  KRS: 0000422888
  NIP: 779-241-04-20
  REGON: 302302434
 • Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 7.00 – 20.00

Zalety

 • Pierwsza pożyczka darmowa
 • Możliwość przedłużenia spłaty 
 • Szybki proces weryfikacji wniosku i przyznawania pożyczki
 • Przejrzyste warunki umowy

Wady

 • Limit kwotowy w przypadku kolejnych pożyczek
 • Niska maksymalna kwota 

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.