VISSET Biznes recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
90%

Visset jest firmą udzielającą pożyczek dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Na polskim rynku działa od 2009 roku. Należy do spółki Ide Home, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS zawiesiła swoją działalność w dniu 01.12.2019, a ponownie wznowiła w dniu 01.11.2021.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

 

 

visset biznes logo
Kwota
2 000zł - 12 000 zł
Okres
6 miesięcy
Pożyczkowy Portal

VISSET Biznes - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Leopolda Ogulickiego 1/83, 19-300 Ełk
TelefonTelefon: 61 64 94 400
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 7.00 - 20.00
E-mailE-mail: info@visset.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Idea Home Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000422888
NIP: 8481860245
REGON: 281404254

Zalety i wady firmy VISSET Biznes

Visset Biznes – Pożyczki przez internet dla firm

Obecne czasy sprzyjają wszystkiemu co dostępne online. Nie inaczej jest z pożyczkami czy kredytami. O chwilówkę od VISSET Biznes starać można się właśnie drogą elektroniczną, co znacząco przyspiesza proces wnioskowania. Firma VISSET dysponuje przejrzystą stroną internetową, na której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, a także złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. VISSET Biznes oferuje przedsiębiorcom produkty bez zabezpieczenia, czyli nie będzie konieczne poręczenie lub zastaw.

VISSET Biznes gwarantuje możliwość pozyskania pieniędzy na pokrycie wydatków związanych z prowadzoną działalność zarówno przedsiębiorstwom ze stałymi dochodami „Gotówka w obrocie”, jak i sezonowymi „Gotówka na szybko”.  Pieniądze można przeznaczyć  między innymi na:

  • opłaty związane z utrzymaniem siedziby firmy,
  • składki ZUS,
  • podatki,
  • zakup nowego sprzętu, wyposażenia biura lub innych środków trwałych,
  • wynagrodzenie pracowników.

Visset Biznes – Ogólne warunki

Pożyczki dla firm udzielane są w wysokości od 1000 zl do 5000 zł w ramach oferty „Gotówka na szybko”. Okres kredytowania jest, niezależnie od kwoty taki sam, czyli 30 dni. Termin spłaty można przesunąć, a opłata za tę usługę zależy od wysokości pożyczki. Jeżeli pożyczka wynosi 2000 zł, wówczas I przesunięcie będzie kosztowało  400 zł, II 380 zł, III 360 zł itd. Z kolei „Gotówka w obrocie” zakłada możliwość pożyczenia wyższych kwot nawet do 12 000 zł pod warunkiem posiadania stałego dochodu.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc starać się o pożyczkę w VISSET Biznes? Przede wszystkim należy posiadać polskie obywatelstwo, mieścić się w przedziale wiekowym 20-75 lat, dysponować własnym kontem bankowym w dowolnej instytucji funkcjonującej na polskim rynku, posiadać własny telefon komórkowy, a także nie figurować w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biura Informacji Kredytowej czy ERIF jako dłużnik, który nie reguluje swoich należności w terminie lub w ogóle zaniechał obowiązku spłaty zobowiązania. Jednak każda decyzja ma charakter indywidualny. Jak przyznaje VISSET, o pożyczkę mogą ubiegać się nawet osoby, które mają już kredyt bankowy, tyle tylko, że warunkiem jest terminowe spłacanie należności i brak wpisu w rejestrach dłużników.

Visset Biznes – Pożyczka dla firm krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczki dla firm VISSET jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich formalności. Pożyczkę można otrzymać po spełnieniu kilku warunków i wykonaniu zaledwie trzech kroków. Firma wprowadziła dwa sposoby wnioskowania: dla nowych oraz stałych klientów. Omówmy najpierw pierwszą sytuację.

1.Na samym początku pożyczkobiorca musi wybrać na stronie internetowej VISSET odpowiednią ofertę „Gotówka w obrocie” lub „Gotówka na szybko”. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki i zapoznać się z kosztami.

2.Po kliknięciu „Wybieram” zostanie przekierowany do interaktywnego formularza, w którym należy wpisać podstawowe dane osobowe oraz informacje na temat firmy.  Jeżeli udzieli niezbędnych zgód i uzupełni cały wniosek, może przejść dalej.

3.Następnie konieczne jest uiszczenie opłaty weryfikacyjnej, która wynosi 1 zł. Przelew, jak zapewnia sama firma VISSET, da jej pewność, że przeleje pożyczkę na właściwy rachunek, a przy okazji potwierdzi tożsamość wnioskującego.

4.Po wykonaniu transakcji klientowi nie pozostaje nic innego jak czekać na rozpatrzenie wniosku. Decyzja przychodzi zazwyczaj do 15 minut, a jeśli jest pozytywna, pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli mówimy o stałych klientach, cały proces jest jeszcze bardziej uproszczony. Każdy z nich, przy składaniu wniosku o pierwszą pożyczkę, zakładał konto na platformie VISSET Biznes. W sytuacji, gdy po raz kolejny korzysta ze wsparcia firmy, wystarczy, że zaloguje się na swój profil i na głównej stronie wybierze interesującą go kwotę oraz okres kredytowania. Pożyczkobiorca nie musi już wnosić opłaty weryfikacyjnej, a po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku, od razu otrzymuje przelew środków.

Visset Biznes – Koszty pożyczki dla firm

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 2000 zł; Okres spłaty: 6 miesięcy; Wysokość raty: 290 zł. Wyliczenia mają charakter orientacyjny, a ostateczna wysokość raty jest ustalana indywidualnie w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta.

Poniższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy VISSET Biznes zostaw swoją opinię.

1 komentarz

lukas

Bez klopotow. Konto w pkobp wiec musilem czekac na sesje

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
visset biznes logo
2 000zł - 12 000 zł
Kwota
6 miesięcy
Okres
Podobne oferty do VISSET Biznes
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: