Maksymalna kwota pożyczki: 12 000 zł
Weź pożyczkę
w VISSET Biznes

VISSET Biznes - Opinie

VISSET Biznes to oferta skierowana do klientów biznesowych, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki na cele związane z prowadzoną działalnością. Firma VISSET działa w branży od 2009 roku. Co jakiś czas zmienia swoją ofertę z myślą o tym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki atrakcyjnej ofercie skutecznie wsparła już niejeden biznes.

Oferta VISSET Biznes składa się z dwóch produktów. Pierwszy z nich to “Gotówka w obrocie” dla przedsiębiorstw ze stałymi dochodami. W tym przypadku okres kredytowania wynosi 6 miesięcy, a kwota pożyczki może wynosić od 2 000 do 12 000 zł.  Spłata odbywa się w formie stałych rat miesięcznych. Takie wsparcie finansowe może sprawdzić się w przypadku inwestycji w nowy projekt.

 

Drugi produkt to “Gotówka na szybko” dla przedsiębiorców z sezonowymi dochodami. W tym przypadku przedsiębiorca może wnioskować o kwoty od 2 000 do 5 000 zł. Okres kredytowania to 1 miesiąc. Istnieje również możliwość zmiany limitu na większy. Dodatkowo VISSET Biznes zapewnia swoim klientom opcję wielokrotnego przesunięcia terminu spłaty.Jeżeli klient zmienia po raz kolejny termin spłaty, opłata jest niższa.

 

VISSET Biznes – Dane kontaktowe

Nazwa: VISSET Biznes
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 12000 do 6 mies.
Siedziba firmy: Głogowska 31/33, Poznań 60-702
Telefon: 61 64 94 400
e-mail: info@visset.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 7:00-20:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

VISSET Biznes - Pożyczki przez internet dla firm

Obecne czasy sprzyjają wszystkiemu co dostępne online. Nie inaczej jest z pożyczkami czy kredytami. O chwilówkę od VISSET Biznes starać można się właśnie drogą elektroniczną, co znacząco przyspiesza proces wnioskowania. Firma VISSET dysponuje przejrzystą stroną internetową, na której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, a także złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. VISSET Biznes oferuje przedsiębiorcom produkty bez zabezpieczenia, czyli nie będzie konieczne poręczenie lub zastaw.

VISSET Biznes gwarantuje możliwość pozyskania pieniędzy na pokrycie wydatków związanych z prowadzoną działalność zarówno przedsiębiorstwom ze stałymi dochodami “Gotówka w obrocie”, jak i sezonowymi “Gotówka na szybko”.  Pieniądze można przeznaczyć  między innymi na:

 • opłaty związane z utrzymaniem siedziby firmy,
 • składki ZUS,
 • podatki,
 • zakup nowego sprzętu, wyposażenia biura lub innych środków trwałych,
 • wynagrodzenie pracowników.

VISSET Biznes - Ogólne warunki

Pożyczki dla firm udzielane są w wysokości od 1000 zl do 5000 zł w ramach oferty “Gotówka na szybko”. Okres kredytowania jest, niezależnie od kwoty taki sam, czyli 30 dni. Termin spłaty można przesunąć, a opłata za tę usługę zależy od wysokości pożyczki. Jeżeli pożyczka wynosi 2000 zł, wówczas I przesunięcie będzie kosztowało  400 zł, II 380 zł, III 360 zł itd. Z kolei “Gotówka w obrocie” zakłada możliwość pożyczenia wyższych kwot nawet do 12 000 zł pod warunkiem posiadania stałego dochodu.

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc starać się o pożyczkę w VISSET Biznes? Przede wszystkim należy posiadać polskie obywatelstwo, mieścić się w przedziale wiekowym 20-75 lat, dysponować własnym kontem bankowym w dowolnej instytucji funkcjonującej na polskim rynku, posiadać własny telefon komórkowy, a także nie figurować w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Biura Informacji Kredytowej czy ERIF jako dłużnik, który nie reguluje swoich należności w terminie lub w ogóle zaniechał obowiązku spłaty zobowiązania. Jednak każda decyzja ma charakter indywidualny. Jak przyznaje VISSET, o pożyczkę mogą ubiegać się nawet osoby, które mają już kredyt bankowy, tyle tylko, że warunkiem jest terminowe spłacanie należności i brak wpisu w rejestrach dłużników.

VISSET Biznes - Pożyczka dla firm krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczki dla firm VISSET jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich formalności. Pożyczkę można otrzymać po spełnieniu kilku warunków i wykonaniu zaledwie trzech kroków. Firma wprowadziła dwa sposoby wnioskowania: dla nowych oraz stałych klientów. Omówmy najpierw pierwszą sytuację.

1.Na samym początku pożyczkobiorca musi wybrać na stronie internetowej VISSET odpowiednią ofertę “Gotówka w obrocie” lub “Gotówka na szybko”. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki i zapoznać się z kosztami.

2.Po kliknięciu “Wybieram” zostanie przekierowany do interaktywnego formularza, w którym należy wpisać podstawowe dane osobowe oraz informacje na temat firmy.  Jeżeli udzieli niezbędnych zgód i uzupełni cały wniosek, może przejść dalej.

3.Następnie konieczne jest uiszczenie opłaty weryfikacyjnej, która wynosi 1 zł. Przelew, jak zapewnia sama firma VISSET, da jej pewność, że przeleje pożyczkę na właściwy rachunek, a przy okazji potwierdzi tożsamość wnioskującego.

4.Po wykonaniu transakcji klientowi nie pozostaje nic innego jak czekać na rozpatrzenie wniosku. Decyzja przychodzi zazwyczaj do 15 minut, a jeśli jest pozytywna, pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli mówimy o stałych klientach, cały proces jest jeszcze bardziej uproszczony. Każdy z nich, przy składaniu wniosku o pierwszą pożyczkę, zakładał konto na platformie VISSET Biznes. W sytuacji, gdy po raz kolejny korzysta ze wsparcia firmy, wystarczy, że zaloguje się na swój profil i na głównej stronie wybierze interesującą go kwotę oraz okres kredytowania. Pożyczkobiorca nie musi już wnosić opłaty weryfikacyjnej, a po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku, od razu otrzymuje przelew środków.

VISSET Biznes - Koszty pożyczki dla firm

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 2000 zł; Okres spłaty: 6 miesięcy; Wysokość raty: 290 zł. Wyliczenia mają charakter orientacyjny, a ostateczna wysokość raty jest ustalana indywidualnie w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta.

Poniższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy:

Pożyczasz20004300970012000
Czas (miesięcy)6666
Rata6233740
Oddajesz37384300970022440

VISSET Biznes - Dane firmy

 • 61 64 94 400
 • info@visset.pl
 • Visset Sp. z o. o.,
  Głogowska 31/33,
  60-702 Poznań
  KRS: 0000422888
 • Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 7.00 – 20.00

Zalety

 • Możliwość przedłużenia spłaty 
 • Szybki proces weryfikacji wniosku i przyznawania pożyczki
 • Przejrzyste warunki umowy

Wady

Brak wad

Ocena

4.67
12 głosów

Komentarze

Jedna odpowiedź do “VISSET Biznes”

 1. lukas pisze:

  Bez klopotow. Konto w pkobp wiec musilem czekac na sesje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.