Fundusz Mikro recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Fundusz Mikro działa już od 1944 roku. Swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiej gotówki, a nie chcą lub nie mogą skorzystać z możliwości kredytowych, jakie dają instytucje bankowe. Dzięki dodatkowym funduszom mogą oni uregulować zaległe należności, wypłacić wynagrodzenie pracownikom lub zainwestować. Fundusz Mikro ma w swojej ofercie różnego rodzaju pożyczki, ale przy wszystkich warunki ich przyznawania są zbliżone. Firma udziela pożyczek do 20 000 zł bez zabezpieczeń i na oświadczenie. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 200 000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

fundusz mikro logo
Okres
do 84 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Fundusz Mikro - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa
TelefonTelefon: 22 502 45 00
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: fm@funduszmikro.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000105527
NIP: 5261018585
REGON: 010854792

Zalety i wady firmy Fundusz Mikro

Fundusz Mikro – Pożyczki dla firm przez internet

Aby otrzymać pożyczkę od Funduszu Mikro klient musi wykonać cztery kroki. Wniosek można złożyć elektronicznie, co przyspiesza cały proces. To duża wygoda dla klienta. Wszelkie inne formalności można załatwić także drogą internetową. W razie pytań pożyczkobiorca ma możliwość kontaktu z Biurem Obsługi firmy za pomocą formularza na stronie, mailowo lub telefonicznie. Pracownicy odpowiadają na tego typu wiadomości bardzo szybko, ważne jednak, aby dokładnie sprecyzować problem i zadawać konkretne pytania. Pożyczkobiorca otrzyma wsparcie niezależnie od tego, czy dopiero złożył wniosek, czy też jest już na ostatnim etapie udzielania pożyczki.

Fundusz Mikro – Ogólne warunki

Kwota pożyczki będzie zależeć od kilku czynników. Jednym z głównych kryteriów wyboru najodpowiedniejszej opcji jest cel, na jaki przedsiębiorca chce przeznaczyć pieniądze. Sam Fundusz Mikro zapewnia, że kieruje pożyczkę do firm, które między innymi: nie mogą otrzymać kredytu bankowego, potrzebują szybkiego finansowania z pominięciem przewlekłych procedur oraz istnieją na rynku od minimum roku.

Oferuje różne rodzaje pomocy przedsiębiorcom: Pożyczka Biznes do 200 000 zł daje możliwość realizacji zarówno celów bieżących jak i inwestycyjnych, okres jej spłaty wynosi do 60 miesięcy, trzeba ją zabezpieczyć hipoteką, przy czym może być ona ustanowiona na wnioskodawcę lub na osobę trzecią. Pożyczka Szybka do 30 000 zł cechuje się długim, 36-miesięcznym okresem spłaty, można ją przeznaczyć na dowolny cel, nie jest wymagane zabezpieczenie. Przy Pożyczce Ekspresowej do 10 000 zł nie są wymagane żadne zabezpieczenia, decyzję o jej przyznaniu klient otrzymuje błyskawicznie, a okres kredytowania to 24 miesiące. Pożyczka Konsolidacyjna do 200 000 zł cechuje się aż 5-letnim okresem spłaty, co umożliwia dostosowanie liczby i wielkości rat do budżetu przedsiębiorstwa.
Pożyczka RISK do 100 000 zł jest dość specyficzną formą zobowiązania, może być bowiem przeznaczona na spłatę należności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Urzędzie Skarbowym lub innych instytucjach. Klient w tym przypadku ma możliwość rozbicia spłaty na raty nawet na okres 60 miesięcy. Ostatnim punktem aktualnej oferty Funduszu Mikro jest Pożyczka Profi do 200 000 zł, która może być przeznaczona na rozwój firmy, konieczne jest tutaj zabezpieczenie, a okres kredytowania to maksimum 60 miesięcy. Co ważne, górne granice kwotowe są jednak zarezerwowane dla stałych klientów, początkujący, którzy dopiero nawiązali z Funduszem Mikro współpracę mogą liczyć na mniejsze pożyczki. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, dlatego warto dopytać konsultanta o szczegóły.

Fundusz Mikro – Pożyczka dla firm krok po kroku

Pierwszym krokiem na drodze do starania się o pożyczkę jest wypełnienie wniosku na stronie internetowej Funduszu Mikro (www.funduszmikro.pl) lub telefonicznie podczas rozmowy z konsultantem firmy. Uzupełnienie go zajmie klientowi kilka minut, potrzebne będą bowiem zaledwie podstawowe dane. Następnie pożyczkobiorca zobligowany jest do dostarczenia Funduszowi Mikro wszelkich wymaganych dokumentów, takich jak kserokopia dowodu osobistego, zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz o niezaleganiu z opłatami podatkowymi z Urzędu Skarbowego, a w przypadku, gdy chcemy zaciągnąć pożyczkę pod zastaw naszego majątku, potwierdzenie tytułu prawnego do nieruchomości. Wszystkie te dokumenty będą obiektem analiz ekspertów pożyczkodawcy. Klientowi nie pozostaje nic innego, jak czekać na pozytywną bądź negatywną decyzję o udzieleniu pożyczki. Sprawdzana będzie także zdolność kredytowa właściciela działalności gospodarczej. Jeśli dane okażą się poprawne, a klient będzie mieć odpowiednią zdolność kredytową, Fundusz Mikro wyda pozytywną decyzję i przyzna pieniądze. Ostatnim krokiem do otrzymania środków będzie podpisanie przez pożyczkobiorcę umowy i oczekiwanie na przelew pieniędzy na konto.

Fundusz Mikro – Koszty pożyczki dla firm

Trudno konkretnie określić całkowite koszty poszczególnych pożyczek. Wachlarz wyboru jest na tyle szeroki, że każdą z ofert należy rozpatrywać i obliczać osobno. Warto zaznaczyć, że sam Fundusz Mikro gwarantuje brak opłat wstępnych. Na koszt składa się jednak opłata administracyjna (do 2%). Wszelkie opłaty dotyczące pożyczki Fundusz Mikro umieszcza w umowie. Zapewnia, że nie ukrywa przed pożyczkobiorcą żadnych kosztów.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Fundusz Mikro zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
fundusz mikro logo
do 84 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Fundusz Mikro
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: