Citi Handlowy recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
70%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Citi Handlowy przygotował dla swoich klientów atrakcyjną propozycję. Oferta dotyczy firm, zainteresowanych zaciągnięciem kredytu na bieżące potrzeby przedsiębiorstwa. Obecnie jako klienci biznesowi jesteśmy w stanie uzyskać nawet 300 000 zł na okres kredytowania do 120 miesięcy. Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Skorzystaj z pomocy konsultanta, który pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt. Wystarczy wypełnić prosty formularz za pośrednictwem internetu.

Pożyczkowy Portal

Citi Handlowy - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa
TelefonTelefon: 1 9009
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-21:00
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Kapitał zakładowy: 522 638 400 zł
KRS: 0000001538
NIP: 5260300291
REGON: 000013037

Zalety i wady firmy Citi Handlowy

Citi Handlowy – Kredyt dla firm

Jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki na rozwój swojego przedsiębiorstwa? Nic prostszego. Zapoznaj się z propozycją Citibanku i otrzymaj do 150 tys. złotych bez wychodzenia z biura. Umowę otrzymasz kurierem i możesz podpisać ją w jego obecności. Aby otrzymać dodatkowe finansowanie, przedsiębiorca nie ma obowiązku przedstawiania faktur, czy biznesplanu. Co więcej, nie będzie poproszony przez przedstawiciela banku o zgłoszenie żyranta. Kredyt dla firm to produkt, który można przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa w tym m.in. na zakup nieruchomości, urządzeń, samochodów służbowych, maszyn, czy również zainwestować w szkolenia dla stałych i nowych pracowników. Kredyt pozwoli na wyjście z dość niewygodnej i nieciekawej sytuacji finansowej. Jest to z pewnością jedno z tańszych i ponadto bezpiecznych rodzajów finansowania skierowanych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Citi Handlowy – Ogólne warunki

Oferta kredytowa dla firm, o której wspominamy, skierowana jest do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą min. przez okres 1 roku. Obowiązkowo przedsiębiorca powinien posiadać rezydencję podatkową na terenie kraju. Ostateczna decyzja kredytowa będzie zależała od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta. Aby otrzymać kredyt w maksymalnej wysokości 150 000 zł, należy wypełnić wniosek online, który znajdziemy po kliknięciu “weź pożyczkę w Citi Bank”.

Citi Handlowy – Jak złożyć wniosek o kredyt?

Proces zaciągnięcia kredytu jest prosty i intuicyjny. Po kliknięciu “weź pożyczkę” zostaniemy przekierowani na stronę banku i tam uzyskamy więcej informacji na temat kredytu, jak i samego kredytodawcy. Mamy szansę na zweryfikowanie tabeli opłat, jakie wiążą się z zaciąganiem kredytu dla firm. Po prawej stronie znajduje się formularz, w którym należy podać kilka podstawowych informacji. Będziemy zobowiązani do wprowadzenia następujących danych: imię, nazwisko, nazwę firmy, NIP firmy, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Poniżej znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie “zamów rozmowę z doradcą”. Konsultant reprezentujący Citi Handlowy skontaktuje się w celu omówienia wszelkich szczegółów. W tym momencie mamy możliwość zadawania pytań. Jeżeli wszystko będzie dla nas czytelne i jasne, możemy potwierdzić chęć zaciągnięcia kredytu dla firmy. Po otrzymaniu pieniędzy na konto musimy pamiętać o terminowej spłacie. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych sytuacji.

Citi Handlowy – Koszty kredytu

Kredyt dla firm w Citi Banku dostępny jest w maksymalnej kwocie do 300 000 zł, na okres spłaty 120 miesięcy.

Szczegółowe koszty kredytu zostaną przedstawione podczas rozmowy z konsultantem firmy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Citi Handlowy zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Citi Handlowy logo
Podobne oferty do Citi Handlowy
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: