Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Volkswagen Bank Kredyt Plus

4.25
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł
Weź pożyczkę
w Volkswagen Bank Kredyt Plus

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Opinie

Volkswagen Bank jest częścią ogromnego przedsiębiorstwa finansowego, którym jest Volkswagen Financial Services AG. Działa na mocy licencji wydanej w 1998 roku i od początku swojego powstania skupia się na potrzebach tych, których głównym celem jest nabycie samochodu. To główny zakres działalności opisywanej korporacji znanej wszystkim, którzy podjęli decyzję o finansowaniu zakupu aut Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i Porsche. To właśnie dzięki tym usługom finansowym możliwe staje się spełnienie marzeń o zakupie wymarzonego pojazdu. Początkowo firma proponowała swoim klientom szeroki zakres różnorakich usług. Były to zatem zarówno rachunki osobiste, jak i lokaty, jednak niedawno wprowadzono w życie swojego rodzaju restrukturyzację. To właśnie dzięki niej bank stał się tym, który uchodzi za jednego z największych ekspertów na rynku finansów samochodowych.

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Kredyt

Mimo zmian organizacyjnych znana spółka oferuje swoim klientom wyjątkowy kredyt konsumencki. Przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy bardzo dobrej historii kredytowej. Pożyczkodawca docenia bowiem osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania wobec wierzycieli. Otwiera przed nimi drogę uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel bez związanych z tym trudności. Nie wymaga zatem, by pożyczone pieniądze były przeznaczone na konkretne inwestycje. Z ich pomocą można zrobić to, co uważa się za słuszne. Istotnymi właściwościami opisywanego produktu kredytowego jest to, że dostępna kwota wynosi od 3000 do 50000 złotych i wyróżnia się wyjątkowo korzystnym oprocentowaniem. Niespotykanie niskie są również koszty prowizji. Nie wymaga się ponadto żadnych dodatkowych zabezpieczeń i pomocy żyrantów. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy szukają dodatkowych pieniędzy dostępnych na prostych i przejrzystych zasadach. W trakcie ubiegania się o nie można skorzystać ze specjalnie przygotowanego kalkulatora kosztów. Umożliwia on przeprowadzenie dokładnych wyliczeń jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o dodatkowym zobowiązaniu. Te może być spłacane nawet przez 6 lat.

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Kredyt gotówkowy

Volkswagen Bank prowadzi czynną działalność na terenie Polski od 2001 roku. Od tego momentu zaczął świadczyć swoim klientom usługi bankowości bezpośredniej. Rozwiązania technologiczne zastosowane przez jego specjalistów IT pozwalają na korzystanie z najnowszych usług bankowych dostępnych na rynku. Najważniejsze jest jednak to, że pełen pakiet przydatnych usług znajdą ci, którzy pragną zakupić samochód z pomocą specjalnie w tym celu przygotowanego kredytu. Zadowoleni będą również osoby pragnące wziąć pojazd w leasing. Ważne jest to, że do osiągnięcia tego celu wiedzie kilka różnych dróg. Informacji na ten temat udzielą specjaliści z wieloletnim stażem. Zawsze znajdą sposób na to, by ofiarować klientowi dokładnie to, czego mu potrzeba. Chodzi tu między innymi o pełen pakiet usług ubezpieczeniowych. Warto zaznaczyć, że usługi świadczone przez opisywane przedsiębiorstwo docenione były przez kapitułę przyznającą nagrodę Złoty Bankier w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy”. Ponadto usługi docenili również eksperci oceniający uczestników programu „Innowacja Roku” organizowanego przez Wydział Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk.

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Kredyt gotówkowy

Droga do opisywanego kredytu jest nad wyraz prosta. Wystarczy, będąc na stronie głównej, kliknąć zakładkę „Kredyty” znajdującą się na niebieskim pasku poniżej loga banku. Potem trzeba otworzyć dział „Dla mnie” i wybrać z niego odnośnik „Kredyt Plus”. To nic skomplikowanego!

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Kalkulator gotówkowy

W celu wyliczenia kosztów żądanego kredytu należy  skorzystać z dostępnego na stronie kalkulatora. Dostępny jest po naciśnięciu przycisku „Sprawdź ratę”. Tam podaje się dochody miesięczne netto, miesięczną wysokość rat kredytowych i poręczeń, a także sumę ponoszonych zwykle wydatków. Równie ważne jest podanie swojego statusu jako kredytobiorcy i tego, z iloma osobami dzieli się gospodarstwo domowe. Wówczas, zgodnie z dokonanymi wyliczeniami można dowiedzieć się, że osoba zarabiająca 3000 złotych netto miesięcznie otrzyma maksymalny kredyt w wysokości 40500 złotych, którego płatność można podzielić na 72 raty, z których każda będzie wynosiła 752 złote miesięcznie.

Pożyczasz30000408002420035000
Czas (miesięcy)48484848
Rata739.80739.80
Oddajesz35510.4408002420035510.4

Volkswagen Bank Kredyt Plus - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszą zaletą opisywanego kredytu jest jego przystępność. Może uzyskać go niemal każdy, niezależnie od źródła dochodu. Ważne jest to, by wykazywał się pozytywną historią kredytową. To najważniejszy z warunków, które należy spełnić. Dobrą wiadomością jest również to, że niespotykanie niskie są opłaty prowizyjne. Wielu doceni zapewne, iż pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Dużym minusem jest z kolei niska kwota maksymalna (50 tysięcy złotych), którą można podzielić tylko na 72 raty. W porównaniu do ofert innych banków to bardzo krótki czas na spłatę zadłużenia.

Zalety

  • Dostępny dla każdego
  • Niskie oprocentowanie kredytu
  • Minimum formalności

Wady

  • Niska maksymalna kwota kredytu

Ocena

4.25 (85%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.