Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Nest Bank

4.04
39 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 550 000 zł
Weź pożyczkę
w Nest Bank

Nest Bank - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych banków! Listę aktywnych ofert znajdą Państwo na podstronie kredyty gotówkowe.

 

 

Nest Bank jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku finansowym. Wedle filozofii działania przyjętej przez założycieli, wychodzi naprzeciw najważniejszym potrzebom klientów.

Przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych sobie środków. Dodatkowo zakłada, że za pośrednictwem oferowanych produktów ułatwia życie każdego z użytkowników. Umożliwia całodobowy dostęp do zgromadzonych pieniędzy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

 

Warto zaznaczyć, że jednym z największych akcjonariuszy opisywanej spółki jest przedsiębiorstwo AnaCap Financial Partners. To znaczący inwestor działający od lat na europejskim rynku usług finansowych. Czuwa nad właściwym rozwojem powierzonej sobie instytucji bankowej.

Nest Bank – Dane kontaktowe

Nazwa: Nest Bank
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 550 000
Siedziba firmy: Domaniewska 39 A, Warszawa 02-672
Telefon: 801 800 188
e-mail: kontakt@nestbank.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Nest Bank - Kredyt dla firm

Nest Bank oferuje tani kredyt dla firm, który gwarantuje niskie oprocentowanie już nawet od 3,3%! Jako klienci biznesowi możemy złożyć wniosek o wsparcie finansowe w wysokości nawet 550 000 zł. Bez wątpienia taka kwota pozwoli nam na rozwinięcie biznesu, poszerzenie działalności oraz zwiększenie konkurencyjności. Warto zaznaczyć, że Nest Bank ogranicza formalności do minimum. Dzięki temu możemy otrzymać wstępną decyzję przez telefon nawet w 5 minut! Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku wynosi nawet 96 miesięcy, co bez wątpienia pozwoli nam na dostosowanie harmonogramu do potrzeb i możliwości. Minimalny termin spłaty wynosi w tym przypadku 12 miesięcy

Warto również zaznaczyć, że firmy z sektora MŚP, które spełniają wymogi programu “Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego” i posiadają zdolność kredytową, mogą otrzymać bezpieczne finansowanie z gwarancją PLD de minimis.

Jakie są Nest Bank opinie o kredytach? Jakie warunki należy spełniać? Jak złożyć wniosek o BIZnest kredyt w ratach? Poniżej otrzymasz najważniejsze informacje i instrukcję krok po kroku. 

Nest Bank - Warunki kredytu online

Na początku należy podkreślić, że BIZnest kredyt w ratach dla firm jest ofertą, która nie wymaga zabezpieczeń majątkowych ani poręczycieli. Warto również zaznaczyć, że wnioskodawcy mogą uwzględnić w formularzu wniosku informacje o dochodach nie tylko z działalności biznesowej, ale również na przykład umowy o pracę. Dzięki temu wzrasta szansa na otrzymanie odpowiedniej pomocy finansowej. Dodatkowo długi okres kredytowania umożliwia dopasowanie raty idealnie do naszych potrzeb i możliwości. Jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosku o Nest Bank kredyt dla firm? 

Musimy mieć przede wszystkim ważny dokument tożsamości. Mimo że z informacji wynika, że mógłby to być nawet paszport.

 

W rzeczywistości wymagany jest dowód osobisty. Dodatkowo należy złożyć dokument potwierdzający dochód. Będą to następujące pisma:

 • rozliczanie w formie KPiR – KPiR za okres bieżący, ostatni rozliczony PIT 36/36L z potwierdzeniem złożenia do Urzędu Skarbowego,
 • Karta podatkowa – decyzja z Urzędu Skarbowego w sprawie ustalenia stawki karty podatkowej na rok bieżący,
 • Pełna Księgowość – bilans i rachunek zysków i strat,
 • Ryczałt Ewidencjonowany – ostatni PIT 28 z potwierdzeniem złożenia do Urzędu Skarbowego. 

Nest Bank - Jak złożyć w Nest Bank wniosek o kredyt dla firm?

Nest Bank umożliwia składanie wniosku o kredyt dla firm częściowo przez internet. Jak to zrobić? Na czym to polega? Oto najważniejsze informacje.

1. Po pierwsze należy przejść na stronę internetową kredyt dla firm Nest Bank. Można to zrobić, klikając poniższy przycisk “Złóż wniosek”.

2. Następnie zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza, w którym znajdują się takie rubryki jak: imię, numer telefonu, NIP firmy, adres e-mail. 

3. Kolejnym krokiem będzie zaznaczenie wszystkich zgód i kliknięcie przycisku “Wyślij”

4. Następny krok to umówienie się na spotkanie z doradcą klienta w dogodnym miejscu. Podczas spotkanie nastąpi uzgodnienie szczegółów umowy. 

5. Kolejnym krokiem będzie wydanie wstępnej decyzji kredytowej. Otrzymamy ją nawet w 5 minut. 

6. Wypłata kredytu gotówkowego może nastąpić nawet w ciągu 24 godzin. 

Nest Bank - Kalkulator kredytowy

Na stronie internetowej Nest Banku nie znajdziemy żadnego kalkulatora, za pomocą którego moglibyśmy sprawdzić koszt zobowiązania. Otrzymujemy jednak dostęp do takich informacji jak: tabela oprocentowania, tabela opłat i prowizji. Bank zapewnia również, że kredyt jest tani, a jego oprocentowanie może wynosić nawet 3,3%. Dodatkowo dowiadujemy się, że BIZnest kredyt w ratach jest numerem 1 w rankingu Comperia.pl marzec 2020. 

Jeżeli chcemy wiedzieć więcej, ile wynoszą koszty BIZnest kredyt dla firm, należy skontaktować się z doradcą klienta. Jak wygląda kwestia ubezpieczenia? Sprawdź dalszą kredyt w Nest Bank opinie.

Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)30303030
Rata369.67369.67
Oddajesz11090.113500750011090.1

Nest Bank - Ubezpieczenie kredytu firmowego Nest Bank

Każdy klient może zdecydować się na dobrowolne ubezpieczenie kredytu dla firm Nest Bank. Obejmuje on trzy różne pakiety BIZNEST:

 • Bezpieczeństwo obejmujący zgon,
 • Bezpieczeństwo Standard obejmujący zgon, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie.
 • Ostatni z pakietów, czyli Bezpieczeństwo Max obejmuje wyżej wspomniane sytuacje i dodatkowo czasową niezdolność do pracy.

Ubezpieczenie jest dostępne dla osób, które w dniu podpisania umowy nie przekroczyły 65 lat i zawarły umowę na kwotę maksymalnie 550 000 zł. W przypadku osób, które mają więcej niż 56 lat maksymalna kwota wynosi 420 000 zł.

Opinie o Nest Bank kredyt firmowy i pozostałych produktach

Nest Bank oferuje swoim klientom nie tylko kredyt dla firm, ale również:

 • BIZnest Konto,
 • wsparcie w ramach tarczy finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju,
 • kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorcy zabezpieczony gwarancją COSME,
 • finansowanie faktur dla Twojej firmy.

W ofercie można znaleźć również ofertę dla klientów indywidualnych, która obejmuje: 

 • Nest Konto, 
 • Nest Lokata Witaj,
 • Nest oszczędności.

Warto również zaznaczyć, że każdy klient może otrzymać również wsparcie od Nest Banku w formie wakacji kredytowych, czyli trzymiesięcznej przerwy od spłaty rat.

Nest Bank kredyt opinie – podsumowanie

Wśród najważniejszych zalet opisywanej pożyczki jest zapewne jej bardzo wysoka kwota dostępna dla kredytobiorcy. Możliwości, jakie daje uzyskanie tak dużych środków, docenią ci, którzy zrealizować bardzo duże inwestycje. Niewątpliwie dobrą wiadomością dla zainteresowanych, przyszłych klientów jest również niskie oprocentowanie kredytu. Ci, którzy są przyzwyczajeni do regulowania swoich spraw finansowych w oddziałach stacjonarnych, mogą być spokojni. Ich ilość na mapie kraju jest bardzo duża. Każdy, niezależnie od miejsca, gdzie zamieszkuje, znajdzie dla siebie dogodną lokalizację. Dużym minusem jest to, że odwiedzając stronę internetową, nie można dokonać nawet podstawowych kalkulacji. Brakuje bardzo przydatnych suwaków, którymi zazwyczaj określa się kwotę zobowiązania i ilość rat do spłacenia. Tego typu wizualizacje bardzo pomagają w podjęciu odpowiedniej decyzji. Szkoda też, że brakuje dokładnych danych liczbowych, z którymi można byłoby się zapoznać tuż przed podjęciem odpowiedniej dla siebie decyzji o wzięciu kredytu. To znacząco utrudnia, szczególnie osobom niezdecydowanym, sfinalizowanie wszelkich podjętych działań. Tym samym okazuje się, że najlepiej jest dopytać o szczegóły doradcę.

Zalety

 • Bardzo wysoka kwota pożyczki, możliwe jest uzyskanie aż 550 000 zł
 • Niskie oprocentowanie kredytu
 • Spora ilość oddziałów stacjonarnych
 • Długi okres spłaty kredytu - do 96 miesięcy

Wady

 • Brak możliwości wykonania podstawowych kalkulacji kosztów

Ocena

4.04
39 głosów

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Nest Bank”

 1. User2020 pisze:

  Jak na razie roku 2019 działa wszystko jak należy byle tak dalej Co prawda nie jest rozbudowany ale wszystko za 0 zł Chodź konkurencja stawia twarde warunki jak nie będzie przelewu 500 -1000 zł i 5 – 10 razy ożycia karty to będą opłaty Wiec jeśli chodzi o ten bank to dla rodziny i dzieci z aplikacją jak ulał Mi to gra.
  PS mbank chcąc sprzedając swoje udziały konkurencji też wszedł w ten sam metodę za 0zł

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.