Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Nest Bank

3
1 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 550 000 zł
Weź pożyczkę
w Nest Bank

Nest Bank - Opinie

Nest Bank jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku finansowym. Wedle filozofii działania przyjętej przez założycieli, wychodzi naprzeciw najważniejszym potrzebom klientów. Przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych sobie środków. Dodatkowo zakłada, że za pośrednictwem oferowanych produktów ułatwia życie każdego z użytkowników. Umożliwia całodobowy dostęp do zgromadzonych pieniędzy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Warto zaznaczyć, że jednym z największych akcjonariuszy opisywanej spółki jest przedsiębiorstwo AnaCap Financial Partners. To znaczący inwestor działający od lat na europejskim rynku usług finansowych. Czuwa nad właściwym rozwojem powierzonej sobie instytucji bankowej.

Nest Bank - Kredyt

Opisywana tu pożyczka pozwala na uzyskanie dużych środków na dowolny cel. Z powodzeniem mogą robić to bardzo wymagający inwestorzy. Zyskują wówczas pewność, że korzystają z usług najwyższej klasy. By móc spłacić nawet bardzo duże sumy, mają szansę regulowania kolejnych transzy zadłużenia w czasie nawet 144 miesięcy. Co ciekawe, informacja zwrotna dotycząca udzielenia pomocy finansowej znana jest po 2 minutach. Tylko tyle trzeba czekać, by dowiedzieć się, jaką wstępną decyzję kredytową wydano. Dla wielu ważne jest zapewne to, że przyznane środki pieniężne mogą zostać wydatkowane na konsolidację obecnych zobowiązań wobec innych placówek bankowych. Istotną informacją jest również to, że nie ma konieczności otwarcia konta.

Nest Bank - Kredyt gotówkowy

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że opisywana instytucja finansowa powstała na podwalinach, które dał Bank Smart – jeden z pierwszych wykorzystujących na szeroką skalę aplikacje mobilne. Z czasem ten połączył się z BIZ Bankiem, który początkowo użyczał swoich placówek stacjonarnych firmie funkcjonującej jedynie w Internecie. Na skutek wielu starań kadry zarządzającej doszło do tego, że obydwie spółki złączyły swe siły. Owocem tych działań jest powstanie Nest Banku. Miało miejsce 28 października 2016 roku. Właśnie wtedy w telewizyjnych blokach reklamowych mogliśmy wysłuchać tego, co miły starszy pan mówi o bezpieczeństwie finansowym i o tym, że warto dobrze ulokować swoje pieniądze. Nad tym, by słowa te były zgodne z faktycznie podejmowanymi działaniami, czuwa prezes Marek Kulczycki.

Nest Bank - Kredyt gotówkowy

Jakie kroki należy podjąć, by cieszyć się pieniędzmi uzyskanymi z opisywanego wcześniej kredytu? Trzeba kliknąć odnośnik do działu „Kredyty”. Został umieszczony na wysokości loga znajdującego się w górnym, lewym rogu strony. Później pozostaje wybranie zakładki „Kredyty dla Klienta indywidualnego” i kliknięcie przycisku „Sprawdź”. Wtedy naszym oczom ukazuje się właściwy produkt – Nest Gotówka. Został wyszczególniony przy pomocy pomarańczowego, prostokątnego pola. W celu dopełnienia wszelkich formalności trzeba kliknąć zakładkę „Wypełnij formularz”. Można też uzupełnić brakującą wiedzę i wybrać odnośnik „Poznaj szczegóły”.

Nest Bank - Kalkulator gotówkowy

Decydując się na opisywaną tu pomoc finansową, trzeba zdać sobie sprawę z kosztów, które należy ponieść. Warto to jednak zrobić, bo są one wyjątkowo atrakcyjne. Oprocentowanie dla umów zawieranych na czas do 36 miesięcy wynosi 2,90%. Powyżej tego czasu stopa oprocentowania jest zmienna, a wszystkie warunki zmieniają się w zależności od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Ważne jest to, że ubezpieczenie zaciąganej pożyczki jest dowolne, zatem można uniknąć tych kosztów. Natomiast RRSO wynosi 19,20%. Takie właśnie dane podane zostały dla reprezentatywnego przykładu. Dokładniejsze informacje uzyskać można po wypełnieniu stosownego formularza kontaktowego.

Pożyczasz1000013500750010950
Czas (miesięcy)30303030
Rata369.67369.67
Oddajesz11090.113500750011090.1

Nest Bank - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Wśród najważniejszych zalet opisywanej pożyczki jest zapewne jej bardzo wysoka, wprost niespotykana u konkurencji, dostępna dla kredytobiorcy, kwota. Możliwości, jakie daje uzyskanie tak dużych środków, docenią ci, którzy zrealizować bardzo duże inwestycje. Niewątpliwie dobrą wiadomością dla zainteresowanych, przyszłych klientów jest również niskie oprocentowanie kredytu. Ci, którzy są przyzwyczajeni do regulowania swoich spraw finansowych w oddziałach stacjonarnych, mogą być spokojni. Ich ilość na mapie kraju jest bardzo duża. Każdy, niezależnie od miejsca, gdzie zamieszkuje, znajdzie dla siebie dogodną lokalizację. Dużym minusem jest to, że odwiedzając stronę internetową, nie można dokonać nawet podstawowych kalkulacji. Brakuje bardzo przydatnych suwaków, którymi zazwyczaj określa się kwotę zobowiązania i ilość rat do spłacenia. Tego typu wizualizacje bardzo pomagają w podjęciu odpowiedniej decyzji. Szkoda też, że brakuje dokładnych danych liczbowych, z którymi można byłoby się zapoznać tuż przed podjęciem odpowiedniej dla siebie decyzji o wzięciu kredytu. To znacząco utrudnia, szczególnie osobom niezdecydowanym, sfinalizowanie wszelkich podjętych działań. Tym samym okazuje się, że najlepiej jest dopytać o szczegóły doradcę.

Zalety

  • Bardzo wysoka kwota pożyczki, możliwe jest uzyskanie aż 550 000 zł
  • Niskie oprocentowanie kredytu
  • Spora ilość oddziałów stacjonarnych
  • Długi okres spłaty kredytu - do 144 miesięcy

Wady

  • Brak możliwości wykonania podstawowych kalkulacji kosztów

Ocena

3 (60%)
1 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.