Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Akredo

3
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 200 000 zł
Weź pożyczkę
w Akredo

Akredo - Opinie

Spółka Akredo jest owocem współpracy polsko-szwedzkiej. Powstała dzięki zaangażowaniu nie tylko przedsiębiorców z obydwu krajów, ale również jednego z funduszy inwestycyjnych z siedzibą w Sztokholmie. Działa na polskim rynku zaledwie od kilku lat, ale już zdobywa uznanie. Współpracuje z dwunastoma instytucjami finansowymi, których siedziby znajdują się w Polsce. To mBank, Raiffeisen Polbank, Deutsche Bank, Getin Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank, Plus Bank, Idea Bank, NeoBank, Nest Bank, Bank PKO i Eurobank. Co dokładnie oferuje swoim klientom? Przede wszystkim pomoc w uzyskaniu kredytu na jak najkorzystniejszych warunkach. Opracowana procedura gwarantuje, że cały proces będzie przebiegał możliwie jak najszybciej i przyniesie satysfakcjonujące efekty dla obu stron. To możliwe dzięki jednemu, prostemu wnioskowi, który trafia w tym samym czasie do wszystkich wymienionych firm pożyczkowych. Oszczędza się w ten sposób cenne minuty, które traci się w czasie sprawdzania każdej oferty z osobna. Dodatkowo wszystkie czynności wykonuje się w pełni online. Nie trzeba zatem odwiedzać żadnej placówki stacjonarnej.

Akredo - Kredyt

Dzięki specjalnie opracowanemu algorytmowi działania sprawdza się w tym samym czasie ofertę 12 różnych banków. Początkowe ustalenia i wymagania należy ustalić w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem. To właśnie wtedy badaniu podlega zdolność kredytowa zainteresowanego. Zanim jednak dojdzie do takiej konwersacji, należy za pośrednictwem strony internetowej wybrać produkt, który spełnia oczekiwania przyszłego kredytobiorcy. Wybór może paść na kredyt konsolidacyjny lub gotówkowy. Dodatkowo trzeba określić wysokość zobowiązania (od 1000 do 200000 złotych) i ilość rat (6-120). To pierwszy krok, który należy wykonać. Po zakończeniu opisanego działania dochodzi do omówienia szczegółów z doradcą klienta. Następnie, po zakończeniu rozmowy, czeka się maksymalnie 24 godziny na wysłanie propozycji kredytowych. Podjęte działania mają na celu obniżenie ponoszonego kosztu kredytu konsumpcyjnego nawet o 30%. Jednak to klient samodzielnie podejmuje decyzję, którą propozycję wybiera. Wtedy ustala się datę i godzinę wizyty w wybranym banku. Wówczas załatwianie formalności nie jest tak czasochłonne, jak podczas tradycyjnych odwiedzin w placówce bankowej, które trwają długo ze względu na kolejki.

Akredo - Kredyt gotówkowy

Akredo funkcjonuje w przestrzeni polskiego Internetu od 2014 roku. Od tego czasu zyskało zaufanie niemal 9,5 tysiąca zadowolonych klientów. Wszyscy oni wnioskowali łącznie o 392 miliony złotych! Wiadomo jednak, że średnia wartość pojedynczego kredytu wynosiła 46 tysięcy złotych. Interesujące jest to, że ta jedyna i innowacyjna usługa cieszy się coraz większym zaufaniem nie tylko samych klientów, ale również recenzentów. Innowacyjny program docenił między innymi portal opiniotwórczy opineo.pl. Zgodnie z zawartymi tam rekomendacjami opisywane przedsiębiorstwo chwalone jest przede wszystkim jako to, które dokładnie wsłuchuje się w potrzeby klientów. Wielu odpowiada też jego prostota. Inni są zadowoleni, iż nie muszą ponosić dodatkowych kosztów, bo usługa jest całkowicie bezpłatna. Niewątpliwie na uwagę zasługuje również program lojalnościowy spółki, dzięki któremu możliwe jest otrzymanie dodatkowych profitów. Co ważne, na temat zalet opisywanej usługi rozpisują się portale branżowe takie jak Forbes, Bankier.pl czy Puls Biznesu. To wszystko sprawia, że usługa jest naprawdę godna zaufania.

Akredo - Kredyt gotówkowy

Jakie działania należy podjąć, by obliczyć koszty interesującego kredytu? Już na głównej stronie ukazana jest bardzo prosta i przejrzysta tabela podzielona na dwie części (kredyt konsolidacyjny/ kredyt gotówkowy). W ramach każdej z nich wykonuje się te same kroki. Należy wskazać żądaną kwotę, czas spłaty i podać dane kontaktowe. Po ich wypełnieniu wystarczy kliknąć fioletowy przycisk „Obniż swoje raty”. Tak właśnie uruchamia się całą procedurę.

Akredo - Kalkulator kredytowy

Najlepszą wiadomością dotyczącą proponowanej usługi jest to, że za jej używanie nie ponosi się żadnych opłat. Użytkownik obniża koszt opłat kredytowych zupełnie za darmo. Wszystkie ustalenia w tym zakresie czynione są pomiędzy serwisem akredo.pl a wybranym przez klienta bankiem. Konsument nie musi zupełnie przejmować się tym, że będzie musiał dopłacać jakąkolwiek kwotę za świadczoną pomoc.

Pożyczasz10000167002330030000
Czas (miesięcy)36363636
Rata1176117611761176
Oddajesz42336423364233642336

Akredo - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Zasadniczo, wyliczając zalety i wady opisywanego serwisu, ciężko dostrzec cokolwiek, co powinno znaleźć się wśród minusów. Natomiast plusów jest co niemiara. Przede wszystkim ważne jest to, iż usługa jest całkowicie bezpłatna. Ponadto kalkulator kredytowy obejmuje najwyższą z możliwych kwot na rynku (200 tysięcy złotych). Wzięto również pod uwagę bardzo dużą liczbę rat. Cała procedura także jest bardzo przejrzysta, dlatego z jej prostoty zadowoleni będą nawet najmniej zaawansowani użytkownicy internetu. Jeśli jednak chciałoby się wyłapać wady – jest jedna: wśród ofert nie ma żadnych instytucji pozabankowych.

Zalety

  • 1

Wady

  • 1

Ocena

3 (60%)
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.