Akredo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Spółka Akredo jest owocem współpracy polsko-szwedzkiej. Powstała dzięki zaangażowaniu nie tylko przedsiębiorców z obydwu krajów, ale również jednego z funduszy inwestycyjnych z siedzibą w Sztokholmie. Działa na polskim rynku zaledwie od kilku lat, ale już zdobywa uznanie. Współpracuje z dwunastoma instytucjami finansowymi, których siedziby znajdują się w Polsce.

Co dokładnie oferuje swoim klientom? Przede wszystkim pomoc w uzyskaniu kredytu na jak najkorzystniejszych warunkach. Opracowana procedura gwarantuje, że cały proces będzie przebiegał możliwie jak najszybciej i przyniesie satysfakcjonujące efekty dla obu stron.

To możliwe dzięki jednemu, prostemu wnioskowi, który trafia w tym samym czasie do wszystkich wymienionych firm pożyczkowych. Oszczędza się w ten sposób cenne minuty, które traci się w czasie sprawdzania każdej oferty z osobna. Dodatkowo wszystkie czynności wykonuje się w pełni online. Nie trzeba zatem odwiedzać żadnej placówki stacjonarnej.

Pożyczkowy Portal

Akredo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Poznańska 7/3, Warszawa
TelefonTelefon: 660 624 012
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@akredo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Akredo Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Akredo

Akredo – Kredyt gotówkowy przez internet

Akredo jest platformą, która bez wątpienia wyróżnia się na tle pozostałych ofert. Za jej pośrednictwem możemy uzyskać idealnie dopasowane wsparcie finansowe. Nie jest to jednak zwykły kredyt gotówkowy, a wsparcie finansowe służące konsolidacji zobowiązań. Dzięki temu mamy szansę wyjść z kłopotów i połączyć kilka kredytów w jeden. W ten sposób zmniejszymy koszty pobierane z tytułu aktywnych produktów kredytowych i dopasujemy wysokość miesięcznej raty idealnie do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pamiętajmy jednak, że korzystając z kredytu gotówkowego w celu konsolidacji, jego kwota musi odpowiadać sumie wszystkich zobowiązań, a okres kredytowania umożliwiać bezproblemową spłatę.

Akredo umożliwi nam sprawdzenie zdolności kredytowej w kilku instytucjach jednocześnie. Dzięki temu zaoszczędzimy również czas.

Jakie parametry może mieć kredyt w Akredo? Najważniejsze informacje na ten temat można uzyskać, korzystając z wirtualnego kalkulatora. Minimalna dostępna kwota wynosi w tym przypadku 1000 zł. Natomiast maksymalne wsparcie finansowe, o które możemy wnioskować, wynosi 50 000 zł. Okres kredytowania prezentuje się również atrakcyjnie, biorąc pod uwagę dostępne kwoty kredytu. Minimalny termin spłaty wynosi 6 miesięcy. Z kolei najdłuższy okres kredytowania to aż 72 miesiące. Bez wątpienia dzięki takim warunkom poradzimy sobie z uregulowaniem zobowiązania w terminie. 

Akredo – Ogólne warunki

Wśród instytucji, z jakimi współpracuje Akredo, znajdują się między innymi: Alior Bank, InBank, Nest Bank, Bank Pekao, Aasa czy też mBank. Jak widać, są to zarówno pozabankowe firmy pożyczkowe, jak i banki. Dlatego warunki stawiane klientom mogą się różnić. Nie ulega wątpliwości, że w ramach oferty pozabankowej możemy liczyć na mniej rygorystyczne warunki niż w przypadku banków. Bez względu na to, gdzie złożymy wniosek, duże znaczenie ma zdolność kredytowa. To od jej wyniku zależy, czy otrzymamy potrzebne wsparcie finansowe.

Dlatego warto zadbać o dobrą historię kredytową. Powinniśmy zwrócić przede wszystkim uwagę, aby nie było w niej negatywnych wpisów. Warto również zadbać, aby znalazły się w niej informacje na temat terminowej spłaty dotychczasowych zobowiązań, na przykład zakupy na raty.

Instytucje finansowe zwracają również szczególną uwagę na kwestie związane z formą zatrudnienia i wysokością dochodów. Bankom zależy na tym, aby mieć pewność, że przez cały okres kredytowania będziemy mieli dostęp do pieniędzy pozwalających na terminową spłatę zobowiązania. Dlatego też najkorzystniej wypadają umowy o pracę na czas nieokreślony. Jednocześnie należy podkreślić, że instytucje finansowe akceptują również inne formy zatrudnienia, na przykład umowy cywilnoprawne, dochód z prowadzenia własnej działalności gospodarczej itd. Warto również zaznaczyć, że korzystanie z platformy Akredo nie wpłynie na nasz scoring BIK. Zapytanie kredytowe zostanie wysłane tylko raz!

Akredo – Kredyt gotówkowy krok po kroku

Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Akredo, wystarczy nam chwila wolnego czasu. Cały proces przebiega przez internet, a my za pomocą jednego formularza możemy złożyć wniosek w różnych instytucjach.

1. Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, jest przejście na stronę Akredo

2. Na stronie głównej znajduje się kalkulator, za pomocą którego określamy kwotę kredytu i okres kredytowania.

3. Sprawdzamy, czy odpowiada nam szacunkowa rata. Pamiętajmy przy tym, że może się ona różnić od ostatecznej. Następnie klikamy “Złóż wniosek”.

4. Następnie wypełniamy formularz niezbędnymi danymi osobowymi, kontaktowymi, adresowymi oraz kontaktowymi. 

5. Kiedy to zrobimy, czeka nas jeszcze weryfikacja tożsamości

6. Następnie zostaną nam przedstawione dostępne dla nas oferty.

Szczegółowa procedura podpisania umowy oraz przekazania środków zależy od indywidualnych zasad banku lub firmy pożyczkowej.

Akredo – Koszty kredytu gotówkowego

Najlepszą wiadomością dotyczącą proponowanej usługi jest to, że za jej używanie nie ponosi się żadnych opłat. Użytkownik obniża koszt opłat kredytowych zupełnie za darmo. Wszystkie ustalenia w tym zakresie czynione są pomiędzy serwisem akredo.pl a wybranym przez klienta bankiem. Konsument nie musi zupełnie przejmować się tym, że będzie musiał dopłacać jakąkolwiek kwotę za świadczoną pomoc.

Szczegółowe koszty kredytu zostaną ustalone przez wybranego kredytodawcę.

Akredo – Ubezpieczenie kredytu

Akredo nie oferuje swoim klientom ubezpieczenia kredytu jako osobnego produktu. To, czy klient będzie mógł wykupić pakiet, zależy od wewnętrznych ustaleń wybranej instytucji finansowej. Większość banków daje jednak swoim klientom możliwość wyboru. Pamiętajmy, że koszt ubezpieczenia zostanie wliczony w naszą miesięczną ratę.

Akredo – Opinie

Akredo oferuje swoim klientom dostęp do ofert różnych dostawców w jednym miejscu. Wśród nich znajdują się kredyty konsolidacyjne i gotówkowe. Możemy skorzystać między innymi z oferty:

  • firm pożyczkowych: Monedo, Aasa
  • banków: Bank Pocztowy, Bank Pekao, ING

Zasadniczo, wyliczając zalety i wady opisywanego serwisu, ciężko dostrzec cokolwiek, co powinno znaleźć się wśród minusów. Natomiast plusów jest co niemiara. Przede wszystkim ważne jest to, iż usługa jest całkowicie bezpłatna. Ponadto kalkulator kredytowy obejmuje najwyższą z możliwych kwot na rynku (200 tysięcy złotych). Wzięto również pod uwagę bardzo dużą liczbę rat. Cała procedura także jest bardzo przejrzysta, dlatego z jej prostoty zadowoleni będą nawet najmniej zaawansowani użytkownicy internetu. Jeśli jednak chciałoby się wyłapać wady – jest jedna: wśród ofert nie ma żadnych instytucji pozabankowych.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Akredo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
akredo logo
Podobne oferty do Akredo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: