Porównywarka Szybka Pożyczka Online

 • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Kuba
Każdy z nas ceni sobie swój czas i nie chce marnować czasu na stanie w długich kolejkach. Dlatego coraz częściej decydujemy się na korzystanie z ofert dostępnych online. Tak samo dzieje się również w przypadku pożyczek. Nic więc dziwnego, że większość firm udostępnia swoje produkty w internecie. Jednak jak wśród tak wielu pożyczkodawców znaleźć tego najlepszego? W tej kwestii mogą nam pomóc porównywarki pożyczek. Jedną z nich jest Szybka Pożyczka Online. Jak działa ta platforma i co oferuje użytkownikom?
porównywarka szybka pożyczka online

Spis treści:

Co to jest porównywarka Szybka Pożyczka Online?

Porównywarki pożyczek to platformy udostępniające swoim użytkownikom bazę, w której zostały zgromadzone produkty finansowe oferowane przez wiarygodnych pożyczkodawców. Dzięki temu zyskujemy pewność, że trafiliśmy na firmę działającą zgodnie z obowiązującym prawem oraz dbającą o przestrzeganie zasad etyki. Warto również zaznaczyć, że oferty wybierane są przez ekspertów na podstawie wielu czynników. Zwracają oni uwagę nie tylko na wysokość pożyczki czy okres kredytowania, ale również jakość obsługi, czas oczekiwania na decyzję oraz sposób weryfikacji. Co znajdziemy na stronie porównywarki Szybka Pożyczka Online?

 

 

Porównywarka Szybka Pożyczka Online – o firmie

Szybka Pożyczka Online to jedna z platform służąca do porównania ofert firm pożyczkowych dostępnych na polskim rynku. Jak podkreśla się w stopce strony internetowej, nie ma statusu organizacji finansowej, nie prowadzi działalności finansowej. Czym zatem jest porównywarka Szybka Pożyczka Online? Pełni ona wyłącznie funkcję informacyjną. Dzięki niej możemy poznać podstawowe dane dotyczące wybranych ofert wsparcia finansowego. Podkreśla się również, że oferty dostępne na stronie internetowej posiadają obowiązkowe licencje, pozwolenia. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z tej porównywarki, nie musimy się martwić bezpieczeństwem swoich danych. Wszystkie informacje na temat ich przetwarzanie są dostępne w stopce strony szybka–pozyczka–online.pl.

Strona główna porównywarka Szybka Pożyczka Online

Przechodząc na stronę główną porównywarki Szybka Pożyczka Online, można stwierdzić, że jest ona przede wszystkim prosta. Zaskoczeniem będzie fakt, że nie znajdziemy na niej żadnego menu. Oznacza to, że nie posiada ona żadnych dodatkowych podstron. Do dyspozycji użytkownika oddaje się wyłącznie to, co widać na ekranie startowym. Na środku widoczne jest logo, które informuje o tym, że oferty przedstawione na stronie są w 100% online, bez formalności oraz z szybką decyzją. Poniżej otrzymujemy od razu listę pożyczkodawców udostępniających pożyczki online. Wśród nich znajdują się zarówno firmy funkcjonujące na rynku pozabankowym od lat, jak i nowsze podmioty. 

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych mogą być: Lendon, Szybka Gotówka, Wandoo, Kuki, Vivus czy też HapiPożyczki. Jeżeli przejdziemy niżej, do stopki otrzymamy najważniejsze informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, warunków udzielania pożyczek online, a także konsekwencji opóźnień w spłacie. Bez wątpienia są to istotne informacje z punktu widzenia pożyczkobiorcy. Ponadto co jakiś czas na stronie pojawiają się powiadomienia dotyczące aktualnie przyznawanych pożyczek. Jednak porównywarka nie oferuje swoim użytkownikom dostępu do poradnika, artykułów blogowych czy też sekcji Pytania i odpowiedzi, gdzie można rozwiać swoje wątpliwości. Dodatkowo użytkownicy nie otrzymają danych kontaktowych takich jak: numer telefonu, adres e–mail czy nawet formularz kontaktowy. Co zatem znajdziemy na stronie porównywarki Szybka Pożyczka Online?

szybka pożyczka onlinezrzut ekranu źródło: szybka-pozyczka-online.pl

Porównywarka Szybka Pożyczka Online –  opinie o pożyczkach

Jak już zostało wspomniane, jednym z elementów, który zazwyczaj pojawia się na stronach internetowych porównywarek, są opinie ekspertów dotyczące danej oferty. Jednak Szybka Pożyczka Online nie udostępnia swoim użytkownikom takiej informacji. Kiedy znajdujemy się na stronie głównej platformy, widzimy jedynie logo oraz kafelki z podstawowymi informacjami na temat ofert pożyczkodawców. Z poziomu tej strony otrzymujemy możliwość przejścia na serwisy 21 firm pożyczkowych. Większość z nich to pożyczki krótkoterminowe. Dlatego też użytkownik nie ma zbyt dużego wyboru. Przeglądając kafelki z ofertami, dowiemy się: 

  • jaka jest maksymalna kwota pożyczki,
  • ile wynosi oprocentowanie,
  • do jakiej kwoty udzielana jest pierwsza pożyczka,
  • oraz jaki limit wieku wprowadza pożyczkodawca.

Jeżeli chcemy wiedzieć więcej na temat danej oferty, wówczas należy kliknąć “Złóż wniosek” i przejść na stronę pożyczkodawcy lub szukać informacji na innych porównywarkach pożyczek.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek online?

Porównywarki pożyczek online mają za zadanie ułatwić konsumentom znalezienie odpowiedniego produktu finansowego. Wśród dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych znajdziemy zarówno te nazywane chwilówkami, jak i zakładające spłatę zobowiązania w systemie ratalnym. Wybór jednej z propozycji wymaga przeanalizowania wielu ofert. Kiedy będziemy robić to samodzielnie, otwieranie każdej strony osobno zajmie mnóstwo czasu. Natomiast dzięki skorzystaniu z porównywarki online wszystko mamy w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Jednak należy pamiętać o wyborze odpowiedniego narzędzia. Przykładem może być porównywarka Pożyczkowy Portal.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły