Porównywarka Finansowy Bumerang

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 5 minut
Stajemy się coraz bardziej świadomi i nie chcemy już przepłacać za coś, co w drugim sklepie może być nawet o połowę tańsze. Polacy coraz częściej porównują ceny produktów w Internecie oraz czytają opinie o nich. Okazuje się, że najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem, które nam w tym pomoże, jest skorzystanie z porównywarki internetowej. To ona w jednym miejscu zgromadzi oferty wielu produktów, dzięki czemu możemy wybrać najlepsze opcje, dostosowane do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, to jedną z nich jest Finansowy Bumerang. Co konkretnie w nim znajdziemy oraz czym chce wyróżnić się na tle pozostałych tego typu rozwiązań? Sprawdźmy razem!
Finansowy Bumerang

Spis treści:

Co to jest Finansowy Bumerang?

Finansowy Bumerang to dość oryginalne rozwiązanie, które możemy znaleźć w Internecie. Dlaczego tak jest? Ponieważ łączy w sobie dwie rzeczy. Po pierwsze jest porównywarką internetową, która gromadzi w jednym miejscu najlepsze oferty pożyczek chwilówek. A z drugiej strony, możemy łatwo otrzymać cashback. Firma zwraca nam prowizje za korzystanie z dostępnych w ich serwisie ofert finansowych.

 

Porównywarka Finansowy Bumerang  – o firmie

Operatorem serwisu Finansowy Bumerang jest WebField Sp. z o.o. z siedzibą na ul.Lęborskiej 3B/lok. 1.24, w Gdańsku (80-386). Firma działa na rynku od 2015 r. i obsłużyła w tym czasie ponad 50 tysięcy użytkowników. Celem WebField jest pomaganie swoim klientom w wyszukiwaniu najkorzystniejszych dla nich rozwiązań, aby mogli zaoszczędzić na kosztach produktów finansowych, które wybrali. Dodatkowo WebField daje nam możliwość zarabiania na zwrocie prowizji reklamowej, która w standardowych działaniach, przeznaczana jest na pokrycie kosztów reklamy, np. na Facebooku albo w Google. Na oficjalnej stronie, możemy znaleźć informacje, że firma gwarantuje nam bezpieczeństwo działania, dzięki temu, że jest zarejestrowana przez Komisję Nadzoru Finansowego jako firma pośrednicząca w procesie zawierania umów pożyczkowych.

Strona główna – porównywarka Finansowy Bumerang

Po wejście na porównywarkę pożyczek gotówkowych Finansowy Bumerang, naszym oczom ukazuje się aktualny Ranking Pożyczek na danym miesiąc kalendarzowy. Porównywarka zestawia nam ofertę ponad 30 popularnych firm pożyczkowych, tak abyśmy mogli porównać koszty pożyczek i ostatecznie wybrać najlepszą ofertę. W swojej strukturze i ogólnym wyglądzie, serwis prezentuje się schludnie, a potrzebne informacje są łatwe do odnalezienia. Poza stroną główną, gdzie znajduje się ranking, mamy do wyboru jeszcze kilka zakładek:

  • Artykuły: bardzo rozbudowana podstrona, w której znajdziemy wpisy blogowe związane głównie z tematyką finansową, skupiającą się na działaniach instytucji pozabankowych
  • Promocje: aktualne oferty banków, które w momencie otwarcia nowego rachunku i spełnieniu warunków promocji, oferują różnego rodzaju dodatki i bonusy pieniężne
  • O nas: najważniejsze informacje o firmie oraz o tym, jak działa zwracarka finansowa
  • Kontakt
Finansowy Bumerang

screenshot źródło: finansowybumerang.pl

Na stronie nie znajdziemy tradycyjnego kalkulatora finansowego, tak jak ma to miejsce na innych tego typu porównywarkach. W zamian otrzymujemy listę wyselekcjonowanych firm pożyczkowych. Przy każdej z nich widnieje dostępny zakres kwoty pożyczki a także maksymalny czas na spłatę. W związku z tym, że porównywarka działa również jako narzędzie do zarabiania pieniędzy, przy każdej z propozycji znajdziemy również informacje, ile będzie wynosił nasz zwrot, gdy z niej skorzystamy.

Przy każdej firmie pożyczkowej, mamy dwie opcje do wyboru. Pierwsza przeniesie nas bezpośrednio na stronę wybranego pożyczkodawcy, a druga przekieruje nas na wewnętrzną stronę Finansowego Bumeranga, w której będziemy mogli złożyć wniosek o pożyczkę, a przy tym otrzymać zwrot. Dodatkowo, klikając przycisk “więcej”, będziemy mogli zapoznać się z opinią o danej firmie, w której znajdziemy bardziej szczegółowe informacje o pożyczkodawcy, jego ofercie oraz instrukcje, co zrobić, aby otrzymać zwrot. Tak prezentuje się przykładowa lista pożyczkodawców:

Finansowy Bumerang

screenshot źródło: finansowybumerang.pl

Co jeszcze znajdziemy na stronie głównej? Poniżej rankingu, znajdziemy znajdziemy wyjaśnienie, jak oszczędzać i zarabiać na zwrotach, oraz dlaczego warto skorzystać z tego właśnie rozwiązania.

Porównywarka Finansowy Bumerang  – opinie o pożyczkach

Strona Finansowy Bumerang porównuje najlepsze na rynku oferty chwilówek. Na stronie głównej, możemy znaleźć proponowane oferty na dany miesiąc. Ale gdzie znajdują się opinie o pożyczkach na stronie finansowybumerang.pl? Po kliknięciu na logo danego pożyczkodawcy, zostaniemy przeniesieni na podstronę, w której znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje o nim oraz jego ofercie. Zapoznamy się z wymaganiami, jakie musimy spełnić, aby dostać pożyczkę, oraz jakie wady i zalety ma dana firma. Na samym końcu jest miejsce na komentarze. To właśnie tu, klienci danej firmy mogą zostawiać swoje opinie o danym pożyczkodawcy. Pamiętajmy o tym, ponieważ nasze wskazówki, mogą być bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji, przez inne osoby, które dopiero szukają właściwego rozwiązania finansowego dla siebie.

Porównywarka Finansowy Bumerang na Facebooku

Porównywarka Finansowy Bumerang nie posiada własnego profilu na Facebooku ani w innych portalach społecznościowych. Możliwa forma kontaktu z firmą, jaką udostępnia Finansowy Bumerang jest wysłanie wiadomości przez stronę porównywarki, bądź pozostawienie swoich danych w formularzu kontaktowym i oczekiwanie na telefon zwrotny.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek online?

Porównywarki online są pomocnym narzędziem dla osób, które lubią oszczędzać. Dokonując zakupów i korzystając z ofert lub usług dostępnych w Internecie, mamy możliwość wcześniejszego porównania ich cen i poznania opinii o nich. Dzięki porównywarkom, które w jednym miejscu zbiorą wszystkie interesujące nas oferty, w krótkim czasie przejrzymy wiele z nich i wybierzemy tą najlepszą. Przykładowymi porównywarkami pożyczek online są Finansowy Bumerang oraz Pożyczkowy-Portal. Wejdź i przekonaj się co mają do zaoferowania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły