Loan Magazine Awards 2017 – główna nagroda dla Hapipożyczki

natalia  • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut
Loan Magazine Awards 2017 zorganizowało już III edycję gali, na której wyłoniono najlepsze produkty i usługi oferowane na rynku pożyczek pozabankowych oraz nagrodzono osoby rozwijające branżę fintech. Hapipożyczki otrzymały pierwsze miejsce w kategorii Pożyczka Ratalna Roku.
Loan Magazine Awards 2017

Loan Magazine Awards 2017

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2017 odbyło się 08 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Na gali nie zabrakło największych przedstawicieli branży pożyczkowej w Polsce. Zorganizowano także aukcje, podczas których można było wylicytować gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu, a cały dochód z licytacji został przekazany na wybrany przez organizatora cel.

Dwie nagrody Loan Magazine Awards 2017 powędrowały do przedstawicieli firmy Hapipożyczki, brandu należącego do IPF Digital. Hapipożyczki szczegółowo opisujemy w sekcji opinie – zobacz. Hapipożyczki otrzymały główną nagrodę w kategorii Pożyczka Ratalna Roku. Ponadto Joanna Izdebska, Global Sales & Marketing Director w IPF Digital, związana z marką Hapipożyczki, zdobyła główną nagrodę w kategorii Kobieta Roku!

Kategorie i nagrody

Do konkursu Loan Magazine Awards wpłynęło 150 zgłoszeń, w 14 kategoriach takich jak:

1. Partner sprzedaży
2. Partner sprzedaży online
3. Partner windykacyjny
4. Organizacja wspomagająca
5. Mikropożyczka roku
6. Pożyczka ratalna roku
7. Biznesowa pożyczka roku
8. Marka roku
9. PR Manager roku
10. Marketing manager roku
11. Kobieta roku
12. Postać roku
13. Społecznie odpowiedzialni 2017
14. Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH

W kategorii Kobieta Roku główną nagrodę zdobyła Joanna Izdebska, Global Sales & Marketing Director w IPF Digital, która jest specjalistką w zakresie sprzedaży, marketingu, e-commerce, CRM i zarządzania produktem.

– Nagroda w konkursie Loan Magazine Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam znaleźć się w tak wspaniałym gronie – mówi Joanna Izdebska – Cieszę się, że mogłam przyczynić się do rozwoju instytucji pożyczkowych w Polsce, a obecnie mogę to przenosić także na inne rynki – z korzyścią dla wszystkich.

Statuetkę w kategorii Pożyczka Ratalna Roku została przekazana na ręce Przemysława Kamińskiego, Country Managera w IPF Polska.

– Bardzo mnie cieszy, że hapipożyczki otrzymały dzisiaj nagrodę. Ubiegły oraz obecny rok, pod względem wielu przyznanych wyróżnień, pokazały nam, że rozwijamy się w dobrym kierunku i to właśnie w nim pragniemy dalej podążać. 

Warto przypomnieć, że Hapipożyczki były najczęściej wyróżnianą i nagradzaną w 2017 r. firmą pożyczkową, ujętą w zestawieniach niezależnych platform finansowych.

O Hapipożyczkach

Firma IPF Polska Sp. z o.o. oferuje pozabankowe pożyczki długoterminowe a jej bezpośrednim brandem są Hapipożyczki, które oferują długoterminowe pożyczki dla klientów szukających wysokich pożyczek na długi okres czasu – aż 36 miesięcy. Spółka IPF Polska powstała w grudniu 2009 r. Od grudnia 2014 r. oferuje pożyczki pod marką Hapipożyczki. IPF Digital działa aż w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk, Australia.

Loan Magazine

Loan Magazine jest serwisem online przedstawiającym wiedzę o rynku pożyczek pozabankowych i aktualności z branży pożyczkowej. NA stronie Loan Magazine możemy znaleźć różne informacje ze świata pożyczek pozabankowych i informacje dotyczące rozwoju firm z sektora pożyczkowego. Jak podkreślają twórcy Loan Magazine, w serwisie promowane są wylącznie firmy działające zgodnie z obowiązującymi zasadami dobrych praktyk. Idea odpowiedzialnego pożyczania jest dla twórców serwisu Loan Magazine bardzo ważna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły