Ranking pożyczek – wrzesień 2017

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Państwu ranking najlepszych ofert pożyczek długoterminowych na wrzesień. Ranking został opracowany przez ekspertów Pożyczkowego Portalu. Na zestawienie wpływ miało wiele czynników takich jak RRSO, koszty pożyczki, liczba rat oraz jakość obsługi klienta.

Wrzesień jest miesiącem sporych wydatków. Mniejsze sumy przeznaczamy na wyprawkę szkolną naszych dzieci, natomiast większe kwoty zazwyczaj zarezerwowane są na remonty. Wrzesień to w końcu miesiąc sprzyjający pracom na wolnym powietrzu. Z tego względu oraz z powodu nadciągającej wolnymi krokami zimy, wielu z nas chce skończyć najpilniejsze prace budowlane. To ostatni dzwonek na wymianę dachu, czy wykonanie ocieplenia domu i elewacji. Często przed zimą decydujemy się również na wykonanie brukowanego podjazdu, ogrodzenia, renowacji altan, malowania. Zawsze znajdzie się coś, co wymaga remontu.

Skąd wziąć niemałe pieniądze na remont czy prace budowlane? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z przedstawionych ofert długoterminowych pożyczek ratalnych. Pożyczki online mają tę przewagę nad kredytami bankowymi, że możemy uzyskać je bardzo szybko i w wygodny sposób – bez wychodzenia z domu. Oprócz tego gdy rozłożymy 10 000 zł na przykład na 24 miesięczne raty – spłata zobowiązania finansowego nie obciąży tak mocno naszego portfela. Powinniśmy sobie poradzić z oddaniem pieniędzy w terminie.

Na rynku znajdziemy wiele ofert pożyczek ratalnych. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Przede wszystkim na opłaty związane z otrzymaniem pożyczki. Porównajmy koszty i wybierzmy najbardziej optymalne oferty. Firmy wymienione w rankingu najlepszych pożyczek na wrzesień są uznanymi markami na rynku i oferują atrakcyjne produkty finansowe z jasnymi i przejrzystymi warunkami. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat danej oferty, zapraszamy do sekcji Opinie o pożyczkach, gdzie zajdziemy wszystkie potrzebne informacje.

Trzy pierwsze miejsca:


Ratkomat.pl odpowiada klientom potrzebującym wysokich kwot pożyczki, zmieniając warunki maksymalnej kwoty pożyczki na 10 000 zł. Serwis działa z myślą o potrzebach zapracowanych Polaków, których tempo życia jest coraz większe, pozwalając otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ratkomat.pl to pożyczki długoterminowe na okres od 10 do 24 miesięcy. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat.pl rozwiązanie oferuje wiele korzyści takich jak: szybkość (przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi), wygoda (cały proces odbywa się przez Internet), transparentność (gwarancja przejrzystych warunków umowy). Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy. Minimalny okres spłaty, na jaki klient może rozłożyć pożyczkę wynosi 10 miesięcy, natomiast maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Aby otrzymać pożyczkę w Ratkomat wystarczy spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).


Drugie miejsce zostało przyznane firmie MondeoMonedo Now to odpowiedzialny i solidny pożyczkodawca oferujący aż 10 000 zł pożyczki! Sami ustalamy wysokość miesięcznej raty – 100 zł, 300, zł, 500 zł, 800 zł? Wybór należy do nas. Deklarujemy wysokość pożyczki oraz kwotę miesięcznej spłaty, po czym wypełniamy wniosek online. Cała procedura odbywa się przez Internet, a pieniądze lądują na koncie bankowym klienta bardzo szybko, poprzez przelew elektroniczny. Warto sprawdzić tę coraz bardziej popularną firmę.


Na trzecim miejscu umieściliśmy firmę z Tychów – Feniko. Feniko udziela niewysokich pożyczek do 1000 zł, które rozbijane są na 4 miesięczne raty. Kwota niewysoka, ale może okazać się ostatnią deską ratunku w trudnej sytuacji finansowej. Co zatem jest największym atutem Feniko? Przede wszystkim długi czas spłaty – aż 4 miesiące i niskie prowizje. Pozwala to na spokojną spłatę zobowiązania. Największą zaletą Feniko jest jednak ich elastyczne podejście do osób z negatywną historią BIK. Osoby zadłużone mogą liczyć na ich pomoc.