Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Ranking pożyczek ratalnych – styczeń 2018

Prezentujemy ranking najlepszych pożyczek ratalnych na styczeń 2018. Po ostatnim miesiącu wiele osób odczuło pustkę w portfelu, z powodu wydatków przeznaczonych na święta. W końcu grudzień to najintensywniejszy czas dla sprzedawców, jak również konsumentów. Jak wyjść w Nowym Roku z pełnym portfelem, a co za tym idzie również z uśmiechem na twarzy? Opracowany ranking pomoże nam w wyborze pożyczki, jeżeli potrzebujemy sporej porcji gotówki po świątecznych wydatkach.

Początkiem zeszłego miesiąca eksperci oszacowali, że przeciętny Polak wyda w grudniu około 880 zł na wydatki świąteczne m. in. prezenty dla najbliższych oraz żywność, która znalazła swoje miejsce na wigilijnym stole. Kwota ta jest o 2% większa w porównaniu z ubiegłym rokiem. Z pewnością większe wydatki spowodował wzrost cen niektórych produktów spożywczych jak np. jajek, masła i pieczywa. Największe zainteresowanie wśród kupowanych prezentów miały książki, słodycze, zabawki oraz sprzęty RTV i AGD. Owszem, wydatków był sporo, a najbardziej na brak pieniędzy mogą narzekać wielodzietne rodziny.

Zestawienie najlepszych pożyczek ratalnych zawiera oferty, które budziły największe zainteresowanie wśród klientów zaciągających pożyczki ratalne w grudniu. Ranking jest stworzony obiektywnie. Opinie na temat firm i ich ofert solidnie przejrzeliśmy, analizując wiele składowych. Chcemy polecić jak najbardziej korzystne oferty, tak aby każdy klient poszukujący pożyczek ratalnych online był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru! Wszystkie pożyczki, które przedstawiamy dostępne są przez Internet, dlatego można oszczędzić swój czas i zaciągnąć pożyczkę siedząc wygodnie w fotelu.

Trzy pierwsze miejsca:


Ranking najlepszych pożyczek ratalnych w 2018 roku otwiera firma Monedo. Firma Monedo jest obecnie znana na rynku międzynarodowym. Obecnie prosperuje w 5 krajach za granicą: w Polsce, Czechach, Rosji, Hiszpanii oraz w Meksyku. Jeżeli skorzystasz z usług Monedo Now to złożenie wniosku zajmie Ci kilka minut. Aplikować o pożyczkę można o każdej porze dnia, a wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Weryfikacja online przebiega bardzo szybko, firma w szczególności ceni sobie cenny czas klientów. Monedo oferuje zarówno krótko, jak i długoterminowe pożyczki. Spłata zobowiązania szacuje się od 3 do 24 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, natomiast najwyższa aż 10 000 zł. Jeżeli skorzystasz z Monedo Now to złożenie wniosku zajmuje kilka minut.


Na drugim miejscu, ponownie w rankingu najpopularniejszych pożyczek ratalnych, pojawiła się firma Ratkomat.pl, która cieszy się coraz większą popularnością. W ofercie można znaleźć długoterminowe pożyczki online. Możemy starać się o zaciągnięcie 10000 zł rozłożonych na wiele rat. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi 24 miesiące. Na obecną chwilę RRSO wynosi 86% Weryfikacja online przebiega bardzo szybko, firma w szczególności ceni sobie cenny czas klientów. O pożyczkę mogą starać się osoby w wieku 20 do 80 lat. Wystarczy posiadać telefon komórkowy oraz stały dochód (z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury), który jest weryfikowany przez firmę. Firma bardzo szanuje czas klientów, dlatego cały proces odbywa się w ekspresowym tempie. Pieniądze zostają przelane na konto od razu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Klienta. Samą decyzję dostaje się tego samego dnia, telefonicznie lub mailowo.  Warunki umowy są przejrzyste, bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.


Wysokość miesięcznej raty w tym wypadku wyniesie 1454 zł. RRSO wynosi 73.62%. Umowę możemy zawrzeć również przez telefon lub kuriera bez wychodzenia z domu. Dokumenty, które są potrzebne przy zaciągnięciu kredytu to ważny dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód. Co ważne, jeżeli stwierdzimy, że nie jest nam jednak potrzebna pożyczka pieniędzy, to możliwe jest również odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.