Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Pożyczki dla bezrobotnych – czy to możliwe?

Nie jest łatwo być bezrobotnym – życie nie zatrzyma swojego tempa tylko dlatego, że ktoś jest bez pracy. Rachunki, bieżące wydatki, a co gorsza: także te niespodziewane… Czy są pożyczki dla bezrobotnych, by ich czasem poratować?

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak mądrze oszczędzać?
  • Jak znaleźć pożyczki dla bezrobotnych?
  • Na jakich warunkach wydawane są pożyczki dla bezrobotnych?

Oszczędzanie nie jest tylko dla tych, którzy mają z czego oszczędzać. Dodatkowych pieniędzy można spokojnie szukać nawet we własnej lodówce! A jeśli i ona odmówi posłuszeństwa? Spokojnie, na to też mamy radę!

Bezrobocie a wydatki

Stałe wydatki są nie do uniknięcia: opłaty związane z czynszem, rachunki za wodę, prąd, gaz, telefon, internet, niezbędne zakupy… I nie znikają one wraz z utratą pracy! Jak więc radzić sobie w tak ciężkiej sytuacji? Oczywiście nie da się zredukować miesięcznych wydatków do zera, choćby bardzo się tego chciało. Można za to zastosować kilka sztuczek, które – jeśli wejdą w nawyk – mogą okazać się świetnym sposobem na oszczędzanie na przyszłość!

Oszczędzanie a zaciskanie pasa

Zacznijmy może od tego, że oszczędzać nie zawsze oznacza to samo, co zaciskać pas. Owszem, w sytuacji, gdy do okien zagląda bezrobocie i patrzy, co może nam odebrać, prawdopodobnie faktycznie zredukowanie wydatków będzie oznaczało pewne niedogodności i rezygnację z niektórych dotychczasowych przyjemności, ale przecież to tylko chwilowe – w końcu znajdzie się kolejna praca, która dostarczy pieniędzy na życie!

Gdzie szukać oszczędności?

Być może wyda się to banalne, ale przede wszystkim należy przeorganizować… sposób kupowania żywności! Będzie to czasochłonne, ale z pewnością się opłaci. Przede wszystkim należy uczciwie przejrzeć i sprawdzić, które ze zwykle kupowanych produktów można zastąpić podobnymi, tańszymi. Oczywiście nie oznacza to, że ze zdrowego jedzenia należy przerzucić się na niezdrowe odpowiedniki! Ale można z pewnością chwilowo zadowolić się marchewką i jabłkiem, które zostaną samodzielnie starte na surówkę, zamiast wygodnie kupować gotowy produkt, prawda? Właśnie takie drobne zmiany mogą odciążyć portfel w trudnych chwilach. Podobnie ma się kwestia np. wody w butelkach. Na większości obszarów Polski, zdrowa i wcale nie gorsza od niejednej butelkowanej jest zwykła woda z kranu, która także zawiera w sobie składniki mineralne. Jeśli więc nie ma ku temu przeciwskazań zdrowotnych, z pewnością nie zaszkodzi zrezygnować chwilowo z wody sprzedawanej w bądź co bądź nieekologicznych butelkach z plastiku i zastąpić ją wodą z kranu.

Zaciągnij pożyczkę w Monedo Now

Ekonomia z ekologią w Twoim domu

Każdy chciałby płacić możliwie najniższe rachunki za prąd i inne media. I można osiągnąć ten cel prostymi sposobami. Wymiana oświetlenia na ledowe to oczywiście rzecz, którą prawdopodobnie już dawno wszyscy zrobiliśmy (a jeśli nie, to czas najwyższy dogonić cywilizację!), ale zwykłe, codzienne nawyki także są w stanie pomóc naszym finansom i… środowisku. Zmniejszenie zużycia wody, prądu, czy gazu odbije się pozytywnie nie tylko na wydatkach! Na przykład wspaniale jest postać pod gorącym strumieniem wody, ale równie dobrze można dawkować sobie tę przyjemność i brać szybkie, orzeźwiające prysznice. Zamiast oglądać telewizję przy pełnym świetle, można to robić przy jednej zapalonej żarówce. Nie ma też potrzeby ogrzewania mieszkania pełną parą grzejników jeśli za murami nie panuje siarczysty mróz sięgający kilkunastu kresek poniżej zera. Skręcenie kaloryferów i regularne, krótkie wietrzenie pomieszczeń potrafi działać cuda – i jest bardzo zdrowe!

A nagłe wydatki…?

Nie wszystko jednak da się zaplanować: niech na złość całemu uporządkowanemu na nowo światu padnie lodówka albo zepsuje się samochód. Skąd wziąć pieniądze, jeśli nie mamy wystarczająco dużo oszczędności, a wiadomo, że nie ma co spodziewać się wypłaty w najbliższym czasie? Wtedy z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe – i nie jest to ponury żart!

Pożyczki dla bezrobotnych

Pożyczki dla bezrobotnych są możliwe! Nie każda firma wymaga dokumentów z zakładu pracy, czy nawet zaświadczenia o stałych dochodach. To dobra wiadomość dla tych, którzy naprawde znajdują się w nagłej potrzebie akurat wtedy, gdy nie mają pracy! Warto rozejrzeć się więc po ofertach, które znajdują się w internecie, poczytać warunki i wybrać opcję najbardziej dogodną dla siebie!

Pożyczki ratalne w Monedo

Jedną z takich przyjaznych ofert jest pożyczka na raty Monedo. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i wysłać wniosek. Nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty; wystarczy numer PESEL, numer telefonu, numer dowodu osobistego i konto bankowe, na które zostanie potem przelana pożyczka. Wnioskować można o kwoty od 1500 zł aż do 10 000 zł! A co najciekawsze, wysokość rat można ustalić samodzielnie, dzięki czemu to nie pożyczkodawca dyktuje comiesięczne spłaty, a nasze własne możliwości. Pożyczka 2000 zł do spłaty po 100 zł miesięcznie? Bardzo proszę!

Jeśli więc życie spłatało figla i będąc bez pracy potrzebne są pieniądze na natychmiast, pożyczka online w Monedo może okazać się całkiem niezłym wyjściem z sytuacji!

Zobacz pożyczki ratalne dla bezrobotnych.