Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach online


Pożyczki bez zaświadczeń online to coraz popularniejszy produkt na rynku pozabankowym. W wielu bankach nie jest łatwo otrzymać kredyt lub pożyczkę. Podczas rozmów z klientami konsultanci wymagają zaświadczeń o dochodach i innych dokładnych informacji. Musimy zadeklarować, na jaki cel przeznaczymy otrzymane pieniądze. Pożyczki pozabankowe charakteryzują się mniej rygorystycznymi warunkami. Jakimi? Sprawdziliśmy!


Spis treści:

Pożyczki bez zaświadczeń – czym są?

Jednym z produktów oferowanych przez firmy pozabankowe są pożyczki bez zaświadczeń. Zostały one stworzone z myślą o osobach, które nie posiadają stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Tego typu zobowiązania można spotkać również pod nazwą pożyczka na oświadczenie. Słysząc tę nazwę, wielu klientów poszukuje dodatkowego dokumentu i zastanawia się, po co oświadczenie, skoro miało być bez zbędnych formalności. Kluczowym słowem jest określenie zbędne, ponieważ oświadczenie o dochodach to tylko najpotrzebniejsze dane, które pozwolą nam na zwolnienie z obowiązku przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy.

Wszystkie formalności załatwiamy bez wychodzenia z domu, a jeśli tylko nasz wniosek zostanie zaakceptowany, pożyczka niemal natychmiast trafi na nasze konto.

Jednak podczas wnioskowania nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe dokumenty od pracodawcy czy kopia umowy. W tym przypadku standardowe formularze zostają rozszerzone o pola dotyczące wysokości naszych dochodów oraz ich źródła. Niektórzy pożyczkodawcy mogą wymagać informacji na temat miesięcznych wydatków czy liczby osób na utrzymaniu. W większości przypadków firmy nie pytają o nasze pozostałe zobowiązania – pożyczki, kredyty itd. Decyzja jest zazwyczaj niezależna od liczby aktywnych produktów finansowych.

Jak szukać pożyczek bez zaświadczeń o dochodach?

Ofert jest bardzo dużo. Aby nie zgubić się w dziesiątkach propozycji, przygotowaliśmy na Państwa zbiór ofert pożyczek krótkoterminowych, gdzie zakres wymaganych dokumentów ograniczony jest do minimum. Gorąco zachęcamy do przejrzenia ofert.

Pożyczkodawca Darmowa pożyczka Koszt RRSO Kwota pożyczki Czas spłaty
 do 3000 zł 0 zł 0% 100-6000 zł 5-45 dni Złóż wniosek
do 2000 zł 0 zł 0% 500-5000 zł 7-30 dni Złóż wniosek
do 2500 zł 0 zł 0% 300-5000 zł 10, 20 lub 30 dni Złóż wniosek
do 3000 zł 0 zł 0% 100-6000 zł 5-45 dni Złóż wniosek
do 2000 zł 0 zł 0% 200-5000 zł 5-45 dni Złóż wniosek
do 3000 zł 0 zł 0% 300-4000 zł 1-30 dni Złóż wniosek
do 2000 zł 0 zł 0% 500-5000 zł 7-30 dni Złóż wniosek
brak brak brak 100-5000 zł 5 dni-3 miesiące Złóż wniosek
do 3000 zł 0 zł 0% 300-5000 zł 14-30 dni Złóż wniosek

 

W wymienionych firmach powinniśmy wziąć pożyczkę łatwo i bezproblemowo. Należy jednak pamiętać, że każda z firm pożyczkowych rozpatrzy indywidualnie nasz wniosek, to znaczy podda ją wewnętrznemu scoringowi. Jeśli przykładowo będziemy wpisani do Krajowego Rejestru Dłużników, musimy liczyć się z sytuacją, że możemy mieć problem w otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Każda z wyżej wymienionych firm udzielających pożyczek online bez zaświadczeń, wymagają od nas potwierdzenia danych za pomocą przelewu bankowego na jeden grosz. Co potrzebujemy, aby móc skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń? Własny rachunek bankowy, dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego, który jest naszą własnością. Konto bankowe potrzebne będzie zarówno do potwierdzenia naszych danych, jak i do otrzymania przelewu, gdy firma przyzna nam pozytywną decyzję pożyczkową. Dowód osobisty do wpisania odpowiednich danych, za pomocą telefonu komórkowego zostaniemy poinformowani o statusie złożonego wniosku o pożyczki bez zaświadczeń.

Co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń?

Wystarczy złożyć wniosek w firmach udzielających pożyczek online, nie wymagających udokumentowania dochodów. Nie każda firma pożyczkowa wymaga szeregu dokumentów, pism, czy zaświadczeń. W przeciwieństwie do stacjonarnych pożyczkodawców, firmy działające w Internecie wyznają zasadę dostępności dla klienta, w pełni ułatwiając mu proces ubiegania się o pożyczkę. Szybki wniosek związany jest z ograniczeniem formalności do minimum przy jednoczesnym zachowaniu pełnej transparentności oferty (jeśli firma reklamuje pożyczkę za zero złotych, tak w istocie jest) oraz spełnieniu wszelkich wymagań prawnych do udzielenia pożyczki bez zaświadczeń.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń

Jak już zostało wspomniane pożyczki przez internet bez zaświadczeń o dochodach, to jedna z propozycji firm pożyczkowych. Jednak zostały one stworzone nie tylko z myślą o tych, którzy nie posiadają stabilnego zatrudnienia. Coraz więcej osób poszukuje nie tylko rzetelnego, ale również szybkiego źródła dodatkowych pieniędzy. Niestety zebranie dokumentów potrzebnych do przejścia całej procedury w banku zajmuje w wielu przypadkach zbyt długo. Dlatego pożyczkodawcy obserwując zmiany rynkowe oraz potrzeby swoich klientów, postanowili ograniczyć liczbę dokumentów, a co za tym idzie czas, który musimy poświęcić na złożenie wniosku. W ten sposób wśród ofert firm pożyczkowych pojawiła się szybka pożyczka przez internet bez zaświadczeń.

Nazwa tego produktu posiada kilka wariantów. Wszystko zależy od tego, jakie wymagania stawia swoim klientom pożyczkodawca oraz do kogo kieruje swoją ofertę. Jeśli pieniądze mogą zostać przekazane wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy pożyczkobiorcy, wówczas będzie to pożyczka przez internet bez zaświadczeń na konto. Natomiast kiedy firma pożyczkowa chce podkreślić, że w procedurze wnioskowania nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty oraz to, jak szybko można przejść od wypełnienia wniosku w internecie do radości z gotówki, można spotkać się z określenie pożyczka na dowód bez zaświadczeń przez internet. Jakie wymagania stawiają swoim klientom firmy i z jakimi wariantami możemy się jeszcze spotkać? Sprawdziliśmy!

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Nie da się ukryć, że każda decyzja finansowa może znacząco wpłynąć na stan naszego budżetu domowego oraz standardy życia. Jeśli dokonamy złego wyboru, konsekwencją mogą być problemy ze spłatą i ogrom nerwów. Jednak można tego uniknąć, kierując się w procesie wyboru oferty zarówno swoimi potrzebami, jak i możliwościami.

Zazwyczaj wnioskodawca jest również sprawdzany w bazach dłużników, co umożliwia sprawdzenie jego wiarygodności. Jednak nie jest powiedziane, że wierzyciel musi brać pod uwagę wynik weryfikacji, wówczas będzie to pożyczka bez BIK i zaświadczeń o dochodach. Ważne, aby w takiej sytuacji wykazać się zarobkami wystarczającymi na spokojną spłatę zadłużenia.

Jak to zrobić? O tym w dalszej części artykułu. Teraz chcielibyśmy się skupić nad tym, w jaki sposób pożyczkodawca dba o zmniejszenie ryzyka. Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach nie oznacza, że otrzymamy wsparcie finansowe, nie posiadając pieniędzy na jego spłatę. To możliwość wnioskowania bez dokumentów z miejsca pracy oraz szansa dla osób, które posiadają inne źródła utrzymania niż tylko te akceptowane przez bank.

Wśród pól w formularzu znajdzie się miejsce na dane pracodawcy, formę zatrudnienia czy wysokość dochodów. Warto pamiętać, że pożyczkodawca ma prawo zweryfikować podane przez nas informacje w miejscu pracy. Jednak jeśli nic nie wzbudza jego podejrzeń, możemy spać spokojnie, nie martwiąc się, że szef dowie się o naszej pożyczce.  

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń

Jak już zostało wspomniane, wśród ofert pożyczkodawców znajdzie się również pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. Jeśli w naszym budżecie pojawił się jakiś nieplanowany wydatek i potrzebujemy pieniędzy na już, będzie to dla nas najkorzystniejsza oferta. Pożyczka bez zaświadczeń na sam dowód oznacza ograniczenie formalności do minimum. Aby skorzystać z takiej oferty, wystarczy:

 • posiadać odpowiedni wiek,
 • dysponować aktywnym numerem telefonu i adresem e-mail,
 • być właścicielem konta bankowego,
 • posługiwać się ważnym dowodem osobistym,
 • mieć polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • najlepiej nie mieć wpisów w bazach dłużników
 • oraz wypełnić wymagany formularz.

Ponadto pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet umożliwiają nam załatwienie wszelkich formalności w zaciszu domowym lub w jakimkolwiek innym miejscu. Nie musimy umawiać się na spotkanie z konsultantem czy czekać w długich kolejkach w placówkach stacjonarnych. Warto w chwili kryzysu finansowego poważnie rozważyć tę ofertę. Istnieje również grono klientów, którzy posiadają nieudokumentowane źródło zarobków lub utrzymują się przykładowo z zasiłków. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłaby pożyczka bez dochodów na dowód, jednak trudno znaleźć taką propozycję. Warto przemyśleć, czy nie lepiej byłoby poprosić o pomoc kogoś z bliskich i wnioskować o finansowanie z gwarantem.

 

Pożyczkodawca Darmowa pożyczka Koszt RRSO Kwota pożyczki Czas spłaty
 do 2500 zł 0 zł 0% 200-7000 zł 10-30 dni Złóż wniosek
do 1500 zł 0 zł 0% 500-5000 zł 7-30 dni Złóż wniosek
do 1500 zł 0 zł 0% 100-4000 zł 7-30 dni Złóż wniosek
do 6000 zł 0 zł 0% 100-7000 zł 1-65 dni Złóż wniosek
do 2000 zł 0 zł 0% 100-2000 zł 15-30 dni Złóż wniosek
do 1000 zł 0 zł 0% 200-5000 zł 5-30 dni Złóż wniosek

 

Pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń

Wiele firm pożyczkowych decyduje się na zwiększenie dolnej granicy wymagane wieku. Bardzo często pożyczkodawcy wymagają ukończenie co najmniej 20 roku życia, ponieważ oczekują od swoich wnioskodawców posiadania wystarczających dochodów na spłatę zobowiązania. Nie da się ukryć, że u osób, które dopiero osiągnęły pełnoletność trudno o stałe zatrudnienie. Jednak jest to możliwe, dlatego istnieją pożyczkodawcy posiadający w swoich ofertach pożyczki online od 18 lat bez zaświadczeń.  W takich przypadkach ważne jest, aby mieć pozytywną ocenę historii kredytowej, wykazać się wiarygodnością i płynnością finansową.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach od 18 lat jest dostępna między innymi w firmie SzybkaGotówka. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej chwilówki w wysokości nawet 6 000 zł na 65 dni. Stali klienci mogą liczyć na zobowiązanie równe nawet 7 000 zł. Przy kolejnych wnioskach jesteśmy zobowiązani do poniesienia kosztów pożyczki bez zaświadczeń.

4.03
512 głosów
Pożyczasz 6000 zł Oddajesz 6000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Szybka Gotówka
 

 

Pożyczka bez zaświadczeń online – jak wybrać?

Jak wybrać odpowiednie pożyczki online na dowód bez zaświadczeń? Powinniśmy połączyć kilka rozwiązań. Po pierwsze musimy przeanalizować budżet domowy i wyznaczyć kwotę, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na spłatę zobowiązania. Dodatkowo trzeba jasno określić, ile tak naprawdę potrzebujemy pieniędzy. Nie wnioskujmy o mniejsze ani większe kwoty. Następnie warto skorzystać z porównywarki. Za pomocą suwaków określamy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania. W efekcie powinniśmy otrzymać listę produktów spełniających nasze kryteria.

Warto zaznaczyć, że szukamy pożyczki online bez zaświadczeń o zarobkach. W takiej sytuacji musimy przejść do opinii każdego pożyczkodawcy i sprawdzić, jakie stawia swoim pożyczkobiorcom warunki. Następnie przechodzimy na strony internetowe firm spełniających nasze warunki, aby upewnić się, czy potwierdza ona te informacje. Jeśli pozostało nam do wyboru kilku pożyczkodawców, możemy zajrzeć do rankingów i sprawdzić, na jakich miejscach uplasowała się nasza potencjalna pożyczka online bez dochodów.

Upewnijmy się jeszcze, czy wybrany przez nas produkt to na pewno szybka pożyczka online bez zaświadczeń. Sprawdźmy, w jaki sposób można zweryfikować tożsamość oraz ile trzeba poczekać na otrzymanie pieniędzy. Jeśli przeanalizowaliśmy warunki, opinie pożyczki bez zaświadczeń, rankingi oraz informacje umieszczone na stronie internetowej, możemy przejść do wnioskowania.

 

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń o zarobkach w NetCredit

Jedną z firm, która gwarantuje nam otrzymanie potrzebnych pieniędzy w formie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach przez internet jest Net-Credit. Jak wygląda proces wnioskowania? Sprawdziliśmy to na własnej skórze! Nasi specjaliści prowadzą cykl artykułów, które powstają na bazie doświadczeń zebranych podczas wnioskowania o wsparcie finansowe w konkretnych firmach. Jak zostało już wspomniane, wśród nich znalazł się również test pożyczki online bez zaświadczeń Net Credit. Na przykładzie tej firmy postaramy się przybliżyć kolejne etapy, przez które musimy przejść, aby otrzymać potrzebne pieniądze.

test

Wspominaliśmy już, jak wybrać odpowiedni produkt, dlatego zakładamy, że od razu możemy przejść do sedna sprawy. Aby otrzymać pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach przez internet, należy przejść na stronę danego pożyczkodawcy. W naszym przypadku będzie to Net-Credit. Następnie za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania. Teraz możemy przejść do formularza, klikając przycisk “Złóż wniosek”, “Weź pożyczkę” – zależy od firmy.

Po przekierowaniu na odpowiednią podstronę możemy rozpocząć proces wnioskowania. W przypadku Net-Credit będzie to część z danymi kontaktowymi, które umożliwią nam również założenie konta. To właśnie na nim będą umieszczone wszystkie ważne informacje od pożyczkodawcy.  Uzupełniamy rubryki: adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Następnie konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich zgód marketingowych i oświadczeń. Jeśli jesteśmy pewni, że pożyczka przez internet bez zaświadczeń to odpowiedni wybór, możemy kliknąć “Kontynuuj” i przejść dalej.

Następny etap to dane osobowe. Oznacza to, że zostaniemy poproszeni o wypełnienie rubryk, takich jak: imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego oraz dane adresowe. Pożyczka online bez zaświadczeń jest dostępna jedynie dla obywateli RP, którzy posiadają stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Dlatego konieczne będzie podanie adresu korespondencyjnego. Po uzupełnieniu tych danych możemy przejść do etapu trzeciego, gdzie zostaniemy zapytani o naszą sytuację finansową.

Pożyczka bez zaświadczeń online zakłada uzupełnienie oświadczenia, czyli kilku dodatkowych pól w formularzu dotyczących naszych finansów. W przypadku Net-Credit wśród nich znajdziemy: rodzaj zatrudnienia, miesięczne dochody netto, miesięczne wydatki. Następnie wybieramy bank i podajemy numer konta.

Ostatnim etapem podczas wnioskowania o każde wsparcie finansowe jest weryfikacja naszych danych. Zazwyczaj mamy do wyboru mikroprzelew internetowy lub za pośrednictwem systemu przelewów ekspresowych (np. Blue Cash) czy też specjalną aplikację weryfikacyjną. Po dokonaniu identyfikacji przychodzi czas na pożyczkodawcę, którego zadaniem będzie sprawdzenie naszej historii kredytowej oraz podjęcie decyzji o akceptacji lub odrzuceniu wniosku. Dodatkowo warto wspomnieć, że niektóre firmy prowadzą również weryfikację telefoniczną. W przypadku produktu pożyczka online na raty bez zaświadczeń proces wnioskowania wygląda niemal tak samo. Jednak szczegółowe wymagania zależą od pożyczkodawcy.

Pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach – dla kogo?

Pożyczki na raty bez zaświadczeń to produkty najbardziej zbliżone do kredytów bankowych pod kątem parametrów. Możemy wnioskować o kwoty sięgające nawet 25 000 zł. Spłata takiego zobowiązania to duża odpowiedzialność, dlatego pożyczkodawcy umożliwiają wnioskowanie o znacznie dłuższy okres kredytowania niż w przypadku chwilówek. Pożyczka na raty bez zaświadczeń może być rozłożona nawet na 60 miesięcznych wpłat na konto pożyczkodawcy. W ten sposób nie musimy martwić się tym, czy po upływie 30 dni będziemy dysponowali kwotą potrzebną do spłaty.

Pożyczka na raty bez zaświadczeń online to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na załatwianie formalności w oddziale. Wnioskowanie przez internet umożliwia całodobowy dostęp do formularza, dzięki temu możemy załatwić wszystko w ciągu kilku minut w dowolnym czasie i miejscu. Pożyczki ratalne bez zaświadczeń gwarantują nam szybkie otrzymanie decyzji oraz przelewu. Dzięki udostępnianiu tak wysokich kwot możemy zrealizować dowolny cel, a jednorazowy duży wydatek rozłożyć na kilka mniejszych.

Pożyczka w 15 min bez zaświadczeń

Szybka pożyczka bez zaświadczeń jest możliwa dzięki ciągłemu doskonaleniu procedury wnioskowania. Pierwszym krokiem do wprowadzenia produktu szybka pożyczka bez zaświadczeń było przeniesienie formularzy z oddziałów stacjonarnych do internetu. W ten sposób pożyczkobiorca może w każdej chwili wypełnić i złożyć wniosek w wybranej firmie. Są one dostępne całodobowo. Aby pożyczka bez zaświadczeń od ręki znalazła się na naszym koncie, wystarczy posiadać laptop, tablet lub smartfon z dostępem do internetu i otrzymać pozytywną decyzję.

Warto pamiętać, że wszystkie dane są bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce, a aplikacja nie ma dostępu do naszych danych logowania.

Kolejnym krokiem do usprawnienia procesu wnioskowania było wprowadzenie specjalnych aplikacji wykorzystujących technikę screen scrapingu. W ten sposób za jedną z najszybszych metod weryfikacji tożsamości uznaje się Instantor. Wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego na odpowiedniej podstronie, a następnie poczekać aż specjalny program pobierze z naszego rachunku wszystkie potrzebne informacje.  

Pożyczka ekspresowa bez zaświadczeń jest udzielana między innymi przez firmę Wonga. Możemy wnioskować zarówno o zobowiązanie ratalne do 25 000 zł nawet na 60 miesięcy, jak i chwilówki do 1 500 zł na 60 dni. Warto zaznaczyć, że w przypadku pierwszej pożyczki krótkoterminowej koszty spłaty zostały ograniczone jedynie do prowizji wynoszącej 10 zł.

4.15
219 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1510 zł Koszt 10 zł Złóż wniosek Opinie o Wonga chwilówki

Pożyczki bez zaświadczeń i bik

Pożyczkodawcy korzystają z kilku podstawowych rejestrów dłużników. Wśród nich znajdziemy najbardziej popularny BIK (Biuro Informacji Kredytowej), BIG InfoMonitor  (Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor), KRD (Krajowy Rejestr Długów), ZBP (“czarna lista” Związku Banków Polskich), EIRF czy też stworzony przez firmy pożyczkowe Credit Check. Przy wyższych kwotach pożyczki ratalnej zdarza się, że ostatecznym warunkiem jej udzielenia jest pozytywny wynik oceny historii zobowiązań finansowych. Ponadto na zdolność kredytową wpływa również wiele innych czynników, takich jak: wysokość dochodów i wydatków, forma zatrudnienia, wiek, liczba osób na utrzymaniu itd.

Czy szybkie pożyczki bez biku i zaświadczeń są możliwe? Okazuje się, że tak. Pożyczkodawca MoneyMan daje możliwość swoim klientom złożyć wniosek nawet o 2 000 zł na 2 miesiące bez konieczności przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy. Jednak w niektórych przypadkach podane przez nas informacje mogą zostać dodatkowo zweryfikowane u pracodawcy. Co MoneyMan mówi o bazach dłużników?

Decyzja o przyznaniu pożyczki przez MoneyMan nie jest uzależniona od decyzji innych firm i jest kwestią indywidualną. Warto jednak pamiętać, że w procesie weryfikacji klient sprawdzany jest w rejestrach dłużników. Może się zdarzyć, że osoba z negatywnym wpisem nie będzie miała problemu z uzyskaniem pożyczki, jeśli pozytywnie przejdzie proces weryfikacji.

 Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach – dlaczego warto je zaciągać?

Jak widać, pożyczka bez zaświadczeń niesie ze sobą wiele korzyści. Tworząc ten produkt, pożyczkodawcy odpowiadają na najważniejsze potrzeby oraz oczekiwania klientów. Dlatego warto jeszcze raz zaznaczyć, jakie zalety posiada. Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń oznacza mniej rygorystyczne wymagania stawiane wnioskodawcom niż w przypadku kredytów. Nie będzie konieczne posiadanie umowy o pracę, ponieważ firmy pożyczkowe akceptują również inne źródła utrzymania. Jednocześnie pożyczki bez zaświadczeń umożliwiają otrzymanie potrzebnego wsparcia finansowego bez dodatkowych dokumentów. Zazwyczaj wystarczy posiadać dowód osobisty. Nie będą nam potrzebne również wyciągi z konta bankowego, ponieważ podczas weryfikacji tożsamości możemy skorzystać ze specjalnej aplikacji umożliwiającej dostęp do potrzebnych dla pożyczkodawcy danych.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach gwarantując minimum formalności, umożliwia nam otrzymanie potrzebnych pieniędzy już w dniu złożenia wniosku. Niektóre firmy informują nas, że przelew otrzymamy nawet w ciągu 15 minut. Wszystko to dzięki dłuższym godzinom pracy oraz dostępności w weekendy. W efekcie wielu pożyczkodawców informuje, że pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach dotrze do nas najpóźniej po 24 godzinach od akceptacji wniosku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług pozabankowych instytucji finansowych. W przypadku pojawienia się niespodziewanego wydatku lub chwilowego kryzysu w naszym budżecie domowym pożyczka bez zaświadczeń o dochodach może okazać się jedynym słusznym wyborem.

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń a akceptowane źródła dochodu

Wśród produktów dostępnych bez konieczności przedłożenia dodatkowych dokumentów można wyróżnić chwilówki oraz pożyczki na raty bez zaświadczeń. Jeśli nasze potrzeby są niewielkie i jesteśmy pewni, że miesiąc lub dwa wystarczą nam na zebranie potrzebnej kwoty na spłatę zobowiązania, wówczas pożyczki krótkoterminowe okażą się dobrym rozwiązaniem. Z kolei w przypadku kiedy stanęliśmy w obliczu większych problemów finansowych, a nasz budżet nie pozwala na jednorazową wpłatę tak dużej kwoty na konto pożyczkodawcy, wówczas warto zdecydować się na pożyczki bez dochodów w systemie ratalnym.

Może się zdarzyć, że pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń będzie niemożliwa. W takich sytuacjach warto również wiedzieć, jakie źródła dochodu akceptują pożyczkodawcy. Wszystko zależy od indywidualnych decyzji każdej firmy, jednak można znaleźć następujące rozwiązania:

 • umowa o pracę,
 • umowa o dzieło,
 • umowa zalecenie,
 • emerytura lub renta,
 • własna działalność gospodarcza,
 • praca dorywcza,
 • inne źródła dochodu, od których odprowadza się podatek,
 • inne źródła dochodu, np. alimenty, świadczenie 500+.

Pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, czyli sposób na szybką pożyczkę

Pożyczka bez udokumentowanych dochodów stała się możliwa, dzięki wprowadzeniu do procesu wnioskowania nowych rozwiązań, takich jak weryfikacja zarobków przez informacje dostępne na koncie bankowym czy korzystanie ze specjalnych aplikacji, takich jak Instantor czy Kontomatik. O wiele łatwiej dostaniemy wsparcie finansowe w firmach udzielających kredytów przez Internet, ponieważ większość z nich wprowadza do swoich ofert produkt pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń. W ten sposób eliminujemy konieczność przedłożenia wielu dokumentów koniecznych do akceptacji wniosku w banku. W przeciwieństwie do banków, wielu pożyczkodawców nie zwraca uwagi na charakter umowy z pracodawcą. Jeśli więc nie mamy umowy o pracę, pożyczka ekspresowa bez zaświadczeń wciąż może być nasza.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.