Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach online

5 lipca 2021

Pożyczki bez zaświadczeń online to coraz popularniejszy produkt na rynku pozabankowym. W wielu bankach nie jest łatwo otrzymać kredyt lub pożyczkę. Podczas rozmów z klientami konsultanci wymagają zaświadczeń o dochodach i innych dokładnych informacji. Musimy zadeklarować, na jaki cel przeznaczymy otrzymane pieniądze. Pożyczki pozabankowe charakteryzują się mniej rygorystycznymi warunkami. Jakimi? Sprawdziliśmy!


Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki
provident - opinie 20 000 zł 48 miesięcy
supermoney logo pożyczkowy portal 12 500 zł 50 miesięcy
hapipozyczki - opinie 10 000 zł 24 miesiące
kasa stefczyka - opinie 160 000 zł 120 miesięcy
supergrosz - opinie 15 000 zł 50 miesięcy

 

Spis treści:

Czym są pożyczki bez zaświadczeń?

Jednym z produktów oferowanych przez firmy pozabankowe są pożyczki bez zaświadczeń. Tego typu oferty można spotkać również pod nazwą pożyczka na oświadczenie. Słysząc tę nazwę, wielu klientów poszukuje dodatkowego dokumentu i zastanawia się, po co oświadczenie, skoro miało być bez zbędnych formalności. Kluczowym słowem jest określenie zbędne, ponieważ oświadczenie o dochodach to tylko najpotrzebniejsze dane, które pozwolą nam na zwolnienie z obowiązku przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy.

Jednak podczas wnioskowania nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe dokumenty od pracodawcy czy kopia umowy. 

 

Dla kogo pożyczki bez zaświadczeń będą dobrym rozwiązaniem?

Pożyczki bez zaświadczeń będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu potrzebnych pieniędzy. Proces wnioskowania zajmie nam zaledwie kilkanaście minut dzięki ograniczeniu formalności do minimum. Wnioskodawcy nie muszą również martwić się o proszenie pracodawcy o zaświadczenie o zarobkach. W ten sposób unikniemy również konieczności informowania szefa o planowanej pożyczce. 

Warto również wspomnieć, że jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Pożyczkodawcy akceptują również inne źródła dochodu.

 

Pożyczki bez zaświadczeń zalety

Czy warto skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń? Spójrzmy na poniższe zalety! 

Najczęściej zadawane pytania o pożyczki bez zaświadczeń

1. Jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosku o pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczki bez zaświadczeń nie wymagają od nas żadnych zaświadczeń lub innych dokumentów z miejsca pracy. Jedyne dokumenty, jakich potrzebujemy, to przede wszystkim ważny dowód osobisty oraz wypełniony wniosek o pożyczki. Większość pożyczkodawców nie wymaga nawet alternatywnych dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody.

2. Na co mogę przeznaczyć pieniądze z pożyczki bez zaświadczeń?

Pożyczki bez zaświadczeń są udzielane na dowolny cel. Decyzja kredytowa nie zależy od informacji, na co przeznaczymy otrzymane pieniądze. Pożyczka może posłużyć nam do sfinansowania zakupów, remontu, wyjazdu czy codziennych wydatków. 

3. Co oznacza oświadczenie o dochodach w przypadku pożyczki bez zaświadczeń?

W tym przypadku standardowe formularze zostają rozszerzone o pola dotyczące wysokości naszych dochodów oraz ich źródła. Niektórzy pożyczkodawcy mogą wymagać informacji na temat miesięcznych wydatków czy liczby osób na utrzymaniu. Ważną informacją są również nasze pozostałe zobowiązania – pożyczki, kredyty itd. Każdemu pożyczkodawcy zależy na odpowiedzialnym pożyczaniu. Dlatego też zostaniemy poproszeni o udzielenie wyżej wymienionych informacji.

Jak znaleźć pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Na rynku pożyczek pozabankowych znajdziemy wiele ofert pożyczki bez zaświadczeń o dochodowych. Aby nie zgubić się w dziesiątkach propozycji, warto skorzystać z wyżej zaprezentowanego zestawienia. Zawarte w nim firmy gwarantują zakres wymaganych dokumentów ograniczony do minimum. W wymienionych firmach powinniśmy wziąć pożyczkę łatwo i bezproblemowo. Należy jednak pamiętać, że każdy pożyczkodawca rozpatrzy indywidualnie nasz wniosek, to znaczy podda ją wewnętrznemu scoringowi. Jeśli przykładowo będziemy wpisani do Krajowego Rejestru Dłużników, musimy liczyć się z sytuacją, że możemy mieć problem w otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Każda z wyżej wymienionych firm udzielających pożyczek online bez zaświadczeń, wymagają od nas weryfikacji tożsamości.

Co oznacza pożyczka bez zaświadczeń?

pożyczkowy portal

Wystarczy złożyć wniosek w firmach udzielających pożyczek online, nie wymagających udokumentowania dochodów. Nie każda firma pożyczkowa wymaga szeregu dokumentów, pism czy zaświadczeń. W przeciwieństwie do stacjonarnych pożyczkodawców, firmy działające w Internecie wyznają zasadę dostępności dla klienta, w pełni ułatwiając mu proces ubiegania się o pożyczkę. Szybki wniosek związany jest z ograniczeniem formalności do minimum przy jednoczesnym zachowaniu pełnej transparentności oferty (jeśli firma reklamuje pożyczkę za zero złotych, tak w istocie jest) oraz spełnieniu wszelkich wymagań prawnych do udzielenia pożyczki bez zaświadczeń.

pożyczkowy portal

Jak złożyć wniosek o pożyczki przez internet bez zaświadczeń o zarobkach?

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczki bez zaświadczeń o dochodach? To bardzo proste, a cały proces przejdziemy bez wychodzenia z domu.  Aby otrzymać pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach przez internet, należy wykonać kilka następujących kroków.

1. Przechodzimy na stronę danego pożyczkodawcy.

2. Następnie za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania.

3. Upewnijmy się, że odpowiadają nam proponowane koszty. Jeśli tak, teraz możemy przejść do formularza, klikając przycisk “Złóż wniosek”, “Weź pożyczkę” – zależy od firmy.

4. Po przekierowaniu na odpowiednią podstronę możemy rozpocząć proces wnioskowania. Uzupełniamy rubryki danymi personalnymi, kontaktowymi, adresowymi oraz finansowymi.

5. Następnie konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich zgód marketingowych i oświadczeń. Jeśli jesteśmy pewni, że pożyczka ratalna bez zaświadczeń to odpowiedni wybór, możemy przejść dalej.

Pożyczka bez zaświadczeń online zakłada uzupełnienie oświadczenia, czyli kilku dodatkowych pól w formularzu dotyczących naszych finansów. Wśród nich znajdziemy: rodzaj zatrudnienia, miesięczne dochody netto, miesięczne wydatki.

6.  Ostatnim etapem podczas wnioskowania o każde  wsparcie finansowe jest weryfikacja naszych danych. Zazwyczaj mamy do wyboru tradycyjny przelew w wysokości 1 zł, 10 gr lub 1 gr, przelew za pośrednictwem systemu przelewów ekspresowych (np. Blue Cash) czy też specjalną aplikację weryfikacyjną.

7.  Po dokonaniu identyfikacji przychodzi czas na pożyczkodawcę, którego zadaniem będzie sprawdzenie naszej historii kredytowej oraz podjęcie decyzji o akceptacji lub odrzuceniu wniosku. Dodatkowo warto wspomnieć, że niektóre firmy prowadzą również weryfikację telefoniczną. W przypadku każdego produktu pożyczka online na raty bez zaświadczeń proces wnioskowania wygląda niemal tak samo. Jednak szczegółowe wymagania zależą od pożyczkodawcy.

Jakie warunki należy spełniać, wnioskując o pożyczki na dowód bez zaświadczeń?

pożyczkowy portal

Jak już zostało wspomniane, wśród ofert pożyczkodawców znajdzie się również pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. Jeśli w naszym budżecie pojawił się jakiś nieplanowany wydatek i potrzebujemy pieniędzy na już, będzie to dla nas najkorzystniejsza oferta. Pożyczka bez zaświadczeń na sam dowód oznacza ograniczenie formalności do minimum. Aby skorzystać z takiej oferty, wystarczy:

 • posiadać odpowiedni wiek,
 • dysponować aktywnym numerem telefonu i adresem e-mail,
 • być właścicielem konta bankowego,
 • posługiwać się ważnym dowodem osobistym,
 • mieć polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • najlepiej nie mieć wpisów w bazach dłużników
 • oraz wypełnić wymagany formularz.

Ponadto pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet umożliwiają nam załatwienie wszelkich formalności w zaciszu domowym lub w jakimkolwiek innym miejscu. Nie musimy umawiać się na spotkanie z konsultantem czy czekać w długich kolejkach w placówkach stacjonarnych. Warto w chwili kryzysu finansowego poważnie rozważyć tę ofertę. Istnieje również grono klientów, którzy posiadają nieudokumentowane źródło zarobków lub utrzymują się przykładowo z zasiłków. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłaby pożyczka bez dochodów na dowód, jednak trudno znaleźć taką propozycję. Warto przemyśleć, czy nie lepiej byłoby poprosić o pomoc kogoś z bliskich i wnioskować o finansowanie z gwarantem.

Czy pożyczka bez zaświadczeń o dochodach oznacza wsparcie dla osób bez dochodów?

Nie da się ukryć, że każda decyzja finansowa może znacząco wpłynąć na stan naszego budżetu domowego oraz standardy życia. Jeśli dokonamy złego wyboru, konsekwencją mogą być problemy ze spłatą i ogrom nerwów. Jednak można tego uniknąć, kierując się w procesie wyboru oferty zarówno swoimi potrzebami, jak i możliwościami.

Zazwyczaj wnioskodawca jest również sprawdzany w bazach dłużników, co umożliwia sprawdzenie jego wiarygodności. Jednak nie jest powiedziane, że wierzyciel musi brać pod uwagę wynik weryfikacji, wówczas będzie to pożyczka bez BIK i zaświadczeń o dochodach. Ważne, aby w takiej sytuacji wykazać się zarobkami wystarczającymi na spokojną spłatę zadłużenia.

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach nie oznacza, że otrzymamy wsparcie finansowe, nie posiadając pieniędzy na jego spłatę. To możliwość wnioskowania bez dokumentów z miejsca pracy oraz szansa dla osób, które posiadają inne źródła utrzymania niż tylko te akceptowane przez bank. Wśród pól w formularzu znajdzie się miejsce na dane pracodawcy, formę zatrudnienia czy wysokość dochodów.

pożyczkowy portal

Warto pamiętać, że pożyczkodawca ma prawo zweryfikować podane przez nas informacje w miejscu pracy. Jednak jeśli nic nie wzbudza jego podejrzeń, możemy spać spokojnie, nie martwiąc się, że szef dowie się o naszej pożyczce.  

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń a akceptowane źródła dochodu

Wśród produktów dostępnych bez konieczności przedłożenia dodatkowych dokumentów można wyróżnić chwilówki oraz pożyczki na raty bez zaświadczeń. Jeśli nasze potrzeby są niewielkie i jesteśmy pewni, że miesiąc lub dwa wystarczą nam na zebranie potrzebnej kwoty na spłatę zobowiązania, wówczas pożyczki krótkoterminowe okażą się dobrym rozwiązaniem. Z kolei w przypadku kiedy stanęliśmy w obliczu większych problemów finansowych, a nasz budżet nie pozwala na jednorazową wpłatę tak dużej kwoty na konto pożyczkodawcy, wówczas warto zdecydować się na pożyczki bez dochodów w systemie ratalnym.

Zwróćmy uwagę, jakie źródła dochodu akceptują pożyczkodawcy. Wszystko zależy od indywidualnych decyzji każdej firmy, jednak można znaleźć następujące rozwiązania:

 • umowa o pracę,
 • umowa o dzieło,
 • umowa zalecenie,
 • emerytura lub renta,
 • własna działalność gospodarcza,
 • praca dorywcza,
 • inne źródła dochodu, od których odprowadza się podatek,
 • inne źródła dochodu, np. alimenty, świadczenie 500+.

Czy znajdziemy na rynku pożyczki bez zaświadczeń i BIK?

Pożyczkodawcy korzystają z kilku podstawowych rejestrów dłużników. Wśród nich znajdziemy najbardziej popularny BIK (Biuro Informacji Kredytowej), BIG InfoMonitor  (Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor), KRD (Krajowy Rejestr Długów), ZBP (“czarna lista” Związku Banków Polskich), EIRF czy też stworzony przez firmy pożyczkowe Credit Check. Ostatecznym warunkiem udzielenia pożyczki bez zaświadczeń jest pozytywny wynik oceny historii zobowiązań finansowych. Ponadto na zdolność kredytową wpływa również wiele innych czynników, takich jak: wysokość dochodów i wydatków, forma zatrudnienia, wiek, liczba osób na utrzymaniu itd.

pożyczkowy portal

Czy szybkie pożyczki bez biku i zaświadczeń są możliwe? Okazuje się, że tak. Niektórzy pożyczkodawcy dopuszczają możliwość udzielenia pożyczki osobom, które mają wątpliwą historię kredytową. Wśród nich możemy wymienić między innymi;

 • osoby posiadające wpis o spłaconym już zadłużeniu
 • klientów z niewielkimi zaległościami w spłacie zobowiązań
 • osoby bez historii kredytowej w BIK.

Czy znajdziemy na rynku pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń?

Wiele firm pożyczkowych decyduje się na zwiększenie dolnej granicy wymagane wieku. Bardzo często pożyczkodawcy wymagają ukończenie co najmniej 20 roku życia, ponieważ oczekują od swoich wnioskodawców posiadania wystarczających dochodów na spłatę zobowiązania. Nie da się ukryć, że u osób, które dopiero osiągnęły pełnoletność trudno o stałe zatrudnienie. Jednak jest to możliwe, dlatego istnieją pożyczkodawcy posiadający w swoich ofertach pożyczki online od 18 lat bez zaświadczeń.  W takich przypadkach ważne jest, aby mieć pozytywną ocenę historii kredytowej, wykazać się wiarygodnością i płynnością finansową.

Pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, czyli sposób na szybką pożyczkę

Pożyczka bez udokumentowanych dochodów stała się możliwa, dzięki wprowadzeniu do procesu wnioskowania nowych rozwiązań.

Weryfikacja zarobków przez informacje dostępne na koncie bankowym czy korzystanie ze specjalnych aplikacji, na przykład Instantor czy Kontomatik.

 

O wiele łatwiej dostaniemy wsparcie finansowe w firmach udzielających kredytów przez Internet, ponieważ większość z nich wprowadza do swoich ofert produkt pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń. W ten sposób eliminujemy konieczność przedłożenia wielu dokumentów koniecznych do akceptacji wniosku w banku. W przeciwieństwie do banków, wielu pożyczkodawców nie zwraca uwagi na charakter umowy z pracodawcą. Jeśli więc nie mamy umowy o pracę, pożyczka ekspresowa bez zaświadczeń wciąż może być nasza.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki przez Internet bez zaświadczeń?

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń o dochodach to jedna z propozycji firm pożyczkowych. Jednak zostały one stworzone nie tylko z myślą o tych, którzy nie posiadają stabilnego zatrudnienia. Coraz więcej osób poszukuje zarówno rzetelnego, jak i szybkiego źródła dodatkowych pieniędzy. Niestety zebranie dokumentów potrzebnych do przejścia całej procedury w banku zajmuje w wielu przypadkach zbyt długo. Obserwując zmiany rynkowe oraz potrzeby swoich klientów, pożyczkodawcy postanowili ograniczyć liczbę dokumentów, a co za tym idzie czas, który musimy poświęcić na złożenie wniosku. W ten sposób wśród ofert firm pożyczkowych pojawiła się szybka pożyczka przez internet bez zaświadczeń.

Nazwa tego produktu ma kilka wariantów. Wszystko zależy od tego, jakie wymagania stawia swoim klientom pożyczkodawca oraz do kogo kieruje swoją ofertę. Jeśli pieniądze mogą zostać przekazane wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy pożyczkobiorcy, wówczas będzie to pożyczka przez internet bez zaświadczeń na konto. Natomiast kiedy firma pożyczkowa chce podkreślić, że w procedurze wnioskowania nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty oraz to, jak szybko można przejść od wypełnienia wniosku w internecie do radości z gotówki, można spotkać się z określenie pożyczka na dowód bez zaświadczeń przez internet. 

 

Pożyczka bez zaświadczeń online – jak wybrać?

Jak wybrać odpowiednie pożyczki online na dowód bez zaświadczeń? Powinniśmy połączyć kilka rozwiązań.

Po pierwsze musimy przeanalizować budżet domowy i wyznaczyć kwotę, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na spłatę zobowiązania. Dodatkowo trzeba jasno określić, ile tak naprawdę potrzebujemy pieniędzy. Nie wnioskujmy o mniejsze ani większe kwoty. Następnie warto skorzystać z porównywarki. Za pomocą suwaków określamy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania. W efekcie powinniśmy otrzymać listę produktów spełniających nasze kryteria.

Warto zaznaczyć, że szukamy pożyczki online bez zaświadczeń o zarobkach. W takiej sytuacji musimy przejść do opinii każdego pożyczkodawcy i sprawdzić, jakie stawia swoim pożyczkobiorcom warunki. Następnie przechodzimy na strony internetowe firm spełniających nasze warunki, aby upewnić się, czy potwierdza ona te informacje. Jeśli pozostało nam do wyboru kilku pożyczkodawców, możemy zajrzeć do rankingów i sprawdzić, na jakich miejscach uplasowała się nasza potencjalna pożyczka online bez dochodów.

Upewnijmy się jeszcze, czy wybrany przez nas produkt to na pewno szybka pożyczka online bez zaświadczeń. Sprawdźmy, w jaki sposób można zweryfikować tożsamość oraz ile trzeba poczekać na otrzymanie pieniędzy. Jeśli przeanalizowaliśmy warunki, opinie pożyczki bez zaświadczeń, rankingi oraz informacje umieszczone na stronie internetowej, możemy przejść do wnioskowania.

 

pożyczkowy portalCzym się różnią pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach a chwilówki?

Pożyczki na raty bez zaświadczeń to produkty najbardziej zbliżone do kredytów bankowych pod kątem parametrów. Możemy wnioskować o kwoty sięgające nawet 60 000 zł. Spłata takiego zobowiązania to duża odpowiedzialność, dlatego pożyczkodawcy umożliwiają wnioskowanie o znacznie dłuższy okres kredytowania niż w przypadku chwilówek. Pożyczka na raty bez zaświadczeń może być rozłożona nawet na 60 miesięcznych wpłat na konto pożyczkodawcy. W ten sposób nie musimy martwić się tym, czy po upływie 30 dni będziemy dysponowali kwotą potrzebną do spłaty.

Pożyczka na raty bez zaświadczeń online to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na załatwianie formalności w oddziale. Wnioskowanie przez internet umożliwia całodobowy dostęp do formularza, dzięki temu możemy załatwić wszystko w ciągu kilku minut w dowolnym czasie i miejscu. Pożyczki ratalne bez zaświadczeń gwarantują nam szybkie otrzymanie decyzji oraz przelewu. Dzięki udostępnianiu tak wysokich kwot możemy zrealizować dowolny cel, a jednorazowy duży wydatek rozłożyć na kilka mniejszych.

Na co zwrócić uwagę, szukając oferty pożyczka w 15 min bez zaświadczeń?

Szybka pożyczka bez zaświadczeń jest możliwa dzięki ciągłemu doskonaleniu procedury wnioskowania. Pierwszym krokiem do wprowadzenia produktu szybka pożyczka bez zaświadczeń było przeniesienie formularzy z oddziałów stacjonarnych do internetu. W ten sposób pożyczkobiorca może w każdej chwili wypełnić i złożyć wniosek w wybranej firmie. Są one dostępne całodobowo. Aby pożyczka bez zaświadczeń od ręki znalazła się na naszym koncie, wystarczy posiadać laptop, tablet lub smartfon z dostępem do internetu i otrzymać pozytywną decyzję.

Warto pamiętać, że wszystkie dane są bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce, a aplikacja nie ma dostępu do naszych danych logowania.

Kolejnym krokiem do usprawnienia procesu wnioskowania było wprowadzenie specjalnych aplikacji wykorzystujących technikę screen scrapingu. W ten sposób za jedną z najszybszych metod weryfikacji tożsamości uznaje się Instantor. Wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego na odpowiedniej podstronie, a następnie poczekać aż specjalny program pobierze z naszego rachunku wszystkie potrzebne informacje. Pożyczka ekspresowa bez zaświadczeń jest udzielana między innymi przez firmę Wonga. Możemy wnioskować  o zobowiązanie ratalne do 25 000 zł nawet na 60 miesięcy.

Dlaczego warto zaciągać pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Jak widać, pożyczka bez zaświadczeń niesie ze sobą wiele korzyści. Tworząc ten produkt, pożyczkodawcy odpowiadają na najważniejsze potrzeby oraz oczekiwania klientów. Dlatego warto jeszcze raz zaznaczyć, jakie zalety posiada. Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń oznacza mniej rygorystyczne wymagania stawiane wnioskodawcom niż w przypadku kredytów. Nie będzie konieczne posiadanie umowy o pracę, ponieważ firmy pożyczkowe akceptują również inne źródła utrzymania. Jednocześnie pożyczki bez zaświadczeń umożliwiają otrzymanie potrzebnego wsparcia finansowego bez dodatkowych dokumentów. Zazwyczaj wystarczy posiadać dowód osobisty. Nie będą nam potrzebne również wyciągi z konta bankowego, ponieważ podczas weryfikacji tożsamości możemy skorzystać ze specjalnej aplikacji umożliwiającej dostęp do potrzebnych dla pożyczkodawcy danych.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach gwarantując minimum formalności, umożliwia nam otrzymanie potrzebnych pieniędzy już w dniu złożenia wniosku. Niektóre firmy informują nas, że przelew otrzymamy nawet w ciągu 15 minut. Wszystko to dzięki dłuższym godzinom pracy oraz dostępności w weekendy. W efekcie wielu pożyczkodawców informuje, że pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach dotrze do nas najpóźniej po 24 godzinach od akceptacji wniosku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług pozabankowych instytucji finansowych. W przypadku pojawienia się niespodziewanego wydatku lub chwilowego kryzysu w naszym budżecie domowym pożyczka bez zaświadczeń o dochodach może okazać się jedynym słusznym wyborem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.