Pożyczka na 48 miesięcy, czyli pożyczki o długim terminie spłaty

17 września 2020

Osoby zainteresowane uzyskaniem wysokiej kwoty pożyczki, mogą starać się o zaciągnięcie długoterminowej pożyczki na raty. Bez wątpienia pożyczka na 48 miesięcy jest alternatywą dla kredytów gotówkowych oferowanych przez banki. Zobacz, jak uzyskać pożyczkę na raty. Sprawdź listę najlepszych firm oferujących pożyczki na 48 miesięcy.


Najlepsze oferty pożyczki na 48 miesięcy – LISTA FIRM!

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki
kasa stefczyka - opinie 200 000 zł 120 miesięcy
monedo now - opinie 20 000 zł 48 miesięcy
provident - opinie 20 000 zł 48 miesięcy
 smartney - opinie 60 000 zł 60 miesięcy
supergrosz - opinie 10 000 zł 50 miesięcy

 

Spis treści:

Czym charakteryzuje się pożyczka na 48 miesięcy?

Część instytucji finansowych zajmuje się udzielaniem pożyczek na raty ze spłatą do kilkunastu miesięcy od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Pożyczki online na 48 miesięcy charakteryzuje wysoka kwota należności, jaką może otrzymać pożyczkobiorca. Sięgają one nawet kwoty do 250 000 zł. Wszystko zależy od oferty pożyczkodawcy. Każdy wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest indywidualnie. Pożyczki na raty udzielane są zazwyczaj na dowolny cel. Czasami firma pozabankowa może poprosić nas w formularzu o podanie powodu, dla jakiego zaciągamy zobowiązanie, jednak nie będzie to kwestionowało w ostatecznej decyzji pożyczkowej. Co więcej, obecnie mamy możliwość zaciągnięcia pożyczek zarówno za pośrednictwem internetu, wypełniając wniosek online oraz odwiedzając najbliższe biuro stacjonarne.

Większość osób decyduje się na skorzystanie z możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy za pośrednictwem internetu. Dla klienta jest to bez wątpienia oszczędność czasu oraz szybkość uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki, która zostaje przelana na nasze indywidualne konto bankowe. Od nas zależy, na jaki okres spłaty zobowiązania i na jaką wysokość kwoty pożyczki podpiszemy umowę pożyczkową.

 

Długoterminowe pożyczki bez zaświadczeń

Firmy finansowe wyspecjalizowały się w udzielaniu szybkich pożyczek na raty, które często możemy uzyskać bez dodatkowych zaświadczeń. Do odpowiedniej weryfikacji klienta nie potrzebują deklaracji o uzyskiwanych stałych przychodach lub wyciągu z rachunku bankowego. Większość firm weryfikuje jednak osoby składające wniosek o pożyczkę w bazach osób zadłużonych takich jak BIG Infomonitor, Krajowy Rejestr Długów, czy ERIF BIK. Pożyczka na raty jest dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących uzyskanie szybkiego zastrzyku gotówki. Bez wątpienia plusem zaciągnięcia pożyczki długoterminowej jest szybkość uzyskania pieniędzy oraz brak formalności. Korzystajmy wyłącznie z ofert sprawdzonych pożyczkodawców. Pożyczka online na 48 miesięcy może rozwiązać nasz problem nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji, w jakiej może znaleźć się każdy z nas.

Pożyczka na 48 miesięcy – jak ją uzyskać?

Z ofert szybkich pożyczek online mogą korzystać wszystkie osoby pełnoletnie, które spełniają odpowiednie warunki. Pożyczki przez internet uzyskamy po odwiedzeniu strony internetowej wybranego pożyczkodawcy. Pożyczka na raty jest rozwiązaniem dla każdej osoby poszukującej wsparcia finansowego na już. Szybkie pożyczki na 48 miesięcy oferowane są wyłącznie przez firmy pozabankowe. Uzyskamy je, wypełniając formularz znajdujący się na stronie głównej pożyczkodawcy. Po wybraniu na wirtualnym kalkulatorze odpowiednich parametrów pożyczki klikamy “weź pożyczkę” i zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem o pożyczkę. We wniosku podajemy podstawowe dane osobowe, adres zameldowania, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, oraz numer konta bankowego, w którym posiadamy własny rachunek. Często pożyczkodawcy oczekują od klientów wykonania przelania symbolicznego 1 grosza, 10 groszy lub maksymalnie 1 złotego w celu weryfikacji konta użytkownika. Jeżeli wszystkie dane podane przez pożyczkobiorcę w formularzu są poprawne, istnieje spore prawdopodobieństwo, że klient uzyska pozytywną odpowiedź odnośnie przyznania pożyczki online. Po wysłaniu wniosku czekamy na kontakt ze strony firmy.

Wniosek o pożyczkę każdego klienta rozpatrywany jest indywidualnie. Oferty firm pozabankowych dopasowane są zarówno do możliwości finansowych i oczekiwań ze strony klienta.

 

Pożyczki ratalne online – gdzie ich szukać?

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w firmie pozabankowej, powinniśmy zapoznać się z opiniami na temat instytucji, z którymi podpiszemy umowę. Ważne jest całkowite zapoznanie się z warunkami, jakie stawia sobie pożyczkodawca względem klienta. Koniecznie sprawdźmy regulamin i tabelę opłat. Warto zweryfikować oferty dostępne w porównywarkach pożyczkowych, na których również często udostępnione są opinie byłych pożyczkobiorców. Porównywarka produktów finansowych to narzędzie, które umożliwia szybkie porównanie wszystkich ofert dostępnych na rynku finansowym. Mamy możliwość otrzymania nawet do kilkudziesięciu ofert firm pozabankowych, wraz ze szczegółowym opisem produktów. Dzięki serwisom, na których dostępna jest porównywarka pożyczkowa mamy możliwość szybkiego i łatwego zweryfikowania i co więcej, dokonania ostatecznego wyboru pożyczkodawcy. Co więcej, na porównywarkach jesteśmy w stanie wybrać firmę pozabankową, ustawiając następujące parametry:

1.Wysokość kwoty pożyczki

2.Okres kredytowania

3.Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

4.Sposób spłaty zobowiązania

Korzyści długoterminowych pożyczek online

Pożyczki długoterminowe to idealna alternatywa kredytu. Jest to interesujące rozwiązanie dla osób szukających uzyskania dodatkowych pieniędzy na już. Pożyczki pozabankowe można zaciągnąć na dowolny cel, co jest ogromną zaletą dla wielu pożyczkobiorców. Często pożyczki służą jako pomoc dla osób wielodzietnych, które uzyskują niskie dochody z tytułu pracy. Jednak większość osób zaciąga dodatkowe zobowiązania na zakup nowego sprzętu RTV/AGD, naprawę samochodu lub sfinansowanie edukacji. Wydajemy pieniądze na nieplanowane wydatki, na które nie mamy odłożonych oszczędności. Pamiętajmy jednak, że przed podpisaniem umowy z wybranym pożyczkodawcą warto przeliczyć swój budżet domowy. Jeżeli jesteśmy świadomi tego, że nie będziemy w stanie spłacić zobowiązania w wyznaczonym terminie, odpuśćmy, ponieważ możemy mieć problemy z długami i komornikiem. Jeżeli zostaniemy dłużnikami, nasze dane osobowe zostaną wprowadzone do rejestru osób zadłużonych, co w przyszłości będzie skutkowało odmową uzyskania kolejnej pomocy finansowej. Każda firma pożyczkowa weryfikuje dane pożyczkobiorcy w bazach dłużników typu BIK, BIG, czy KRD. Rejestry zajmują się głównie otrzymywaniem, przetwarzaniem i przekazywaniem informacji na temat wszystkich dłużników w Polsce.

Jakie wymogi stawiają pożyczkodawcy oferujący pożyczki na 48 miesięcy?

Każda firma pozabankowa stawia pożyczkobiorcom odpowiednie warunki, jakie muszą spełnić, aby móc otrzymać pomoc finansową online. Klientem firm pożyczkowych mogą zostać osoby pełnoletnie, posiadające polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terenie Polski.

Pożyczkobiorca musi również posiadać rachunek bankowy, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Warunkiem koniecznym jest podanie własnego numeru konta bankowego. W przypadku, gdy podamy numer należący do członka naszej rodziny np. matki, czy męża wniosek o pożyczkę zostanie automatycznie odrzucony.

 

Wszystkie dane muszą być zgodne z podanymi w formularzu o pożyczkę. Klient firmy zobowiązany jest do prawidłowego wypełnienia formularza i podania poprawnych danych, o które prosi firma pozabankowa. Często może zostać on również poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów np. źródła dochodu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.