Pożyczki ratalne dla firm

Kiedy zdecydujemy się na prowadzenie własnej firmy, musimy mieć świadomość, że jej dalszy rozwój zależy nie tylko od pracowników i ciężkiej pracy, ale również kapitału finansowego. W przypadku szansy na wprowadzenie nowej inicjatywy lub wyprzedzenie konkurencji liczy się czas. Dlatego też poniżej prezentujemy zestawienie pożyczek na raty dla firm, które gwarantują krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową oraz szybki przelew pieniędzy na konto! Sprawdźmy, gdzie warto złożyć wniosek o wsparcie finansowe.

Pożyczki dla firm

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pożyczki Maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki
3 000 000 zł 36 miesięcy
  20 000 zł 36 miesięcy
finces 50 000 zł 3 miesiące
(faktoring  dla firm)
finiata 50 000 zł 6 miesięcy
20 000 zł 36 miesięcy
100 000 zł 12 miesięcy

 

Łatwo i szybko, czyli pożyczki dla firm

Firmy pozabankowe proponują swoje produkty zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Jednym z produktów skierowanych do drugiej grupy pożyczkobiorców jest pożyczka dla firm. Kryzys finansowy może pojawić się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również przedsiębiorstwach. Niestety, pożyczka dla firm to nadal niezbyt popularny produkt. Właściciele działalności gospodarczych mają więc ograniczony wybór wśród ofert z kategorii pożyczki dla firm pozabankowe. Jednak jeśli już znajdziemy odpowiedniego pożyczkodawcę, wszystko przebiega łatwo i szybka. Pożyczka dla przedsiębiorców udzielana jest w podobny sposób jak te skierowane do klientów indywidualnych.

Formalności podczas składania wniosku online

Pożyczka dla firm bez zaświadczeń to sposób na szybki zastrzyk gotówki bez zbędnych formalności. W przypadku produktów pożyczki dla firm pozabankowe wymagania stawiane wnioskodawcom są mniej rygorystyczne niż w banku. Dzięki temu załatwienie wszelkich formalności zajmie nam kilka do kilkunastu minut. Cały wniosek możemy wypełnić online, decyzja przyjdzie niemal natychmiast, a pożyczka dla przedsiębiorców trafi na nasze konto do 24 godzin od wydania decyzji. Wszystko przebiega znacznie szybciej niż w przypadku banków. Pożyczka dla firm będzie dobrym rozwiązaniem dla osób niecierpliwych, zapracowanych czy również tych, których zaskoczyły dodatkowe wydatki.

Aby rozpocząć wypełnianie wniosku o pożyczki dla firm pozabankowe, wystarczy posiadać urządzenie podpięte do sieci. Jednak od jej otrzymania dzieli nas jeszcze kilka kryteriów. Pożyczka dla firm będzie dostępna, jeśli nasza działalność została zarejestrowana w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczych. Dodatkowo pożyczkodawcy oferujący pożyczki dla firm pozabankowe wymagają – tak jak w przypadku klientów indywidualnych – braku wpisów w bazach dłużników. Oprócz tego niezbędna będzie również siedziba firmy na terenie RP. Pożyczka dla firm dotyczy również ich właścicieli.

 

Warunki pożyczki dla firm

Jakie kryteria należy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję w sprawie produktu pożyczka dla przedsiębiorców? Odpowiedź brzmi, wszystko zależy od pożyczkodawcy. Jedni pozwolą składać wnioski o pożyczki dla firm pozabankowe osobom, które skończyły zaledwie 18 lat, inni podniosą dolną granicę wieku przykładowo do 20 lat. Podnoszenie minimalnego progu wiekowego jest coraz popularniejszym zjawiskiem. Nic więc dziwnego, że również pożyczki dla firm pozabankowe podnoszą swoje wymagania. Ma to na celu eliminację możliwości nieterminowej spłaty. Pożyczka dla firm to niewątpliwie duże wsparcie i możliwości, ale również obowiązek i odpowiedzialność. Jako właściciele przedsiębiorstw powinniśmy wiedzieć, z jakim ryzykiem wiąże się niemal każda decyzja finansowa.

Dodatkowo musimy pamiętać o pozostałych warunkach, jakie stawiają nam właściciele ofert produktów pożyczka dla firm. Jako przedsiębiorcy powinniśmy posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski. Pożyczka dla firm zakłada konieczność podania aktywnego numeru telefonu, adresu e-mail oraz przede wszystkim numeru konta bankowego. Musimy pamiętać również, że pożyczka dla przedsiębiorców oznacza, że nasza działalność powinna mieć status aktywny. Nie będą akceptowane wnioski dla firm zawieszonych lub tych, które zakończyły już swoją działalność.

3.18
62 głosów
Pożyczasz 50000 zł Rata 5166.67 zł Koszt 62000.04 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Ascot Finance

 

Pożyczka dla firm a oferta dla klientów indywidualnych

Pożyczki dla firm pozabankowe zapewniają minimum formalności, szybkie decyzje, wygodne wnioskowanie oraz samodzielne dopasowanie parametrów produktu pożyczka dla przedsiębiorców do swoich potrzeb i możliwości. Być może kwoty będą niższe niż w przypadku zobowiązań bankowych, ale również warunki są mniej rygorystyczne.

Nie da się ukryć, że pożyczki dla firm pozabankowe oferowane są często przez instytucje, które posiadają również produkty dla klientów indywidualnych. Tylko w takich przypadkach można zauważyć jakąkolwiek różnicę między standardowymi ofertami a przeznaczonymi dla właścicieli działalności gospodarczych. Pożyczka dla firm bez zaświadczeń zakłada nieznacznie wyższą kwotę zobowiązania oraz większą swobodę w doborze okresu kredytowania. Pożyczka dla przedsiębiorców przy większych kwotach umożliwia wybranie okresu kredytowania charakterystycznego dla chwilówek o mniejszych sumach, przykładowo miesiąc.

Kredyt dla firm – dlaczego z niego korzystamy?

Prawie każdy, kto zakłada swoją działalność dociera w pewnym momencie do ściany. Kontrahenci nie płacą faktur w terminie, rachunki piętrzą się, a pracownicy czekają na pensje. Innym razem, chciałbyś inwestować, ale nim zebrałbyś niezbędny kapitał minęłyby wieki. Wtedy rozpoczynasz poszukiwania źródeł dodatkowego finansowania. Kredyt dla firm lub pożyczka to czasem jedyny sposób, by zrealizować zaplanowany cel lub by rozwiązać przejściowe problemy z płynnością finansową.

Dlaczego korzystamy z kredytu dla firm?

 • by rozpocząć swój biznes;
 • by rozwinąć skrzydła;
 • by uniknąć kłopotów z płynnością finansową.

Każdy, kto chce otrzymać kredyt dla firm, musi liczyć się z tym, że banki wymagają licznych zabezpieczeń oraz zmuszają nas do dopilnowania wielu formalności.

Rodzaje kredytów dla firm

Kredyt dla firma ma wiele twarzy. Możemy wybierać spośród licznych propozycji.

KREDYT INWESTYCYJNY – służy finansowaniu inwestycji. Można go przeznaczyć na zakup sprzętu, materiałów, maszyn lub na restrukturyzację. Banki często wymagają dodatkowo biznesplanu pokazującego na co mają być przeznaczone pieniądze. Bywa, że kredyt dla firm pod inwestycję wypłacany jest w transzach, a kredytodawca sprawdza czy na odpowiedni cel zostały wykorzystane pieniądze.
OKRES SPŁATY – od roku do 15 lat.
SPŁATA – jednorazowa lub w ratach.
ZABEZPIECZENIE KREDYTU:
* wpis do hipoteki nieruchomości,
* weksle in blanco,
* blokada rachunku bankowego,
* cesja wierzytelności.

KREDYT OBROTOWY – zaciągany, kiedy potrzebne są środki na finansowanie bieżącej działalności firmy. Za otrzymane pieniądze możemy kupić towary, usługi lub zapłacić za faktury, których termin płatności jeszcze nie minął.
WYSOKOŚĆ KREDYTU – zależy od częstotliwości oraz wysokości obrotów na rachunku firmowym. Kredyt dla firm zwany “obrotówką” uzależniony bywa od zrealizowanej przez przedsiębiorstwo sprzedaży.
WARUNKI DO SPEŁNIENIA:
* złożenie odpowiednich dokumentów (NIP, REGON, wpis do ewidencji, KRS),
* dostarczenie dokumentów finansowych firmy za ostatni rok.
SPŁATA – jednorazowa lub w ratach. Odsetki naliczane co miesiąc.
OPROCENTOWANIE – 5-10% + prowizja za rozpatrzenie wniosku / za udzielenie kredytu / za zwiększenie kredytu w trakcie trwania umowy / za prolongatę terminu spłaty/ za zmianę warunków.

KREDYT NA RACHUNKU BIEŻĄCYM = limit debetowy – to my decydujemy na jaki cel chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze.
WYSOKOŚĆ KREDYTU – wyliczana na podstawie wysokości obrotu na rachunku bieżącym, poziomu zdolności kredytowej lub proponowanego zabezpieczenia.
WARUNKI DO SPEŁNIENIA:
* trzeba posiadać rachunek firmowy minimum 3 miesiące.
SPŁATA – wszystkie wpływy zmniejszają zadłużenie. Odsetki naliczane są od aktualnego wykorzystania limitu i pobierane co miesiąc z rachunku. Spłata jest automatyczna, jesli na konto wpływają środki.
OPROCENTOWANIE – według stałej lub zmiennej stopy procentowej z uwzględnieniem stawki WIBOR i marży banku. +/- 5-10% w skali roku.

LINIA KREDYTOWA – ma charakter limitu debetowego, ale prowadzona jest na oddzielnym rachunku bankowym.
SPŁATA – środki wpłacane na rachunek bankowy nie stanowią automatycznej spłaty długu.
OPROCENTOWANIE – według stałej lub zmiennej stopy procentowej z uwzględnieniem stawki WIBOR i marży banku. +/- 5-10% w skali roku.
Kredyt dla firm może występować jeszcze w postaci kredytu płatniczego, kredytu pomostowego, kredytu preferencyjnego z dopłatą, kredytu technologicznego lub kredytu hipotecznego.

ascot finance

Pożyczki pozabankowe dla firm

Jak wiadomo, wśród pozabankowych firm pożyczkowych możemy znaleźć zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Tak samo istnieje możliwość wnioskowania o raty na firmę oraz klienta indywidualnego. Jednak czy istnieją oferty chwilówek skierowane do przedsiębiorców? Tutaj niektórzy mogą być zaskoczeni. Nie istnieją krótkoterminowe pożyczki pozabankowe dla firm. Mamy tu na myśli oferty tylko i wyłącznie dla przedsiębiorców, ponieważ nie wyklucza się wnioskowania o krótkoterminowe pożyczki pozabankowe dla firm w ramach oferty standardowej. Musimy się w takich sytuacjach dostosować do warunków stawianych klientom indywidualnym. Warto również po raz kolejny wspomnieć, że pożyczki pozabankowe dla firm często obejmują okres kredytowania charakterystyczny dla chwilówek.

Raty na firmę w sklepach oferujących spłatę należności za zakupy w takim systemie są zazwyczaj niemożliwe. Najczęściej współpracują one z bankami, które oferują kredyty konsumenckie dla gospodarstw domowych. Dlatego zazwyczaj nie jest możliwe wnioskowanie wystawienie faktury na dane firmy. Dodatkowo warto zaznaczyć, że mimo rat Allegro udzielanych również przez jednego z pożyczkodawców nie istnieje możliwość takiej spłaty za zakupy z konta firmowego. Jeśli chcemy zaciągnąć raty na firmę, warto skłonić się ku ofertom pożyczki pozabankowe dla firm. Wspominaliśmy wyżej o dwóch rodzajach produktów są to długoterminowa pożyczka pozabankowa dla firm oraz chwilówka. Jakie są różnice między nimi?

Pożyczki dla firm na raty a chwilówki

Różnice między produktem długoterminowa pożyczka pozabankowa dla firm a chwilówką są znaczące. Zacznijmy od okresu kredytowania. W przypadku oferty pożyczka pozabankowa dla firm możemy wnioskować zarówno o termin spłaty wynoszący miesiąc, jak i 3 lata. Chwilówki natomiast umożliwiają zwrot należności tradycyjnie po 30, a maksymalnie po 61 dniach. Drugą różnicą są maksymalne kwoty zobowiązania. Nie da się ukryć, że konsekwencją różnicy w okresie kredytowania jest również wyższa kwota w przypadku produktu pożyczka pozabankowa dla firm niż chwilówek. Dodatkowo o pożyczki pozabankowe dla firm mogą starać się jedynie właściciele przedsiębiorstw lub indywidualne działalności gospodarcze. Natomiast chwilówki dostępne są dla każdego.

Warto podkreślić, że posiadają one również wiele cech wspólnych, tak jak przykładowo krótki czas oczekiwania na decyzję, wnioskowanie przez internet. Można również do nich zaliczyć cel, na jaki przeznaczymy pieniądze, które zagwarantowała nam pożyczka pozabankowa dla firm. W obu przypadkach z otrzymanej gotówki możemy sfinansować dowolną potrzebę. Nie zostaniemy o to zapytani ani w trakcie wypełniania wniosku o pożyczki pozabankowe dla firm ani w żadnym innym momencie.

 

Składamy wniosek o pożyczki dla firm

Jak wnioskować o pożyczki pozabankowe dla firm? Sprawa wygląda niemal identycznie jak w przypadku klientów indywidualnych. Wybieramy interesującą nas firmę, a następnie przechodzimy na platformę pożyczkodawcy. Każda pożyczka pozabankowa dla firm posiada na swojej stronie internetowej wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków, które się w nim znajdują określamy parametry. Wybieramy kwotę pożyczki oraz okres kredytowania, przez który będą obowiązywały raty na firmę. Następnie klikamy “Złóż wniosek”, “Weź pożyczkę” lub podobny i przechodzimy do formularza. Oczywiście wcześniej należy zapoznać się z kosztami.

Jeśli przeszliśmy już na stronę wniosku o pożyczki pozabankowe dla firm, możemy przystąpić do uzupełniania kolejnych rubryk. Pożyczkodawca będzie od nas oczekiwał podania imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, NIP-u (nic dziwnego, to przecież pożyczka pozabankowa dla firm), PESEL, numer i seria dowodu osobistego oraz inne dane personalne. To nie wszystko! Pożyczki pozabankowe dla firm będą od nas wymagały również podania szczegółowych danych firmy oraz adresu zarówno siedziby przedsiębiorstwa, jak i naszego miejsca zamieszkania. Na koniec niezbędne będzie zaakceptowanie wszystkich zgód.

Pamiętajmy również o etapie dotyczącym weryfikacji danych oraz wiarygodności wnioskodawcy. W przypadku produktów pożyczki pozabankowe dla firm czy raty na firmę również są one obowiązkowe.

 

Kredyt dla firm online

Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania Twojego przedsięwzięcia, ale nie masz czasu odwiedzać każdej placówki banku. Naszą porównywarkę kredytów stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo masz możliwość przejrzenia ofert: kredyt dla firm, kredyty dla firm na start, pożyczka dla firm oraz pożyczka dla firm na start. Wpisz wartość kredytu, jaki chciałbyś zaciągnąć. Określ liczbę miesięcy potrzebnych do spłaty. Nasza porównywarka znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę.

Kredyt dla firm na start – ważne informacje!

Masz pomysł, biznesplan, ale brak Ci kapitału. Boisz się, że na początku prowadzenia własnego biznesu oszczędności szybko stopnieją, a Ty będziesz miał kłopot z realizacją celu. Z pomocą przychodzi oferta banków i kredyt dla firm na start.

Kredyt dla firm na start – jak to zrobić? Pomocna okazuje się pozytywna historia kredytowa przedsiębiorcy jako osoby fizycznej oraz inne formy zabezpieczeń (nieruchomość, poręczenie, itp.).

Banki nie lubią ryzyka, dlatego też niechętnie udzielają kredytu nowym firmom. Często wymagają minimalnego okresu prowadzenia działalności, co pozwala na weryfikację czy przedsięwzięcie jest rentowne, a dochody pozwolą na spłatę zadłużenia. Dlatego kredyt dla nowych firm jest tak trudny do uzyskania. Choć z roku na rok oferta banków się powiększa, jest ona jednak cały czas bardzo wąska.

Jak ubiegać o kredyt dla nowych firm? Należy złożyć wniosek kredytowy i dostarczyć wymagane przez bank dokumenty (np. zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami do ZUS i US biznesplan, ewentualnie wpis do ewidencji gospodarczej działalności gospodarczej).

Uważaj na!
Przy zawieraniu umowy z bankiem musisz zwrócić uwagę na:
opłaty i warunki kredytu dla firm na start;
okres kredytowania;
„gratisy” dodawane przez bank (polisa na życie, opłaty za zabezpieczenie prawne, opłatę za utratę wartości nieruchomości, dodatkowe ubezpieczenie nieruchomości, inwestowanie w fundusze, usługi wirtualnego księgowego, konto firmowe w banku udzielającym kredytu) – zazwyczaj wybierana jest jedna z powyższych propozycji. Możesz skorzystać!

By przyciągnąć klienta, banki prześcigają się w dorzucaniu korzyści w postaci:

 • roku bez opłat za ZUS;
 • umorzenia kwoty pożyczki pod pewnymi warunkami;
 • weekendowego wyjazdu;
 • elektroniki;
 • odroczenia spłaty;
 • nagrody pieniężnej

Po analizie ofert okazuje się, że kredyt dla firm jest poza Twoim zasięgiem. Masz szansę pozyskać dodatkowe środki. Pożyczka dla firm jest w Twoim zasięgu.

Czym różni się kredyt od pożyczki?

Wielu wydaje się, że kredyt i pożyczka to synonimy. Klient może nie zauważać różnicy, ale w rzeczywistości różnice są.
Kredytu udzielają wyłącznie banki. Podpisana umowa zawiera termin jego zwrotu oraz cenę, na która składają się różne opłaty, prowizje i odsetki. Pożyczki może udzielić każdy, posiadający wolne środki. Jeśli kwota nie przekracza 500 zł nie jest konieczna pisemna forma umowy. Nie trzeba określać ceny pożyczki ani terminu jej zwrotu. Umowa pożyczki regulowana jest przepisami kodeksu cywilnego. Jak działa finansowanie poza bankowe?

Parabanki, pożyczki pozabankowe, chwilówki, fundusze pożyczkowe są rozwiązaniami dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą skorzystać z kredytowania w banku. Pożyczka dla firm to podobnie jak kredyt, pieniądze na dowolny. Można nią finansować inwestycje lub bieżącą działalność. Oferta pozabankowa skierowana jest głównie do mikro i małych przedsiębiorstw.

Pożyczka na działalność gospodarczą od pierwszego dnia?

Wspominaliśmy o tym, że pożyczkodawcy umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania na dowolny cel. Być może niektórzy zastanawiają się, czy jest więc możliwa pożyczka na otwarcie firmy. Pożyczka na działalność gospodarczą to bardzo dobra metoda na zdobycie gotówki potrzebnej do zainwestowania w rozwój istniejącego już przedsiębiorstwa.Możemy w ten sposób sfinansować nowy sprzęt do biura, umeblowanie czy zorganizować szkolenie dla swoich pracowników. Jednak co w sytuacji, kiedy nasza firma dopiero startuje?

W przypadku pożyczki na działalność gospodarczą być może lepszym rozwiązaniem będzie odebranie pieniędzy osobiście w okienku pocztowym, ponieważ przelew wiążę się z dłuższym czasem oczekiwania do jednego dnia roboczego.

Pożyczka dla firm na start w bankach to dość trudny do znalezienia produkt. Tym bardziej w porównaniu z ofertą pozabankową. Pożyczkodawcy oferują swoim klientom pożyczki na działalność gospodarczą już nawet od pierwszego dnia aktywności. Nie musimy czekać. Możemy zainwestować w przyszłość naszej firmy natychmiast. Dodatkowo koszty powstałe wskutek skorzystania z oferty pożyczka na działalność gospodarczą możemy wliczyć w koszty uzyskania przychody, co daje nam możliwość zaoszczędzenia. Oprócz tego pożyczkodawcy w przypadku pożyczki na działalność gospodarczą umożliwiają swoim klientom dostosowanie terminu podpisania umowy do ich dyspozycyjności. Umowa pożyczki na działalność gospodarczą zostanie dostarczona przez kuriera. Wystarczy, że się z nim skontaktujemy i znajdziemy odpowiedni termin zarówno dla niego, jak i dla nas. Dodatkowo istnieją firmy pożyczkowe, które pozwolą nam na wybór sposobu wypłaty. Pożyczka dla firm na start umożliwia nam skorzystanie z czeku GIRO i pobrania pieniędzy w placówce Poczty Polskiej lub przelewu internetowego.

4.11
9 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 618.75 zł Koszt 7425 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Ratkomat dla firm

 

Jak wybrać odpowiednią pożyczkę dla firm?

Wiemy już, w jaki sposób wnioskować o pożyczki na działalność gospodarczą. Jednak jeśli nadal nie mamy wybranego konkretnego produktu, warto wspomnieć również, czym kierować się, przeglądając oferty z kategorii pożyczka dla firm na start. Przede wszystkim powinniśmy rozpocząć od budżetu. Po zestawieniu potencjalnych kosztów oraz przychodów powinniśmy otrzymać kwotę, jaką możemy przeznaczyć na spłatę produktu pożyczka na otwarcie firmy. Jednak pamiętajmy, że należy zachować rozsądek i patrzeć realnie na szansę naszego przedsiębiorstwa. Pozwoli nam to na spokojną spłatę pożyczki na działalność gospodarczą oraz swobodny rozwój. Jeśli przeanalizowaliśmy budżet, nasza pożyczka na działalność powinna być do niego dostosowana. To znaczy, że nie powinniśmy wybierać większej kwoty niż potrzebujemy ani zbyt krótkiego okresu kredytowania. Pożyczka na działalność gospodarczą to niewątpliwie duża szansa na rozwój firmy, ale jednocześnie spore ryzyko. Jeśli już na początku będziemy mieli problemy finansowe, w przyszłości może się to za nami ciągnąć.

Gdzie szukać pożyczki na działalność gospodarczą?

Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z porównywarek pożyczek, gdzie na pewno znajdziemy również oferty skierowane dla przedsiębiorców. Warto zajrzeć do opinii ofert z kategorii pożyczka na działalność gospodarczą. Szczegółowe analizy ekspertów w zrozumiały sposób przedstawiają konkretne produkty. Dodatkowo można znaleźć również rankingi, gdzie możemy prosto zweryfikować nasze wybory i sprawdzić, na jakim miejscu plasuje się nasza pożyczka na otwarcie firmy. W tym miejscu należy zaznaczyć, że każdy posiada indywidualne potrzeby i możliwości, dlatego nie da się wytypować jednej pożyczki na działalność gospodarczą, która będzie liderem dla wszystkich. Musimy poddać je ponownej weryfikacji, patrząc na swoje potrzeby i możliwości.

Kiedy wybierzemy według nas odpowiednią propozycję pożyczki na działalność gospodarczą, nie można zapomnieć o sprawdzeniu wiarygodności firmy w opiniach klientów oraz dostępnej liście firm pożyczkowych stworzonej przez KNF. Dodatkowo sprawdźmy koszty spłaty oraz warunki, jakie stawia pożyczka na działalność swoim klientom. Zwróćmy również uwagę, czy wszystkie niezbędne informacje są udostępniane na stronie, przejrzyjmy umowę ramową, formularz informacyjny i sekcję FAQ. Jeśli nadal mamy jakieś pytania skontaktujmy się z konsultantami, którzy odpowiedzą nam na pytania dotyczące produktów pożyczka na otwarcie firmy. Kiedy zdecydujemy się na konkretną ofertę, a następnie upewnimy, że wszystko jest w porządku, możemy przejść do wypełniania wniosku.

Zalety pożyczki dla firm a kredyt dla firm

KREDYT DLA FIRM:

Ocena zdolności na podstawie kalkulacji komputerowych i procedur.
Dostęp do bazy BIK.
Zazwyczaj brak oferty dla nowych firm.
Wymagane zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami do Zus-u i US.
Informacja o kredycie w BIK.

POZYCZKA DLA FIRM

Ocena zdolności na podstawie weryfikacji potencjału firmy i szans jej rozwoju.
Brak dostępu do bazy BIK.
Weryfikacja bazy BIG i KRD
Oferta pożyczki dla firm rozpoczynających działalność.
Brak obowiązku dostarczenia zaświadczeń o niezaleganiu do ZUS-u i US.
Pożyczka dla firm bez BIK.

Zakładając firmę, poza nakładami finansowymi inwestujesz również swój czas i energię. Jesteś nastawiony na sukces. Masz motywację do działania, bo widzisz cel. Pożyczki dla firm pozwalają nie wyhamowywać rozwojowi przedsiębiorstw, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest bardzo szybka. Jeśli zależy Ci na szybkim sprawdzeniu Twojego wniosku powinieneś sprawdzić naszą ofertę pożyczkową.

 • Oprocentowanie pożyczki dla firm zaczyna się już od 2%.
 • Wymogi. Co trzeba przedstawić, by otrzymać pożyczkę dla firm.
 • Przedstaw Twój staż działalności.
 • Nie możesz mieć zadłużenia w BIG i KRD.
 • Przedstaw wyniki finansowe.
 • Przedstaw zabezpieczenie pożyczki (samochód, nieruchomość, poręczyciel w postaci np. pracującego małżonka).

Pożyczka dla firm bez BIK, co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli nie masz nieposzlakowanej przeszłości kredytowej, a potrzebujesz gotówki na realizację swojej wizji, banki odmówiły Ci kredytu dla firm, bo widniejesz w BIK, pożyczka dla firm jest dla Ciebie rozwiązaniem. Fundusze pożyczkowe sprawdzają Twój potencjał i szanse rozwoju oraz to jak umotywujesz swój pomysł. Dlatego chętniej niż banki wspierają nowe inicjatywy. Jeśli nie znalazłeś atrakcyjnej oferty kredytu dla firm na start, z pewnością pożyczka jest w Twoim zasięgu.