Intrum Justitia – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Dostałeś list z Intrum Justitia? Czy płacić zaległe zobowiązanie finansowe, które przejęła ta firma? Pamiętaj, że jeśli dług nie uległ przedawnieniu, zawsze będziesz zobowiązany(a) do jego całkowitej spłaty. Firma całą swoją działalność opiera na pomocy w spłacie zobowiązań finansowych przez dłużników. Polubowne rozwiązanie sprawy to główna domena działalności Intrum Justitia.

intrum justitia

Intrum Justitia – co to za firma?

Od 2017 roku Intrum Justitia stała się liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo działa obecnie w 24 krajach na terenie całej Europy. Przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, aby firmy otrzymywały należne im środki na czas, a dłużnicy wywiązywali się z zawartych umów. 

Co jeszcze warto wiedzieć o Intrum Justitia? Co to za firma? Warto nadmienić, iż swoją działalnością firma obejmuje w Polsce aż trzy spółki. Windykacja pomaga nie tylko firmom odzyskać należności, ale także pomóc dłużnikom kontrolować swoje wydatki przy dążeniu do spłaty całkowitej kwoty zadłużenia.

Jak działa Intrum Justitia – windykacja?

Intrum Justitia to nic innego, jak pewien sposób pomocy dla firm, które mają problemy z odzyskiwaniem należności od swoich klientów. Wybierając to przedsiębiorstwo windykacyjne, możesz skutecznie odzyskać należności lub spłacić swoje długi, jeśli zalegasz np. z ratą kredytu. 

W praktyce firma zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientem, w celu przeprowadzenia działań windykacyjnych. Sposób działania jest prosty. Intrum wysyła listowne zawiadomienie o konieczności spłaty zobowiązania oraz możliwych opcjach do wykorzystania. Dłużnik, który opłaci należną kwotę, musi skontaktować się z infolinią firmy, a następnie poczekać na przekazanie informacji o spłacie do wierzyciela. W ten sposób odbywa się zamknięcie sprawy długu. Oczywiście lepiej unikać długów w Intrum Justitia. Jak się ich pozbyć? To proste. Wystarczy spłacić całą zaległą kwotę zobowiązania lub podpisać ugodę i regularnie spłacać dług w wygodnych ratach.

Intrum Justitia – dane kontaktowe firmy

Z Intrum Justitia kontakt możliwy jest przez adres e-mail lub infolinię. Firma ma kilka wiele swoich filii, a co za tym idzie różne numery telefonów. Oto najważniejsze informacje.

Nazwa firmyIntrum Sp. z o.o.
AdresDomaniewska 4802-672 Warszawa, Polska
Telefon+48 22 57 66 503+48  32 450 01 01+48 71 711 66 66
E-mailkontakt@intrum.pl
kontakt@grupaintrum.pl
npl.pl@intrum.com
NIP1080001076
REGON015900663

Opinie o Intrum Justitia

Wiele osób zastanawia się, czy Instrum Justitia może wejść na konto? Całe szczęście nie. Warto też wiedzieć, że windykacja nie ma prawa wejść do domu dłużnika ani rozmawiać o jego problemach z osobami trzecimi. Ta firma nie podejmuje się takich działań, a więc opinie konsumentów są zadziwiająco dobre. Jeśli już otrzymasz list windykacyjny od Intrium Justitia, zachowaj zimną krew, skontaktuj się z doradcą i spłać swoje dlugi jeśli jesteś naprawdę je winny(a).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły