Ultimo windykacja – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Windykacja przeterminowanych należności nie należy do najprzyjemniejszych czynności. W szczególnie kłopotliwej sytuacji znajdują się osoby, z którymi kontaktują się takie firmy, jak np. Ultimo. Długi ma wielu Polaków. Warto jednak wiedzieć, że spółki takie, jak Ultimo dokładają wszelkich starań, by wypracować możliwie najlepszy sposób spłaty zaległego zobowiązania.

Ultimo

Ultimo windykacja – co to za firma?

Ultimo to spółka akcyjna, która dziala na polskim rynku, zarządzając wierzytelnościami. Przedsiębiorstwo skupia się na skutecznym odzyskiwaniu należności od dłużników. Warto zaznaczyć, że Ultimo współpracuje prawie z 4 milionami osób zadłużonych. Firma stawia przede wszystkim na wysokie standardy świadczonych usług i zadowolenie kontrahentów. Kontaktując się potencjalnymi dłużnikami, Ultimo windykacja stawia na skuteczne rozwiązania pozwalające na dążenie do ugody i całkowitej spłaty długu.

Jak działa Ultimo windykacja?

Firma zajmuje się zarządzaniem przeterminowanymi wierzytelnościami, które zostały przekazane do Ultimo przez inne przedsiębiorstwa lub banki w celu odzyskania należności. Zasada działania jest prosta. Ultimo kontaktuje się z dłużnikami, a następnie dopasowuje sposób spłaty długu do możliwości danej osoby. Pomoc dla osób zadłużonych dostępna jest w tym przypadku dla każdego. Jeśli otrzymasz list z Ultimo windykacja, możesz:

  • zadzwonić na infolinię;
  • wysłać wiadomość e-mail;
  • napisać do doradcy na czacie;
  • spłacić dług w serwisie Internetowym.

W przypadku Ultimo windykacja terenowa najczęściej nie jest prowadzona, chyba, że wymagają tego warunki spłaty zobowiązania. Jako klient firmy windykacyjnej możesz wygodnie spłacić zadłużenie online i uniknąć wielu nieprzyjemności. Pamiętaj jednak, że interesem Ultimo nie jest nękanie, a wypracowanie najlepszego sposobu na spłatę długu.

Ultimo windykacja – dane kontaktowe firmy

Kontakt z firmą UItimo nie sprawia problemów. Możesz to zrobić telefonicznie, na czacie, za pośrednictwem e-mail oraz korespondencją tradycyjną. Pamiętaj, że swoje długi spłacisz zawsze wygodnie online na dedykowanym portalu klienta.

Nazwa firmyUltimo Spółka Akcyjna
AdresBraniborska 58-6853-680 Wrocław
Telefon800 804 904
E-mailobsluga_klienta@ultimo.pl
Godziny pracyPoniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00
NIP8971676655
REGON932830007

Opinie o Ultimo windykacja

Opinie na temat firmy Ultimo w sieci dotyczą głównie metod współpracy w zakresie opracowania sposobu spłaty zadłużenia. Windykacja nie jest przyjemną czynnością, a więc duża liczba konsumentów wystawia w sieci negatywne opinie na temat tej firmy. Ultimo obsługuje wierzytelności na etapie polubownego załatwiania spraw, dlatego poszukując informacji o tej spółce, znajdziesz też wiele przychylnych recenzji. Jeśli kiedykolwiek dostaniesz list od Ultimo, pamiętaj, że firma dąży do sprawnego rozwiązania sprawy i bezproblemowej spłaty zadłużenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły