Hoist windykacja – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Na terenie Polski działa wiele firm windykacyjnych. Jedną z nich jest właśnie Hoist windykacja. To przedsiębiorstwo pomaga konsumentom spłacić zaległości finansowe. Hoist zajmuje się odkupem długów od innych firm i kontaktem z dłużnikami. Chcesz wiedzieć, jak działa Hoist Finance? Co to za firma? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o tym zakładzie windykacyjnym.

Hoist windykacja – co to za firma?

Hoist działa w Polsce już od 2012 roku. Ta spółka jest częścią dużej grupy windykacyjnej działającej na terenie kilku krajów w Europie. Warto mieć na uwadze fakt, że fundusz ten skupuje wierzytelności od banków, prowadząc w późniejszym czasie działania windykacyjne. Co ciekawe, długi odkupione przez Hoist są egzekwowane przez EuroBank w imieniu funduszu. Obecnie firma jako szwedzki bank funkcjonuje w 13 krajach i obsługuje sprawy windykacyjne ponad miliona klientów. 

Jak działa Hoist Polska?

Chcesz wiedzieć, jak działa firma windykacyjna Hoist? Nękanie to cecha, która nie dotyczy tej spółki. Firma kontaktuje się z dłużnikami, chcąc w sposób polubowny załatwić kwestie spłaty zaległego zobowiązania finansowego. Firma kupuje zobowiązania od banków, a następnie prowadzi czynności windykacyjne. 

Jeśli otrzymałeś(aś) list od tej firmy, koniecznie załóż konto w serwisie online. Dzięki temu ustalisz własne warunki spłaty zobowiązania. Z Hoist windykacja przebiega pokojowo ze względu na dużą elastyczność firmy i pozytywne podejście do każdego dłużnika. Krótko mówiąc – celem firmy jest odkup wierzytelności od banków, a następnie ustalenie strategii działania z dłużnikiem w celu sprawnego spłacenia pozostałego zobowiązania.

W Hoist zapłacisz wszelkimi możliwymi metodami zapłaty. Możesz skorzystać z płatności:

  • BLIK;
  • kartą;
  • szybkim przelewem.

Wystarczy, że wejdziesz w odpowiednią zakładkę po zalogowaniu się na swoje konto. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od spłaty zadłużenia, które odkupiła spółka Hoist.

Hoist – dane kontaktowe firmy

Z firmą Hoist Polska kontakt możliwy jest na kilka sposobów. Możesz skorzystać z infolinii, adresu korespondencyjnego oraz adresu e-mail, na który prześlesz każde swoje zapytanie odnośnie aktualnego zadłużenia.

Nazwa firmyHoist Polska sp. z o.o.
Adresul. Gen. Józefa Bema 250-265 Wrocław
Telefon(+48) 71 739 17 17
E-mailoffice@hoistfinance.pl
Godziny pracyPoniedziałek – piątek: 7:00 – 18:00
NIP8942998698
REGON021262809

Opinie o Hoist windykacja

W przypadku Hoist Finance opinie są różne. Warto jednak wiedzieć, że w sieci jest wiele pozytywnych wzmianek w sieci na temat funkcjonowania działu windykacji tej spółki. Firma dąży do ugody z dłużnikiem, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru dogodnej metody spłaty zadłużenia. 

2 komentarze

Ertax

żadnej ugody nie chcą, oszuści. wynająłem prawnika bo dług przedawniony.

00 Odpowiedz
janusz

Oszusci!!!!!

30 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły