66 zł do zgarnięcia dla użytkowników Revoluta!

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 2 minut

W aplikacji Revolut pojawił się nowy bonus dostępny dla wszystkich polskich użytkowników. Promocyjne pieniądze w formie kryptowaluty Polkadot można zgarnąć za rozwiązanie kilku prostych quizów.

revolut aplikacja

Learn & Eearn – edukacja Revolut

Revolut pragnie by jego klienci dowiedzieli się jak najwięcej o kryptowalutach. W związku z tym oferuje darmowe kryptowaluty za obejrzenie kilku krótkich filmów edukacyjnych i rozwiązanie quizów. Promocja ma w założeniu rozpromować wśród użytkowników serwisu korzystanie i inwestycje związane z kryptowalutami. 

Obecnie w ramach promocji można otrzymać walutę Polkadot (DOT) o wartości 66 złotych. Ilość otrzymanej waluty DOT będzie zależna od jej aktualnego kursu w złotówkach. 

Polecamy śledzić najnowsze doniesienia na temat kursów Learn & Earn na Revolucie, bo prawdopodobnie nie będzie to ostatnia promocja tego typu. 

Jak dostać pieniądze za quizy?

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na Revolucie, to zobacz jak je założyć. Co istotne posiadanie rachunku w tym fintechu jest całkowicie darmowe i można go założyć praktycznie od ręki.

Posiadacze konta powinni uruchomić aplikację mobilną i kolejno wybrać:

  1. Kryptowaluty
  2. Edukacja
  3. Podstawy wiedzy o kryptowalutach
  4. Polkadot – ten kurs stanie się dostępny dopiero po zaliczeniu pierwszego

Za pierwszy kurs, Podstawy wiedzy o kryptowalutach można otrzymać 16 zł. Za drugi, Polkadot, w którym poznamy szczegóły funkcjonowania waluty Polkadot dostaniemy 50 zł. 

Zaliczenie obu kursów zajmie osobie obeznanej z tematem kryptowalut około 15-20 minut. Osoba mająca pierwszy kontakt z tematem powinna poradzić sobie w około 30 minut.

Po rozwiązaniu każdego z etapów kursu pieniądze od razu pojawią się na koncie. Walutę DOT bez problemu można wymienić w aplikacji Revolut do polskich złotówek czy innej, dowolnej waluty.  

2 komentarze

Wiktoria

Ja wcale nie dostałam . To chyba loteria .

10 Odpowiedz
Walter

Nie do końca jet to prawdą, jako istniejący klient Revoluta, za ukończenie quizu dostałem jedynie 9 zł (4 zł za część pierwszą i 5 zł za część drugą) w walucie DOT, tak więc żadne tam 66 zł !

10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły