Best windykacja – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Best windykacja to jedna z wielu firm na polskim rynku windykacyjnym. Zwróć uwagę na fakt, że jest to przedsiębiorstwo zrzeszające ekspertów w dziedzinie windykacji należności. Dostałeś listy z działu windykacji Best? Dowiedz się, jaką pomoc otrzymasz po kontakcie z przedstawicielem tej firmy windykacyjnej.

best windykacja

Best windykacja – co to za firma?

Chcesz wiedzieć, jak działa Best SA? Co to jest za firma? Ta spółka akcyjna istnieje już od 1994 roku. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo zarządza portfelem wierzytelności nieregularnych. Misją firmy Best jest dążenie do rozwiązywania problemów pomiędzy stronami umów, co przywraca równowagę gospodarczą. Doradcy klienta pracujący z Best windykacja posiadają odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje, aby dążyć do rozwiązania problemów z długami w porozumieniu z klientem.

Jak działa Best windykacja?

Zasada działania tej firmy windykacyjnej jest prosta. W jaki więc sposób działa na rynku Best? Lista dłużników stale się powiększa, a to dzięki temu, iż przedsiębiorstwo skupuje zobowiązania od banków i firm telekomunikacyjnych. Dzięki temu wszelkie niespłacone pożyczki, kredyty i inne zobowiązania finansowe są w pełni obsługiwane przez Best SA. Co to oznacza? W takiej sytuacji klient najczęściej otrzymuje list windykacyjny. Przeczytaj go uważnie, gdyż znajdziesz w nim informacje o aktualnym zadłużeniu i możliwościach spłaty.

To klient wybiera sposób, w jaki chce spłacić zaległość finansową. Best nakierowuje zadłużone osoby na najlepszą formę zamknięcia postępowania windykacyjnego – jest to spłata całości zadłużenia. Jeśli jako dłużnik nie masz możliwości uregulowania długu, możesz rozłożyć go na wygodne raty. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą i dopasujesz wspólnie z nim najlepsze rozwiązanie. Co ciekawe, spłaty możesz dokonać wygodnie online na stronie Best windykacja.

Best windykacja – dane kontaktowe firmy

Kontakt z firmą Best nigdy nie jest utrudniony. Duża liczba konsultantów telefonicznych jest gotowa na porozumienie się z klientem o każdej porze pracy firmy.

Nazwa firmyBest S.A.
AdresBEST S.A. Centrum Usługowe w Elbląguul. Stoczniowa 2, 82 – 300 Elbląg
BEST S.A.ul. Łużycka 8A, 81-537 Gdynia
Telefon+48 (58) 769 92 99+48 (58) 769 92 00+48 608 949 608
E-mailbest@best.com.pl
Godziny pracyPoniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00Sobota: 9:00 – 17:00
NIP5850011412
REGON190400344

Opinie o Best windykacja

Opinie o firmie windykacyjnej Best są różne. W sieci znajdziesz wiele wskazówek na temat tego, czy warto obawiać się przejęcia zadłużenia przez tę spółkę. Konsumenci doceniają w tym przypadku kompetentną obsługę na infolinii, przejrzystą stronę www oraz działania firmy dostosowane do Zasad Dobrych Praktyk. Oprócz tego pojawia się opcja dostosowania spłaty zadłużenia w ratach. W przypadku Best windykacja telefony często mają według klientów formę nękania. Warto jednak po otrzymaniu listu ustalić jasne warunki spłaty długu, a wszelkich nieprzyjemności na pewno można uniknąć.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły