Inkaso Kredytowe – informacje i opinie

Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski  • 
Zaktualizowano:
 • 
Przeczytasz w ciągu 3 minut

Dochodzenie roszczeń finansowych to wiele czynności, które sprowadzają się do wypracowania odpowiednich metod pozwalających na zaspokojenie potrzeb wierzyciela. Firma Inkaso kredytowe sp. z o.o zajmuje się windykacją oraz zakupem wierzytelności. Główną istotną działania w ten sposób jest polubowne wypracowanie rozwiązania bez złych praktyk, jak np. nękanie.

inkaso

Inkaso Kredytowe – co to za firma?

Inkaso Kredytowe windykacja to firma, która powstała w 2013 roku. To właśnie wtedy opracowano pierwsze działania przedsiębiorstwa, które miały na celu odkup wierzytelności oraz dochodzenie roszczeń finansowych na rzecz kilku sektorów takich, jak:

  • pożyczkowy;
  • energetyczny;
  • ubezpieczeniowy;
  • bankowy;
  • telekomunikacyjny;
  • i wiele innych…

Wszelkie instytucje, które generują duże liczby wierzytelności, mogą współpracować z Inkaso Kredytowe. Firma stawia przede wszystkim na dynamiczny rozwój poprzez zatrudnienie wykwalifikowanych i doświadczonych doradców. Skuteczne wykorzystywanie taktyki windykacyjnej oraz kreatywne myślenie sprawia, że wypracowanie odpowiedniego planu działania z dłużnikiem jest proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu. 

Jak działa Inkaso kredytowe – windykacja?

Inkaso Kredytowe zajmuje się głównie egzekwowaniem długów, które są trudne do spłacenia. Jeśli polubowna spłata nie ma miejsca, najpewniej dług okupiła firma Inkaso kredytowe. Jeśli otrzymasz oficjalne pismo o rozpoczęciu windykacji, masz pewność, że wierzytelność została sprzedana. Dochodzenie wierzytelności w tym przypadku polega na:

  • windykacji polubownej;
  • windykacji sądowej.

Ostateczna forma kontaktu z Inkaso oraz metoda odzyskiwania długu zależy od chęci współpracy przez osobę zadłużoną. Zgodnie z Art. 509 Kodeksu Cywilnego wierzyciel może przenieść prawa na dowolny podmiot. Dzięki temu Inkaso kredytowe – windykacja pozyskuje coraz większą liczbę długów do odzyskania. Jak firma kontaktuje się z dłużnikami w ramach prowadzonych działań? Często przez SMS-y – to popularna postać kontaktu z klientem, która jednak w skrajnych przypadkach może przybierać formę nękania.

Inkaso Kredytowe – dane kontaktowe firmy

Z Inkaso Kredytowe kontakt możliwy jest poprzez adres e-mail, korespondencję tradycyjną lub infolinię.

Nazwa firmyInkaso Kredytowe Sp. z o.o.
AdresAleje Jerozolimskie 123A p.1402-017 Warszawa
Telefon(22) 102-18-66
E-mailinfo@inkasokredytowe.pl
Godziny pracyPoniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
NIP1070025365
REGON146508113

Opinie o Inkaso kredytowe

Otrzymałeś(aś) list od Inkasa Kredytowego? Nie martw się na zapas. Według opinii konsumentów w sieci firma ta stawia ponad wszystko polubowne rozwiązania. Jeśli wyrażasz chęć spłaty zadłużenia i chcesz się dogadać – na pewno wspólnie z Inkaso znajdziecie rozwiązanie. Ta firma windykacyjna nie jest zbyt nachalna i pozwala dłużnikowi przemyśleć swoje dalsze kroki. Dzięki temu przedsiębiorstwo może poszczycić się dużym odłamkiem spłaconych lub regularnie spłacanych wierzytelności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Sprawdź również ostatnie artykuły