Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Skąd wziąć pieniądze na już? Pożyczka w 15 minut


Skąd wziąć pieniądze na już? Jeśli właśnie zadajesz sobie to pytanie lub ktoś z Twoich bliskich właśnie w tym momencie boryka się z problemami finansowymi, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Przejrzeliśmy oferty pożyczkodawców i wybraliśmy tych, którzy najszybciej wypłacą pieniądze. Zastanawiasz się, kto znalazł się na naszej liście? Sprawdźmy.


Z artykułu dowiesz się:

Skąd wziąć pieniądze na już?

Od początku artykułu pytanie “Skąd wziąć pieniądze na już?” padło już kilka razy, a wydaje się jakby pojawiało się stale. Kiedy w życiu spotykają nas prawdziwe problemy finansowe, takie myśli nie opuszczają nas nawet na sekundę. To musi być naprawdę trudne, dlatego postanowiliśmy zapewnić wam odpowiednią wiedzę, abyście w razie kłopotów szybko znaleźli rozwiązanie, a pytanie to nie stało się mantrą. Jak można przeczytać w tytule, ratunkiem może okazać się pożyczka w 15 minut. Jest to produkt charakterystyczny dla pozabankowego sektora finansowego. Na czym polega i gdzie możemy otrzymać takie wsparcie?

Gotówka od ręki

Wiele firm reklamuje swoje oferty jako pożyczki w 15 minut czy gotówka od ręki. Jednak w rzeczywistości stwierdzenia te okazują się często pustymi sloganami, a my zostajemy na lodzie z zaciągniętym zobowiązaniem, ale bez pieniędzy. Aby rozwiać wątpliwości oraz uniknąć takich sytuacji, specjaliści z naszego serwisu pozyczkowy-portal.pl dołożyli wszelkich starań i sprawdzili, jak wygląda to w rzeczywistości. Nasi stali czytelnicy na pewno zauważyli prowadzony przez nas cykl Test Pożyczki. To właśnie takie działania pozwoliły nam zapewnić wiarygodną odpowiedź na pytanie o najszybsze pożyczki przez internet.

Jakie metody weryfikacyjne stosują pożyczkodawcy?

W poniższym zestawieniu znalazły się zarówno firmy, w których można w szybki sposób otrzymać potrzebne pieniądze, jak i te, które okazują się częstym wyborem wśród wnioskodawców. Jakie metody weryfikacyjne stosują? Sprawdźmy!

Skąd wziąć pieniądze na już? Oto najlepsze chwilówki online!

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki Metoda weryfikacji
1 500 zł 30 dni Przelew 1 gr
lub Aplikacja Przelewy24
 Złóż wniosek
2 000 zł 30 dni Blue Media 1 zł
lub Szybka Identyfikacja
Złóż wniosek
2 500 zł 30 dni Blue Media 1 zł Złóż wniosek
3 000 zł 30 dni Instantor lub
Przelew 1 gr
Złóż wniosek
3 000 zł 30 dni Mikroprzelew grosz Złóż wniosek
3 000 zł 45 dni Instantor lub
Przelew 1 gr
Złóż wniosek
3 000 zł 30 dni Blue Media lub
Przelew
Złóż wniosek
3 000 zł 45 dni Instantor lub
Przelew 1 gr
Złóż wniosek

 

Pożyczki ratalne

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty pierwszej pożyczki Metoda weryfikacji
super grosz 10 000 zł 48 miesięcy System Konto X lub czek GIRO Złóż wniosek
  20 000 zł 48 miesiące Rozmowa telefoniczna Złóż wniosek
25 000 zł 48 miesięcy Rozmowa telefoniczna Złóż wniosek
10 000 zł 24 miesiące Przelew 1 gr lub
Czek GIRO
Złóż wniosek
10 000 zł 25 miesięcy Przelew 1 gr
lub aplikacja KontoConnect
Złóż wniosek
provema 1 500 zł 6 miesięcy Przelew 1 gr Złóż wniosek
lendon na raty 6 000 zł 18 miesięcy Instantor lub
Przelew 1 gr
Złóż wniosek

 

Krótki wniosek online

Firmy pożyczkowe od dłuższego czasu dokładają wszelkich starań, aby ułatwić dostęp do pieniędzy swoim klientom. Jednym z takich działań może być zamiana tradycyjnych placówek na strony internetowe. Dzięki temu jako konsumenci otrzymujemy całodobowy dostęp do wniosków. Umożliwia to również wprowadzenie pożyczki online 24h. Oznacza to, że sfinalizowanie procedury wnioskowania zajmie zaledwie dobę. Samo uzupełnienie odpowiedniego formularza zajmie nam kilka do kilkunastu minut. Jak to możliwe? Pożyczkodawcy zadbali również o zmniejszenie formalności do minimum. Dzięki temu wystarczy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

Zostaniemy zobowiązani do podania: danych osobowych, adresowych oraz kontaktowych. Niezbędne będzie również podanie numeru i serii dokumentu tożsamości. W niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o wypełnienie rubryk dotyczących naszej sytuacji finansowej, między innymi: uzyskiwany dochód, wysokość wydatków, liczba osób na utrzymaniu czy też forma zatrudnienia. W zależności od firmy mogą pojawić się wszystkie pole lub tylko wybrane. Po uzupełnieniu możemy przejść dalej.

Pożyczki bez opłaty rejestracyjnej

Warto zaznaczyć, że obecnie niemal żadna firma nie decyduje się na pobieranie opłaty rejestracyjnej. W wielu przypadkach wydłużało to czas oczekiwania na decyzję kredytową, a klienci tracili cierpliwość. Z tego powodu coraz częściej rezygnuje się z przelewu weryfikacyjnego. Zazwyczaj po uzupełnieniu wniosku byliśmy zobowiązani do zrealizowania transakcji na kwotę 1 gr, 10 gr lub złotówki z rachunku bankowego założonego na nasze dane. Obecnie wskutek problemów z ograniczonymi terminami zaksięgowania przelewów dominują nowoczesne rozwiązania. Sesje międzybankowe stanowiły duże utrudnienie zarówno dla klientów, jak i pożyczkodawców. 

Specjalne aplikacje weryfikacyjne

Jedną z najszybszych metod weryfikacji okazały się specjalne aplikacje do weryfikacji zarówno tożsamości, jak i numeru konta bankowego. Do grupy tych systemów można zaliczyć Instantor.

Warto zaznaczyć, że nasze dane logowania są bezpieczne, a pożyczkodawca otrzyma jedynie raport na temat zgodności danych podanych we wniosku z tymi przypisanymi do rachunku. Uzyska również informacje o wartościach przelewów, co pozwoli na wstępną ocenę zdolności kredytowej.

Polega to na podaniu danych logowania do naszej bankowości elektronicznej. Dzięki temu program otrzymuje dostęp do podstawowych informacji z naszego konta. W efekcie pożyczkodawca otrzymuje odpowiedni raport, z którego może wywnioskować również, ile wynosi nasz miesięczny dochód czy też zobowiązania. Wprowadzenie tego typu aplikacji umożliwia nie tylko znacznie szybszą weryfikację danych, ale również wstępną ocenę zdolności kredytowej. Dzięki temu cały proces wnioskowania ulega uproszczeniu.

Jak to działa? Wystarczy przejść przez pierwsze etapy wnioskowania, takie jak wybranie parametrów pożyczki oraz wypełnienie wniosku, a następnie podczas wyboru weryfikacji zdecydować się na odpowiednią aplikację. Następnie zostaniemy przekierowani na podstronę,  gdzie należy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej. W tym czasie program za pomocą screen scrapingu program pobiera interesujące go informacje. Następnie zostaniemy wylogowani i gotowe – pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego jest nasza! Wśród dostępnych aplikacji znajduje się również Kontomatik czy KontoConnect. 

Przelew natychmiastowy

Sposobem na ominięcie sesji międzybankowych jest również wprowadzenie systemów przelewów natychmiastowych. Oprócz wprowadzonych w wielu bankach systemów Express Elixir można również zauważyć popularność platform zewnętrznych. Wśród nich najpopularniejszym jest Blue Media. Aby skorzystać z usługi, należy utworzyć konto oraz wprowadzić numer konta i bank, z którego usług korzystamy. Następnie należy zlecić odpowiedni przelew na konto Blue Media, który zostanie następnie przekazany do pożyczkodawcy.

Usługa jest bezpłatna, co może wpływać na jej popularność, ponieważ w wielu bankach za przelewy natychmiastowe nadal trzeba płacić. Ich koszt zależy od instytucji bankowej.  Systemy przelewów weryfikacyjnych sprawdzają się bardzo dobrze w przypadku firm pożyczkowych. Jednak jeśli ktoś decyduje się na korzystanie z nich na co dzień w celach prywatnych lub firmowych, musi mieć świadomość ograniczeń związanych z limitem pojedynczego przelewu wychodzącego.

 

Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna to wciąż popularna metoda weryfikacji klienta. Często oprócz korzystania z mikroprzelewów czy aplikacji weryfikacyjnych będziemy poproszeni o krótką rozmowę. Ma ona na celu potwierdzenie podanych przez nas we wniosku informacji. Konsultant zada nam kilka pytań dotyczących wniosku, a następnie od razu poda nam informację o decyzji kredytowej. Może się zdarzyć również, że pożyczkodawca będzie miał wątpliwości, co do danych podanych w formularza i zostaniemy poproszeni o rozmowę w celu uściślenia danych.

Jedno jest pewne, trzeba cierpliwie czekać, ponieważ niektóre firmy udzielają informacji na temat przyznania pożyczki dopiero po zakończeniu rozmowy. W tym przypadku czas, jaki  musimy poświęcić na proces wnioskowania zależy w dużej mierze od tego, czy odbierzemy telefon od razu czy będą potrzebne ponowne próby nawiązania kontaktu.

Decyzja kredytowa czas oczekiwania

Po dokonaniu weryfikacji musimy poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Zostaniemy sprawdzeni w bazach dłużników, takich jak BIK, BIG, KRD, ERIF i kilku innych. Jeśli nie będziemy mieli żadnych negatywnych wpisów w rejestrach, możemy liczyć na akceptację wniosku. Informacje o tym otrzymamy drogą mailową, wiadomością SMS lub w panelu klienta. Wszystko zależy od wybranej przez nas firmy. Ile czasu potrzebuje pożyczkodawca na dostarczenie nam decyzji i szybką wypłatę gotówki? Skąd wziąć pieniądze na już?

Najszybsza pożyczka przez internet

Skąd wziąć pieniądze na już? Pożyczka w 15 minut jest możliwa w kilku firmach. Pierwszą z nich jest Profi Credit oferujący swoim klientom pożyczki na raty. Maksymalna kwota, o jaką możemy się ubiegać to 20 000 zł, minimalna zaś wynosi 1000 zł. W zależności od wybranej sumy okres kredytowania waha się od 6 do 48 miesięcy. Dodatkowo jako klienci możemy wybrać sposób wnioskowania. W zależności od naszych preferencji możemy uzupełnić formularz online lub podać potrzebne dane telefonicznie.

4.64
216 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 645 zł Koszt 7740 zł Złóż wniosek Opinie o Profi-Credit
 

Niewątpliwie na miano najszybsza pożyczka przez internet zasługuje Wonga. To prawdziwa torpeda! Pożyczkodawca zapewnia, że po złożeniu wniosku czas oczekiwania na decyzję i przelew wynosi 15 minut. Potwierdza to nasz test pożyczki. Na decyzję czekaliśmy 8 minut. Następnie już po 10 minutach otrzymaliśmy przelew bankowy! W Wonga mamy szansę zarówno na chwilówkę od 50 do 1500 zł z okresem kredytowania nawet do 60 dni, jak i pożyczkę ratalną do 20 000 zł na 60 miesięcy.

Pożyczka w 15 minut? Czy to możliwe? Przekonaj się razem z nami podczas testu chwilówki Wonga!

4.05
110 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1510 zł Koszt 10 zł Złóż wniosek Opinie o Wonga chwilówki
 

Najszybsze pożyczki przez internet

Chwilówkomat szybkie chwilówki online otrzymasz nawet w sobotę! Czas oczekiwania na zaakceptowanie wniosku to zaledwie 5 minut. Dodatkowo przelew otrzymaliśmy w ciągu 15 minut i to po godzinie 17.00 w sobotę! Chwilówkomat oferuje swoim nowym klientom możliwość skorzystania z pierwszej darmowej pożyczki do 2 000 zł. Przy kolejnych wnioskach możemy ubiegać się o kwoty od 500 do nawet 5000 zł. Maksymalny okres kredytowania to 30 dni, minimalny zaś wynosi 7 dni.

Sprawdź razem z nami, jak wnioskować o szybkie chwilówki Chwilówkomat!

4.49
107 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1500 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Chwilowkomat
 

Szybka pożyczka w 20 minut pojawi się również na naszym koncie w przypadku złożenia wniosku w firmie Net Credit. Jako nowi klienci możemy wnioskować o kwoty od 300 do 3 000 zł. Wyższe sumy nawet do 5 000 zł zostały zarezerwowane na kolejne pożyczki. Okres kredytowania wynosi od 14 do 30 dni. 

Zobacz nasz test pożyczki Net Credit i przekonaj się, jak wygląda wnioskowanie o chwilówkę wyróżnioną Gwiazdą Jakości Obsługi 2018.

4.28
271 głosów
Pożyczasz 3000 zł Oddajesz 3000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Net-Credit
 

W naszym cyklu Test Pożyczki znalazły się również firmy, które odbiegają od standardów Pożyczki w 15 minut, jednak nadal można uznać je za korzystne. W firmie Lendon czekaliśmy na przelew 1 godzinę 30 minut, co w porównaniu z niektórymi produktami wydaje się rozsądną propozycją. Nie najgorzej wypada również Wandoo. Decyzja przychodzi już w 14 minut, niestety mimo złożenia wniosku przed południem, pieniądze otrzymamy dopiero następnego dnia. Mamy nadzieję, że już wiesz, skąd wziąć pieniądze na już. 

Skąd wziąć pieniądze na już? Pożyczka w 15 minut
5 (100%) 1 vote