Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Ranking pożyczek ratalnych – listopad 2017

Ranking pożyczek ratalnych – listopad 2017

Przygotowaliśmy dla Państwa ranking najlepszych pożyczek ratalnych listopad 2017. Po przejrzeniu wielu ofert specjaliści Pożyczkowego Portalu stworzyli zestawienia, które mamy nadzieję, pomoże dokonać trafnego wyboru przy poszukiwaniu najlepszej oferty długoterminowej pożyczki ratalnej online.

Jeśli patrzymy na trzy pierwsze miejsca listopadowego rankingu, nic nie zmieniło się w porównaniu do ubiegłego miesiąca. Nadal cenione są firmy takie jak Ratkomat.pl, SuperGrosz, czy Feniko. Wymienieni pożyczkodawcy odznaczają się coraz bardziej rosnącą popularnością wśród klientów. Notują wzrost sprzedaży pożyczek ratalnych, co świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu klientów. Każda z firm pojawiających się w rankingu najlepszych pożyczek na listopad 2017 posiada odmienną ofertę. Różnią się kosztami, okresem spłaty, czy maksymalną kwotą udzielanego zobowiązania finansowego. Mamy nadzieję, że dzięki dokładnym opisom zawartym w opiniach o pożyczkach, będę mogli Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty danej firmy.

Do opisu pożyczkodawcy możemy przejść bezpośrednio z poziomu rankingu. Wystarczy, że wybierzemy firmę, która nas zainteresuje i po prawej stronie pod przyciskiem “Złóż wniosek”, klikamy w “Opinie”. Zostaniemy przeniesieni automatycznie na stronę, gdzie znajdują się najważniejsze informacje o konkretnej firmie. Zapoznamy się z kosztami pożyczki, z warunkami, jakie musimy spełnić, by otrzymać zobowiązanie finansowe oraz wieloma przydatnymi informacjami. Co więcej, przewijając stronę w dół, zobaczymy krótkie podsumowanie: wady i zalety danej pożyczki, a także bardzo pomocne przy podjęciu decyzji – opinie klientów.

Trzy pierwsze miejsca:


Pierwsze miejsce rankingu zajmuje niezmienne w stosunku do poprzedniego miesiąca Ratkomat.pl, który kieruje ofertę do klientów potrzebujących wysokich kwot pożyczki. Serwis działa z myślą o potrzebach zapracowanych Polaków, których tempo życia jest coraz większe, pozwalając otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ratkomat.pl to pożyczki długoterminowe na okres od 10 do 24 miesięcy. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat.pl rozwiązanie oferuje wiele korzyści takich jak: szybkość (przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi), wygoda (cały proces odbywa się przez Internet), transparentność (gwarancja przejrzystych warunków umowy). Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy. Minimalny okres spłaty, na jaki klient może rozłożyć pożyczkę wynosi 10 miesięcy, natomiast maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Aby otrzymać pożyczkę w Ratkomat wystarczy spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).


Drugie miejsce przypadło firmie SuperGroszSuperGrosz to odpowiedzialny i solidny pożyczkodawca oferujący szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Maksymalne kwoty pożyczek ratalnych udzielanych przez SuperGrosz to aktualnie  7 000 zł dla nowych oraz 10 000 zł dla stałych klientów. Dla nowych, wyższych kwot okres spłaty może sięgać nawet 48 miesięcy – a więc bardzo długi okres spłaty konkurencyjny na rynku. SuperGrosz posiada aż trzy metody weryfikacji danych klienta: System Konto X, Poprzez przelew 1zł – tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta – dobrze znany klientom i popularny „przelew groszowy”, Poprzez GIRO – gotówka do odbioru na poczcie.


Na trzecim miejscu pozostawiliśmy firmę – Feniko. Feniko udziela niewysokich pożyczek do 1000 zł, które rozbijane są na 4 miesięczne raty. Kwota niewysoka, ale może okazać się ostatnią deską ratunku w trudnej sytuacji finansowej. Co zatem jest największym atutem Feniko? Przede wszystkim długi czas spłaty – aż 4 miesiące i niskie prowizje. Pozwala to na spokojną spłatę zobowiązania. Największą zaletą Feniko jest jednak ich elastyczne podejście do osób z negatywną historią BIK. Osoby zadłużone mogą liczyć na ich pomoc.