Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Ranking pożyczek styczeń 2019

Ranking pożyczek styczeń 2019Ranking pożyczek styczeń 2019 – Nowy Rok wiążę się ze zmianami w życiu każdego człowieka. To właśnie ta przełomowa data sprawia, że zaczynamy zastanawiać się nad tym co było, oraz nad tym co nas czeka w najbliższej przyszłości. Wielu z nas spisuje postanowienia noworoczne, tak aby dokonać w swoim życiu zmian na lepsze. Zdarza się również, że ten wyjątkowy dzień wzmaga w nas silne poczucie osiągnięcia czegoś więcej. Odgrzebujemy nasze, odłożone na później marzenia i postanawiamy, że w tym roku spełnimy kilka z nich, a jeżeli się nie mamy takiej możliwości, to chociaż jedno. Robimy plany, rezerwujemy samolot na rajską wyspę, ale nagle orientujemy się, że nasze konto oszczędnościowe nie zgromadziło wystarczającej ilości gotówki na spełnianie naszych marzeń? Co teraz? Wylot już za tydzień, a my nie możemy pozwolić sobie na marnowanie czasu w oczekiwaniu na uzyskanie kredytu w banku. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem naszego problemu, może stać się wzięcie pożyczki ratalnej. Ale którą wybrać? Sprawdźmy!

Ranking pożyczek styczeń 2019 – najlepsze pożyczki

Dla niektórych osób, zaciągniecie pożyczki ratalnej może być jedynym dostępnym rozwiązaniem na uzyskanie szybkiej gotówki. Są sytuacje w życiu każdego z nas, gdzie potrzebujemy większej sumy pieniędzy. To właśnie w takich chwilach, warto rozważyć wzięcie pożyczki ratalnej. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcę aby dodatkowe zobowiązanie było dla nich za bardzo uciążliwe. Taką pożyczkę możemy rozłożyć na wygodne raty, dzięki czemu nasz budżet domowy nie ucierpi, a my będziemy mogli żyć na dotychczasowym poziomie, bez konieczności rezygnowania z codziennych przyjemności. Dowiedzmy się, którą firmę pożyczkową wybrać, sprawdzając nowy ranking pożyczek ratalnych na styczeń 2019.