Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Ranking pożyczek ratalnych – luty 2018

Już prezentujemy nowy Ranking pożyczek ratalnych – luty 2018, a dopiero co w pamięci mamy minione święta. Większość z nas tak pochłonęły grudniowe przygotowania do świąt, że nie zdajemy sobie sprawy, jakie spowodowały one braki na naszym koncie bankowym. Oczywiście nie ma powodów do zdziwienia; prezenty w sklepach, zwłaszcza przed samym okresem świątecznym stają się coraz droższe. Szybko minął styczeń, w którym łataliśmy dziurę po świątecznych wydatkach, a przed nami już luty – miesiąc ferii zimowych.  Uczniowie wyjeżdżają na ferie – skąd wziąć pieniądze na zimowisko, czy naukę jazdy na nartach? A może myślimy o zakupie nowego sprzętu elektronicznego? 

Przełom stycznia i lutego to czas ferii zimowych, co wiąże się z dodatkowymi wydatkami, jeżeli nie chcemy przesiedzieć całych dwóch tygodni w domu. Najlepsze opcje wyjazdów zagranicznych na narty, czy w polskie góry, gdzie śniegu jest pod dostatkiem, są niestety bardzo kosztowne. Zakwaterowanie w innej miejscowości to połowa problemu. Jeżeli chcemy zafundować sobie aktywny weekend w górach, warto również zapoznać się wcześniej z cenami np. karnetów na stoki narciarskie. Dodatkowe koszty to oczywiście sam sprzęt narciarski, nowa deska snowboardowa, nowe kaski, wiązania, kurtka. Wydatków jest naprawdę sporo. 

Ze swojej strony możemy zaproponować zapoznanie się z najlepszymi pożyczkami ratalnymi, które zdobyły zaufanie pożyczkobiorców w ubiegłym miesiącu i które są ocenione przez specjalistów z branży pożyczkowej jako oferty najlepiej zapowiadające się na luty. Niektóre z nich stoją na podium już od dłuższego czasu. Warto więc przed kliknięciem w przycisk “złóż wniosek” zapoznać się z opiniami innych klientów, którzy mieli zobowiązania finansowe u poszczególnych pożyczkodawców.

Trzy pierwsze miejsca:


W tym miesiącu na pierwszym miejscu znalazła się firma SuperGrosz. Firma działa na terenie całego kraju i oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 1000 zł do 15000 zł. Jednakże, dla nowych klientów przygotowana jest oferta sięgająca maksymalnie 10000 zł. Spłata zobowiązania jest dość długa, bo aż 48 miesięcy. Aby móc zaciągnąć pożyczkę należy być prawnym obywatelem Polski oraz trzeba mieć ukończone minimum 21 lat. O pożyczkę ratalną w firmie SuperGrosz możemy starać się za pośrednictwem internetu. To całkiem proste wystarczy wypełnić wniosek i czekać na decyzję dotyczącą przyznania należności. Co ważne, aby przystąpić do wypełnienia wniosku, wystarczy posiadać dowód osobisty, własny rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. Firma ograniczyła formalności do minimum, dlatego jest to jak najbardziej na plus.


Jeżeli szukasz wysokich pożyczek na długi okres spłaty Ratkomat będzie odpowiednią ofertą dla Ciebie. Firma ta już długo utrzymuje się na wysokiej pozycji rankingu. Oznacza to, że klienci są zadowoleni z usług firmy. W ofercie możemy zobaczyć wysoką kwotę pożyczki, która wynosi 10000 zł. Raty podzielone są na 48 miesięcy. Pożyczki ratalne online cechują się wygodą, ponieważ wystarczy poświęcić chwilę czasu pomiędzy zwykłymi obowiązkami w domu. Na stronie dostępny jest formularz, który należy wypełnić, by uzyskać potrzebne pieniądze. Decyzja o przyznaniu pożyczki przychodzi szybko i co ważne, sam decydujesz, czy wolisz odebrać należność osobiście na poczcie czy preferujesz przelew bankowy na swoje konto.


Kolejną firmą, która zasłużyła na wyróżnienie, jest Credissimo. Pożyczka ratalna do 5000 zł z długoterminowym okresem spłaty? Możliwa dla stałych, lojalnych klientów firmy. Raty rozłożone są na 24 miesiące. Drugą opcja jest również zaciągnięcie chwilówki do kwoty 3000 zł z krótkoterminowym okresem spłaty zobowiązania. Osoby, które są zainteresowane pożyczką w Credissimo muszą mieć ukończone 21 lat. Również ważne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Polecamy!