Ranking pożyczek ratalnych – grudzień 2017

Już dzisiaj przedstawiamy bardzo pomocny ranking najlepszych pożyczek ratalnych na miesiąc grudzień. Wiemy doskonale, że w tym przedświątecznym miesiącu czekają nas wzmożone wydatki. Prezenty na Świętego Mikołaja, przygotowania do świąt bożonarodzeniowych oraz upominki pod choinkę. Skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Przedstawiamy ranking najlepszych ofert pożyczek ratalnych, które spłacać możemy przez kilka miesięcy, nie musząc się martwić się na zapas.

Jak przewidują eksperci, w tym roku przecięta polska rodzina wyda na przygotowanie świąt nawet do 1300 zł. Skąd tak ogromne sumy? Spora część świątecznych wydatków zostanie pokryta z rządowego programu rodzina 500+. Nie możemy jednak uogólniać. Tylko mniejsza część Polaków będzie mogła skorzystać z tego dofinansowania. Większość z nas po prostu musi liczyć się z faktem, że jeśli chcemy zorganizować wyjątkowe święta dla naszych bliskich, odczujemy to wyraźnie w naszym portfelu. Spore wydatki, które nas czekają, spowodowane są głównie poprzez wzrost cen produktów spożywczych. Wystarczy jako przykład podać cenę kostki masła; dwukrotny wzrost ceny od poprzedniego roku. Ponadto bardzo drogie bakalie, jajka – tego typu różnych produktów moglibyśmy wymieniać bez końca. Wspomnieliśmy jednak o składnikach, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Przygotowanie tradycyjnych dwunastu dań, wymaga ogromnych zakupów!

W zestawieniu najlepszych pożyczek ratalnych na grudzień uwzględniliśmy koszty, jakie trzeba będzie ponieść przy zawarciu umowy z danym pożyczkodawcą, a także popularność wybranej pożyczki oraz zaufanie klientów. Nasz ranking jest obiektywny. Po uwagę braliśmy wiele składowych, starając się polecić jak najlepsze oferty dostępne na rynku. Wszystkie firmy, które weszły do naszego zestawienia są godne zaufania, posiadają spore doświadczenie w sektorze pożyczek online i charakteryzują się wysokim standardem obsługi klientów.

Trzy pierwsze miejsca:


Ratkomat logo

Polecamy firmę Ratkomat.pl oferującą pożyczki długoterminowe. W Ratkomat możemy skorzystać z długiego okresu spłaty od 10 miesięcy aż do 24. Weryfikacja klientów przebiega bardzo szybko, a pieniądze wypłacane są na konto bankowe klienta. Oprócz tego pożyczkobiorca może odebrać gotówkę na Poczcie Polskiej. Wystarczy we wniosku online zaznaczyć opcję “przelew GIRO”. Ratkomat cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów.


zaplo

Zaplo to pożyczki do 10 000 zł aż na 36 miesięcy! Firma Zaplo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji długim okresem spłaty pożyczki. Jeśli potrzebujemy większej sumy pieniędzy, możemy rozłożyć jej spłatę aż na trzy lata, dzięki temu spokojnie spłacimy niewysokie raty, które drastycznie nie obniżą naszego domowego budżetu. Warto sprawdzić ofertę Zaplo!


Aasa Polska to uznana marka na rynku pożyczek ratalnych. Firma udzieliła pożyczek już tysiącom Polaków. Jest to pożyczkodwaca z ogromnym zaufaniem społecznym, którego jedną z głównych zalet jest wysoki standard obsługi klientów. O pożyczkę możemy wnioskować przez Internet, nie wychodząc z domu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze możemy skorzystać z pomocy konsultantów, którzy są dostępni na infolinii.