Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Ranking pożyczek październik 2018

ranking pożyczek październikPrzedstawiamy ranking najlepszych pożyczek październik 2018. Ranking długoterminowych pożyczek przez Internet przygotowany został w oparciu o szereg zaawansowanych danych takich jak: szybkość obsługi, łatwość otrzymania pożyczki, zadowolenie klientów, oceny klientów, dostępność Biura Obsługi Klienta, popularność i wiele innych zmiennych. Współpracujący z Pożyczkowym Portalem eksperci finansowi skupili się na wybraniu ofert pożyczek spełniających oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przygotowany ranking najlepszych pożyczek online pomoże Ci wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i spełniającą wszystkie oczekiwania. Zobacz ranking pożyczek ratalnych miesiąca!

Ranking pożyczek październik 2018 – najlepsze pożyczki

Nieubłaganie zbliżają się do nas zimne jesienne wieczory, co można było już odczuć. Podczas okresu przejściowego między latem a zimą każdego z nas czekają dodatkowe wydatki, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowy ranking pożyczek ratalnych październik 2018. Wszystkie oferty poddaliśmy ponownej ocenie. Tym razem w czołówce znalazły się: Provema, SuperGrosz oraz Funeda. Dzięki tym firmom zima nas nie zaskoczy. Zakup opału na zimę czy naprawa pieca przed mroźnymi nocami nie stanowi żadnego problemu. Każdy z wyżej wymienionych pożyczkodawców proponuje swoim klientom pożyczki na dobrych warunkach, które charakteryzują się wysoką przyznawalnością. Ponadto Provema gwarantuje rozpatrzenie wniosku w ciągu 15 minut, SuperGrosz oferuje pożyczki nawet do 15 000 zł, a Funeda zapewnia możliwość spłaty nawet w 48 ratach.

Prezentujemy nowy ranking pożyczek październik 2018. Spośród dziesiątek ofert długoterminowych pożyczek ratalnych online wybraliśmy firmy, które zasługują na rekomendację. Wymienione w rankingu firmy są obiektywnym wyborem naszych ekspertów i na pewno sprawdzą się dla wszystkich, którzy poszukują większych kwot pożyczki na długi okres spłaty. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z firmami pożyczkowymi znajdującymi się w rankingu pożyczek październik 2018 i złożeniu wniosku poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej danego pożyczkodawcy, decyzja o przyznaniu kredytu będzie dla państwa pomyślna. Warto skorzystać właśnie z polecanych przez nas pożyczek na raty, które ujęliśmy w zestawieniu.

Nasze typy pożyczek

4.2
141 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 458.67 zł Koszt 9173.4 zł Złóż wniosek Opinie o HapiPozyczki

Co oceniamy? Ocena Uzasadnienie
Koszty ocena 4 Konkurencyjne koszty, wakacje od spłaty raty
Weryfikacja ocena 4 Weryfikacja poprzez przelew na 1 zł
Formalności ocena 4 Szybki wniosek online, dochód deklaratywny, możliwy dochód z różnych źródeł
Szybkość wypłaty ocena 4 Przelew do 15 minut po otrzymaniu decyzji kredytowej

Krótko o Hapi Pożyczki

Dla HapiPożyczki priorytetem jest udzielanie pożyczek, które w efekcie pozwalają klientowi zrealizować marzenia, zadbać o własny komfort. To pożyczka na remont, komputer, wakacje, rower i na kota – jak żartobliwie wyczytamy na stronie pożyczkodawcy. W tym celu została stworzona jedna z najlepszych ofert pożyczek online skierowana do osób pełnoletnich, posiadających stałe źródło dochodu, konto bankowe, a także numer telefonu. Każdy, kto spełnia te kryteria, może w każdej chwili złożyć wniosek online z prośbą o dowolną kwotę z przedziału od 800 do 15000 złotych. To klient podejmuje decyzje ile gotówki potrzebuje, od kiedy i na jak długo pożyczy pieniądze. Początek spłaty można wyznaczyć nawet do 2 miesięcy od otrzymania pieniędzy. Pożyczkobiorca dostaje również możliwość skorzystania z “wakacji od raty”, czyli tymczasowego zawieszenia rat. Wszystko to w zamian za obdarzenie zaufaniem HapiPożyczki oraz poświęcenie kilku minut na wypełnienie wniosku.

Dlaczego warto pożyczyć w Hapi Pożyczki:

  • kredytowanie aż przez 36 miesięcy
  • wakacje od raty
  • możliwość zwiększenia kwoty pożyczki podczas trwania umowy
  • zaufana, popularna marka

Dla zapominalskich:

Pamiętaj:
Pamiętaj o spłacie zobowiązania finansowego w terminie!
Jeśli się spóźnisz, Hapi Pożyczki ma prawo naliczyć odsetki za opóźnienie w spłacie
Zgodnie z ustawą firma może naliczyć odsetki o dwukrotności wysokości odsetek ustawowych
Przypomnijmy, że odsetki za opóźnienie ustalone są na poziomie 7 procent
Stawka odsetek wynosi więc 14%
Hapi Pożyczki mogą przekazać informacje o naszym zadłużeniu do BIG i BIK
Pamiętajcie, że przesunięcie terminy raty spłaty nie odbywa się automatycznie
A skorzystać z przesunięcia raty możecie tylko wtedy, gdy otrzymacie pożyczkę na minimum 7 miesięcy

Przeczytaj nasze opinie o Hapi Pożyczki!

Ranking pożyczek lato 2018

Rozpoczynający się okres wakacyjny wiąże się nie tylko z możliwością odpoczynku od obowiązków, ale także z dodatkowymi wydatkami. Wyjazd na wymarzony urlop nierzadko łączy się z kosztami przekraczającymi budżet domowy. W takim przypadku rozwiązaniem mogą być firmy finansowe, które udzielają pożyczek online. Kilka z nich zostało wyróżnionych w pożyczki ranking. Jedną z zalet takiego sposobu pozyskania potrzebnych środków jest możliwość przeznaczenia ich na dowolny cel, bez konieczności wyjaśniania. Takie rozwiązanie proponują między innymi: Funeda, Rapida, Ratkomat, HapiPożyczki. W wielu ofertach znajdujących się w ranking pożyczek online to klient określa termin spłaty należności. Taką alternatywę dla narzuconego harmonogramu rat gwarantują Wonga, Aasa, Credissimo, Efino i inne.

Ponadto niektóre firmy wyróżnione w pożyczki przez internet ranking oferują możliwość wyboru wysokości comiesięcznej raty i na tej podstawie określana jest ilość miesięcy potrzebnych do spłaty zobowiązania. Z takim udogodnieniem do potencjalnego klienta wychodzi firma Credissimo. Innym rozwiązaniem proponowanym przez Wonga może być ustalenie z konsultantem stałej miesięcznej raty. Dodatkowo firma Wonga znajdująca się na 8 miejscu pożyczki ranking gwarantuje, że jeśli pożyczkobiorca ma możliwość oddania wierzycielowi całej należności w terminie do 30 dni, to koszt spłaty wynosi 0 złotych.

Czym są pożyczki online?

Pożyczki online to pozabankowe produkty finansowe charakteryzujące się wysokimi kwotami udzielanej pomocy finansowej przy odpowiednio długim okresie spłaty. W przeciwieństwie do szybkich chwilówek, pożyczki ratalne udzielane są zazwyczaj na kilka miesięcy. W standardowej ofercie możemy liczyć na okres spłaty od jednego, dwóch miesięcy aż do 24 miesięcy. Jedna rata spłaty pożyczki to jeden miesiąc. Oczywiście w porównywarce pożyczek www.pozyczkowy-portal.pl znajdą Państwo również oferty firm pożyczkowych, które udzielają zobowiązania finansowego nawet na 36 miesięcy. Pożyczki to także wysokie sumy. Jeśli potrzebujemy dużo pieniędzy na dowolny cel, powinniśmy pomyśleć właśnie o pożyczkach. Wysokość przyznawanego świadczenia zależy od danej firmy. Zazwyczaj możemy wybierać kwoty między 10 000 zł a 25 000 zł.

Zalety pożyczek

Głównymi zaletami pożyczek są długie terminy spłaty z wygodnymi, elastycznymi ratami oraz wysokie kwoty, o które możemy wnioskować. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty pożyczki, mamy szansę na mniej bolesne wydawanie pieniędzy, ponieważ nie musimy od razu oddać całej pożyczonej sumy. To jak zakup ratalny, którego dług regulujemy z każdym miesiącem. Ważne jednak, by nie spóźniać się ze spłatą. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą, zwłaszcza że pod uwagę trzeba brać nieraz dwa lata spłaty, podczas których wiele w naszym życiu może się wydarzyć, istnieje możliwość przesunięcia spłaty rat. W takim wypadku należy zapoznać się z regulaminem danej firmy udzielającej długoterminowych pożyczek ratalnych online. Jakie jeszcze zalety pożyczek? Przede wszystkim wygoda, szybka weryfikacja, a nawet możliwość wyboru formy otrzymania pieniędzy. Jeśli nie chcemy otrzymać pożyczki za pośrednictwem przelewu elektronicznego, wybieramy po prostu odbiór gotówki na Poczcie Polskiej. Taką opcję oferuje np. Ratkomat.pl. Musimy tylko podczas składania wniosku o pożyczkę, wybrać czek GIRO jako formę otrzymania pieniędzy.

Pożyczka bez wychodzenia z domu

Pożyczkę ratalną online możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, własny rachunek bankowy i stały dochód. Każda firma pożyczkowa posiada własny scoring, któy decyduje o przyznaniu klientowi pożyczki. Aby być pewnym otrzymania zobowiązania finansowego najlepiej posiadać stały, udokumentowany dochód, nie figurować w bazach dłużników i nie mieć innych, niespłaconych zobowiązań. Oczywiście mamy też szansę na znalezienie takiej firmy, która łagodniej ocenia nasze wnioski.

Trzy wybrane firmy pożyczkowe

Przedstawiamy krótko wybrane firmy udzielające pożyczek online. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie wymienionych firm i nie tylko, zapraszamy do sprawdzenia opinii tutaj.

Ratkomat.pl odpowiada klientom potrzebującym wysokich kwot pożyczki, zmieniając warunki maksymalnej kwoty pożyczki na 10 000 zł. Serwis działa z myślą o potrzebach zapracowanych Polaków, których tempo życia jest coraz większe, pozwalając otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ratkomat.pl to pożyczki długoterminowe na okres od 10 do 24 miesięcy. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat.pl rozwiązanie oferuje wiele korzyści takich jak: szybkość (przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi), wygoda (cały proces odbywa się przez Internet), transparentność (gwarancja przejrzystych warunków umowy). Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy. Minimalny okres spłaty, na jaki klient może rozłożyć pożyczkę wynosi 10 miesięcy, natomiast maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Aby otrzymać pożyczkę w Ratkomat wystarczy spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Kolejna firma to Supergrosz, która również zwiększa limit kwoty pożyczki aż do 10 000 zł. Oprócz tego w ostatnim czasie Supergrosz wprowadził szereg nowych usług i usprawnień. Obecnie SuperGrosz oferuje swoim klientom aż trzy metody weryfikacji tożsamości i oceny zdolności kredytowej. Pierwszą z nich jest potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego. Drugą metodą jest tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta, czyli popularny „przelew grosikowy”. Trzecią metodą potwierdzenia tożsamości to wypłata GIRO w urzędzie pocztowym. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają własnego konta bankowego. Wystarczy, że klient w dowolnej placówce w momencie odbioru gotówki okaże dowód osobisty oraz SMS z kodem.

Warto rozważyć pożyczkę w firmie Mondeo. Monedo Now to odpowiedzialny i solidny pożyczkodawca oferujący aż 10 000 zł pożyczki! Sami ustalamy wysokość miesięcznej raty – 100 zł, 300, zł, 500 zł, 800 zł? Wybór należy do nas. Deklarujemy wysokość pożyczki oraz kwotę miesięcznej spłaty, po czym wypełniamy wniosek online. Cała procedura odbywa się przez Internet, a pieniądze lądują na koncie bankowym klienta bardzo szybko, poprzez przelew elektroniczny. Warto sprawdzić tę coraz bardziej popularną firmę.

Pożyczki online ranking

Podsumowując, ranking pożyczek online to cykl comiesięcznych artykułów, publikowanych na naszej stronie Pożyczkowy Portal. Lista ofert z najkorzystniejszymi warunkami tworzona jest z myślą o potencjalnych klientach, którym trudno znaleźć odpowiedni do ich możliwości i potrzeb produkt. W tym miesiącu zostało wyróżnionych dziesięć firm cieszących się dobrą opinią wśród pożyczkobiorców i dbających o bezproblemowy przepływ informacji między klientem a konsultantem, a także zapewnienie szybkiego dostępu do środków finansowych. Ranking pożyczek przez internet to sprawdzone źródło informacji, wyodrębniające spośród wszystkich ofert te, które umożliwiają uzyskanie wysokiej kwoty pożyczki również osobom korzystającym z usług po raz pierwszy. Warto zaznaczyć, że rankingi pożyczek Portalu Pożyczkowego tworzone są na podstawie dogłębnej analizy i stanowią wiarygodne źródło informacji.