Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Ranking pożyczek marzec 2019

ranking pozyczek marzec 2019Ranking pożyczek marzec 2019 – Czas opadów śniegu i długich nocy powoli przemija. Z dnia na dzień, noce stają się coraz krótsze a dni dłuższe. Co to oznacza? Nadszedł marzec a wraz z nim rozpocznie się wyczekiwana przez wielu, optymistyczna pora roku, w której wszystko budzi się ponownie do życia, czyli wiosna! A wraz z wiosną, przychodzi czas na tradycyjne wiosenne porządki. Sprzątanie zaległości po zimie, remont mieszkania, zmiana wystroju wnętrza, to tylko niektóre opcje jakie mogą nas czekać. Czy mamy na to wszystko odłożone jakieś pieniądze? Jeśli brak nam oszczędności, możemy skorzystać z pomocy finansowej jakie oferują nam instytucje pozabankowe. W przypadku małych kwot, wystarczy wziąć szybką chwilówkę do 3000 zł. Natomiast, jeśli musimy sfinansować poważniejszą inwestycję lub chcemy pozwolić sobie na zakup czegoś większego, wybierzmy pożyczkę ratalną. Dzięki rozłożeniu całego zobowiązania na raty, nie będziemy zbytnio obciążać naszego miesięcznego budżetu domowego, a to co sobie zaplanowaliśmy, uda nam się osiągnąć. Tylko którą firmę pożyczkową wybrać? Aby podjąć właściwą decyzję, warto zapoznać się z aktualnym rankingiem pożyczek ratalnych na marzec 2019.

 

Ranking pożyczek marzec 2019 – najlepsze pożyczki

Na obecnym rynku usług pożyczkowych, istnieje wiele instytucji udzielających pozabankowych pożyczek ratalnych. Niestety, w większości przypadków, firmy te, nie mają dostępnych tak wysokich kwot, jakie możemy znaleźć w bankach. Mimo to, dla większości osób, takie kwoty będą wystarczające. Z drugiej strony, jeśli porównamy szybkość wnioskowania, uzyskanie decyzji i otrzymanie przelewu, firmy pozabankowe biją na głowę tradycyjne banki. Które z nich działają najszybciej i mają najlepsze oferty na rynku? To sprawdzisz w naszym najnowszym rankingu na marzec 2019.

Nowy ranking marzec marzec 2019

Nasz nowy ranking pożyczek ratalnych na marzec 2019, przygotowaliśmy z myślą o osobach, potrzebujących większej ilości gotówki na już. Korzystając z firm pozabankowych, możemy dostać aż 20 000 zł w bardzo krótkim czasie. W niektórych firmach, przelew z pieniędzmi otrzymamy nawet w 15 minut od momentu wysłania wniosku. To dużo wygodniejsze rozwiązanie, niż pożyczka w tradycyjnym banku, gdzie musielibyśmy przejść przez bardzo szczegółowe procedury, a następnie czekać kilka dni na decyzję. W przypadku pożyczek online, wszystkie formalności możemy załatwić, bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujemy, to urządzenie z dostępem do Internetu. W naszym nowym rankingu uwzględniliśmy właśnie tych pożyczkodawców, którzy oferują całą procedurę online i szybką decyzję kredytową.