Ranking pożyczek grudzień 2018

ranking pożyczek grudzień

Już jest ranking najlepszych pożyczek grudzień 2018! Zestawienie powstało w oparciu o szereg zaawansowanych danych takich jak: szybkość obsługi, dostępność pożyczki, zadowolenie klientów, godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta, popularność i wiele innych zmiennych. Eksperci współpracujący z Pożyczkowym Portalem skupili się na wybraniu ofert pożyczek długoterminowych w najwyższym stopniu odpowiadających oczekiwaniom pożyczkobiorców. Mamy nadzieję, że przygotowany ranking najlepszych pożyczek online pomoże Ci wybrać ofertę dopasowaną nie tylko do Twoich potrzeb, ale również możliwości finansowych. Zobacz zestawienie najbardziej atrakcyjnych pożyczek ratalnych miesiąca – ranking pożyczek grudzień!

Ranking pożyczek grudzień 2018 – najlepsze pożyczki

Pożyczki ratalne to dobre rozwiązanie dla osób, w których budżecie pojawiły się nieplanowane wydatki znacząco przekraczające ich możliwości finansowe. Takie rozwiązanie pozwoli nam na dostosowanie wysokości raty do naszych dochodów tak, aby uniknąć kłopotów ze spłatą. Jak w tym miesiącu prezentuje się nasze zestawienie? Na pierwszym miejscu pozostaje niezmiennie Monedo Now. Dzięki przejrzystej stronie klient może w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł, okres kredytowania zaś sięga 25 miesięcy. Tuż za nią uplasował się SuperGrosz oferujący nowym klientom do 10 000 zł na 48 rat. Ostatnie miejsce na podium zajmuje Aasa Polska. Firma proponuje klientom taką samą kwotę zobowiązania jak konkurencja, jednak okres kredytowania wynosi maksymalnie 24 miesiące.

Nowy ranking pożyczek grudzień 2018

Prezentujemy nowy ranking pożyczek grudzień 2018. Spośród dziesiątek ofert długoterminowych pożyczek ratalnych online wybraliśmy firmy, które zasługują na rekomendację. Wymienione w rankingu firmy są obiektywnym wyborem naszych ekspertów i na pewno sprawdzą się dla wszystkich, którzy poszukują większych kwot pożyczki na długi okres spłaty. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z firmami pożyczkowymi znajdującymi się w rankingu pożyczek październik 2018 i złożeniu wniosku poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej danego pożyczkodawcy, decyzja o przyznaniu kredytu będzie dla państwa pomyślna. Warto skorzystać właśnie z polecanych przez nas pożyczek na raty, które ujęliśmy w zestawieniu.

Ranking pożyczek grudzień 2018

Rozpoczynający się okres świąteczny wiąże się nie tylko z możliwością spędzenia większej ilości czasu z rodziną, odpoczynku od obowiązków, ale także z dodatkowymi wydatkami. Zorganizowanie wspaniałych świąt, prezenty i wyjazdy w przerwie między świętami a Nowym Rokiem, nierzadko łączą się z kosztami przekraczającymi budżet domowy. W takim przypadku rozwiązaniem mogą być firmy finansowe, które udzielają pożyczek online. Kilka z nich zostało wyróżnionych w pożyczki ranking. Jedną z zalet takiego sposobu pozyskania potrzebnych środków jest możliwość przeznaczenia ich na dowolny cel, bez konieczności wyjaśniania. Takie rozwiązanie proponują między innymi: Funeda, Rapida, Ratkomat, HapiPożyczki. W wielu ofertach znajdujących się w ranking pożyczek online to klient określa termin spłaty należności. Taką alternatywę dla narzuconego harmonogramu rat gwarantują Wonga, Aasa, Credissimo, Efino i inne.

Ponadto niektóre firmy wyróżnione w pożyczki przez internet ranking oferują możliwość wyboru wysokości comiesięcznej raty i na tej podstawie określana jest ilość miesięcy potrzebnych do spłaty zobowiązania. Z takim udogodnieniem do potencjalnego klienta wychodzi firma Credissimo. Innym rozwiązaniem proponowanym przez Wonga może być ustalenie z konsultantem stałej miesięcznej raty. Dodatkowo firma Wonga znajdująca się na 8 miejscu pożyczki ranking gwarantuje, że jeśli pożyczkobiorca ma możliwość oddania wierzycielowi całej należności w terminie do 30 dni, to koszt spłaty wynosi 0 złotych.

Czym są pożyczki online?

Pożyczki online to pozabankowe produkty finansowe charakteryzujące się wysokimi kwotami udzielanej pomocy finansowej przy odpowiednio długim okresie spłaty. W przeciwieństwie do szybkich chwilówek, pożyczki ratalne udzielane są zazwyczaj na kilka miesięcy. W standardowej ofercie możemy liczyć na okres spłaty od jednego, dwóch miesięcy aż do 48 miesięcy. Jedna rata spłaty pożyczki to jeden miesiąc. Oczywiście w porównywarce pożyczek www.pozyczkowy-portal.pl znajdą Państwo również oferty firm pożyczkowych, które udzielają zobowiązania finansowego nawet na 60 miesięcy. Pożyczki to także wysokie sumy. Jeśli potrzebujemy dużo pieniędzy na dowolny cel, powinniśmy pomyśleć właśnie o pożyczkach. Wysokość przyznawanego świadczenia zależy od danej firmy. Zazwyczaj możemy wybierać kwoty między 10 000 zł a 20 000 zł.

Zalety pożyczek

Głównymi zaletami pożyczek są długie terminy spłaty z wygodnymi, elastycznymi ratami oraz wysokie kwoty, o które możemy wnioskować. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty pożyczki, mamy szansę na mniej bolesne wydawanie pieniędzy, ponieważ nie musimy od razu oddać całej pożyczonej sumy. To jak zakup ratalny, którego dług regulujemy z każdym miesiącem. Ważne jednak, by nie spóźniać się ze spłatą. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą, zwłaszcza że pod uwagę trzeba brać nieraz dwa lata spłaty, podczas których wiele w naszym życiu może się wydarzyć, istnieje możliwość przesunięcia spłaty rat. W takim wypadku należy zapoznać się z regulaminem danej firmy udzielającej długoterminowych pożyczek ratalnych online. Jakie jeszcze zalety pożyczek? Przede wszystkim wygoda, szybka weryfikacja, a nawet możliwość wyboru formy otrzymania pieniędzy. Jeśli nie chcemy otrzymać pożyczki za pośrednictwem przelewu elektronicznego, wybieramy po prostu odbiór gotówki na Poczcie Polskiej. Taką opcję oferuje np. Ratkomat.pl. Musimy tylko podczas składania wniosku o pożyczkę, wybrać czek GIRO jako formę otrzymania pieniędzy.

Pożyczka grudzień 2018 bez wychodzenia z domu

Pożyczkę ratalną online możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego, własny rachunek bankowy i stały dochód. Każda firma pożyczkowa posiada własny scoring, który decyduje o przyznaniu klientowi pożyczki. Aby być pewnym otrzymania zobowiązania finansowego najlepiej posiadać stały, udokumentowany dochód, nie figurować w bazach dłużników i nie mieć innych, niespłaconych zobowiązań. Oczywiście mamy też szansę na znalezienie takiej firmy, która łagodniej ocenia nasze wnioski.

Trzy wybrane firmy pożyczkowe

Przedstawiamy krótko wybrane firmy udzielające pożyczek online. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie wymienionych firm i nie tylko, zapraszamy do sprawdzenia opinii tutaj.

Ratkomat.pl odpowiada klientom potrzebującym wysokich kwot pożyczki, zmieniając warunki maksymalnej kwoty pożyczki na 10 000 zł. Serwis działa z myślą o potrzebach zapracowanych Polaków, których tempo życia jest coraz większe, pozwalając otrzymać pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ratkomat.pl to pożyczki długoterminowe na okres od 12 do 24 miesięcy. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat.pl rozwiązanie oferuje wiele korzyści takich jak: szybkość (przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi), wygoda (cały proces odbywa się przez Internet), transparentność (gwarancja przejrzystych warunków umowy). Ubieganie się o pożyczkę online w Ratkomat.pl jest znacznie łatwiejsze niż staranie się o tradycyjny kredyt bankowy. Minimalny okres spłaty, na jaki klient może rozłożyć pożyczkę wynosi 12 miesięcy, natomiast maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Aby otrzymać pożyczkę w Ratkomat wystarczy spełniać następujące warunki: mieć od 20 do 80 lat, nie znajdować się w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF), posiadać stały adres zamieszkania w Polsce, mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Kolejna firma to Supergrosz, która również zwiększa limit kwoty pożyczki aż do 15 000 zł. Oprócz tego w ostatnim czasie Supergrosz wprowadził szereg nowych usług i usprawnień. Obecnie SuperGrosz oferuje swoim klientom aż trzy metody weryfikacji tożsamości i oceny zdolności kredytowej. Pierwszą z nich jest potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego. Drugą metodą jest tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta, czyli popularny „przelew grosikowy”. Trzecią metodą potwierdzenia tożsamości to wypłata GIRO w urzędzie pocztowym. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają własnego konta bankowego. Wystarczy, że klient w dowolnej placówce w momencie odbioru gotówki okaże dowód osobisty oraz SMS z kodem.

Warto rozważyć pożyczkę w firmie Mondeo. Monedo Now to odpowiedzialny i solidny pożyczkodawca oferujący aż 10 000 zł pożyczki! Sami ustalamy wysokość miesięcznej raty – 100 zł, 300, zł, 500 zł, 800 zł? Wybór należy do nas. Deklarujemy wysokość pożyczki oraz kwotę miesięcznej spłaty, po czym wypełniamy wniosek online. Cała procedura odbywa się przez Internet, a pieniądze lądują na koncie bankowym klienta bardzo szybko, poprzez przelew elektroniczny. Warto sprawdzić tę coraz bardziej popularną firmę.

Pożyczki online – ranking grudzień 2018

Podsumowując, ranking pożyczek online to cykl comiesięcznych artykułów, publikowanych na naszej stronie Pożyczkowy Portal. Lista ofert z najkorzystniejszymi warunkami tworzona jest z myślą o potencjalnych klientach, którym trudno znaleźć odpowiedni do ich możliwości i potrzeb produkt. W tym miesiącu zostało wyróżnionych dziesięć firm cieszących się dobrą opinią wśród pożyczkobiorców i dbających o bezproblemowy przepływ informacji między klientem a konsultantem, a także zapewnienie szybkiego dostępu do środków finansowych. Ranking pożyczek przez internet to sprawdzone źródło informacji, wyodrębniające spośród wszystkich ofert te, które umożliwiają uzyskanie wysokiej kwoty pożyczki również osobom korzystającym z usług po raz pierwszy. Warto zaznaczyć, że rankingi pożyczek Portalu Pożyczkowego tworzone są na podstawie dogłębnej analizy i stanowią wiarygodne źródło informacji.