Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Promocja Zaplo

Zaplo – Oferta promocyjna “Tniemy Prowizje”

  • Czas trwania promocji: 01.12. 2017 – 31.01.2018
  • Obowiązkowe zaciągnięcie pożyczki na okres 3 miesięcy
  • Kwota prowizji w wysokości 20%
  • Udzielony rabat od prowizji wynosi 38,46%

Zaplo – Na czym polega promocja

Najnowsza promocja, którą oferuje firma Zaplo pod nazwą “Tniemy Prowizję”, polega na obniżeniu kosztów prowizji dla zaciągniętych pożyczek na okres 3 miesięcy. Promocja trwa już od 1 grudnia 2017 roku i ważna jest do 31 stycznia 2018 roku. Każdy kto złożył wniosek o pożyczkę na stronie www.zaplo.pl lub w aplikacji mobilnej Zaplo może skorzystać z oferty promocyjnej. Ważne jest żeby pożyczka była zaciągnięta na okres 3 miesięcy. Klient zobowiązany będzie do zapłaty prowizji w wysokości 20% liczonej od kwoty pożyczki, którą uzyskał. Rabat od Prowizji, którą uzyska będzie wynosił 38,46%. Co ciekawe, nie ma ograniczonej ilości korzystania z promocji “Tnijmy Prowizję”. W trakcie całej akcji promocyjnej Konsument będzie mógł skorzystać z oferty kilka razy. Oczywiście promocja nie wiąże się z innymi promocjami, jedynie z ofertą promocyjną “Przetestuj pożyczkę za darmo”, która obowiązywać będzie od 11 stycznia i skierowana będzie wyłącznie dla Nowych Klientów.

Zaplo – O firmie

Zaplo jest firmą pozabankową, która prosperuje również w wymiarze międzynarodowym. Firma istnieje obecnie w takich krajach, jak np: Hiszpanii, Finlandii, Danii, Polsce czy również w Szwecji. W ofercie Zaplo możemy znaleźć różnego rodzaju ciekawe promocje. Zaplo to firma, która oferuje dla swoich klientów pożyczki w maksymalnej kwocie 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Portal jest nowoczesny, oferuje swoje usługi za pośrednictwem strony internetowej www.zaplo.pl oraz aktywny jest również mobilnie.

Zobacz opinie o Zaplo.