Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Solven pożyczka za darmo! NOWOŚĆ


Solven pożyczka za darmo to nowość w ofercie firmy. W ostatnim czasie pożyczkodawca zaskakuje swoich klientów na każdym kroku. Niedawno zwiększył maksymalną kwotę pożyczki do 8 000 zł. Teraz nadszedł czas na kolejną niespodziankę. Już od dziś (14.11.2018 r.) pożyczkobiorcy Solven mogą cieszyć się promocją pierwszej darmowej pożyczki pod warunkiem terminowej spłaty!


Solven pożyczka za darmo!

Firma Solven cały czas stara się udoskonalać swoją ofertę. Stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie  klientów, wprowadza promocję pierwszej darmowej pożyczki. Jeśli zdecydujemy się finansowanie wynoszące maksymalnie 1 000 zł, nie poniesiemy żadnych kosztów. Oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. RRSO równe 0% gwarantuje brak jakichkolwiek opłat. Odsetki i prowizja nie przekroczą 0 zł. Nie pozwól, aby taka okazja przeszła Ci koło nosa. Solven pożyczka za darmo może być Twoja już teraz!

4
138 głosów
Pożyczasz 1000 zł Oddajesz 1000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Solven
 

Solven pożyczka za darmo – warunki

Aby skorzystać ze specjalnej promocji darmowej pożyczki, wystarczy spełniać standardowe warunki. Jeśli masz ukończone 18 lat, posiadasz pozytywną ocenę historii kredytowej, aktualny numer telefonu, konto bankowe oraz pełną zdolność do czynności prawnych, możesz śmiało wnioskować o pożyczkę w Solven. Pożyczkodawca podczas weryfikacji wnioskodawców sprawdza Krajowy Rejestr Długów oraz bazę Krajowego Biura Informacji Gospodarczej.

Pamiętaj, że Solven pożyczka za darmo jest przeznaczona dla nowych klientów! Najważniejsze, aby zwrócić należność w terminie!

solven pożyczka za darmo

Jak skorzystać z Solven promocja darmowej pożyczki? To bardzo proste!

  1. Na początku należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Będzie nam potrzebne imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Po zaznaczeniu wszystkich zgód przechodzimy dalej.
  2. Musimy określić interesującą nas kwotę oraz termin spłaty. Solven pożyczka za darmo obejmuje finansowanie od 300 do 1000 zł oraz okres kredytowania od 1 do 30 dni. Jeśli jesteśmy zdecydowani, klikamy “Złóż wniosek”.
  3. W tym momencie otrzymamy kod, który należy wpisać do wyskakującego okienka.  Po potwierdzeniu możemy przejść dalej.
  4. Teraz przechodzimy do I etapu wnioskowania. Wpisujemy serię i numer dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz źródło dochodu.
  5. Klikając dalej, idziemy do etapu II. Musimy zweryfikować swoją tożsamość. Ważne, aby wybrać bank, gdzie posiadamy rachunek, na który dostajemy wynagrodzenie. Za pomocą specjalnej aplikacji logujemy się na konto. Po pobraniu informacji zostaniemy przeniesieni do podsumowania.
  6. Sprawdzamy wszystkie dane i klikamy “Wszystko się zgadza, składam wniosek”.
  7. Gotowe! Wykonaj tych kilka kroków, a darmowa pożyczka może być Twoja.

Pierwsza darmowa pożyczka: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0 % przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 950 zł, całkowita kwota do zapłaty: 950 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 0 %, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł odsetki 0 zł), okres 30 dni.

Skorzystaj z darmowej pożyczki Solven!

Przedłużenie terminu

Jeśli wnioskowałeś już o pożyczkę w Solven, możesz ubiegać się o finansowanie w standardowej ofercie. W takiej sytuacji maksymalna kwota pożyczki wynosi 8 000 zł. Niewątpliwą zaletą jest również możliwość przedłużenia spłaty. Przykładowo przy kwocie 1 700 zł przedłużenie spłaty może wynosić 7 dni, a pobrana opłata będzie równa 10.04 zł.

Sprawdź opinie o Solven na pozyczkowy-portal.pl.