Pożyczka Zaplo z RSSO 0% – sprawdź to!

Pożyczka Zaplo z RSSO 0%

Nieprzewidziane wydatki znowu pokrzyżowały Ci wcześniej zaplanowany budżet domowy? Złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Nie mamy wpływu na to, kiedy zepsuje nam się samochód, lodówka czy pralka. Jeśli stoisz przed wyborem: naprawa sprzętu czy zimowy wyjazd z rodziną, nie ma nad czym się zastanawiać! W pokryciu wszystkich kosztów pomoże pożyczka Zaplo z RSSO 0%!

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz w Zaplo możesz otrzymać nawet 15 000 zł w promocji pierwszej darmowej pożyczki! Wystarczy że złożysz wniosek, a otrzymane pieniądze zwrócisz po 30 dniach!

Zaplo łączy w sobie to, co najlepsze w pożyczkach pozabankowych. Nie przegap takiej okazji i skorzystaj z wsparcia finansowego na wyjątkowych warunkach. Jak to zrobić? Sprawdź poniżej!

3.38
106 głosów
Pożyczasz 8000 zł Rata - zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Zaplo
 

Pożyczka Zaplo z RSSO 0% warunki

Jak już wspomnieliśmy, promocja pożyczki z RRSO 0% obejmuje wnioski klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z oferty Zaplo. Kwota pożyczki nie podlega żadnym ograniczeniom. Możemy wnioskować o tyle, ile właśnie potrzebujemy. Biorąc pod uwagę, że oferta skierowana jest do nowych pożyczkobiorców, warto również przypomnieć, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca, aby otrzymać pozytywną decyzję.

Aby nasz wniosek został zaackeptowany, musimy spełniać następujące warunki:

  • posiadać obywatelstwo RP,
  • być w wieku od 21 do 75 lat,
  • posiadać stałe zamieszkanie na terenie Polski,
  • wykazać dochody pozwalające na spłatę zobowiązania w terminie,
  • brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników,
  • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
  • dysponować aktywnym numerem telefonu, adresem e-mail oraz własnym kontem bankowym.
Pamiętajmy, aby przed złożeniem wniosku przeanalizować dokładnie swoją sytuację finansową i podjąć odpowiedzialną decyzję. Jeden mały błąd może mieć duży wpływ na nasz budżet. Jeżeli jesteśmy pewni, że mamy wystarczające zarobki, aby sprostać zobowiązaniu, możemy przejść do procedury wnioskowania.

 

Pożyczka Zaplo z RSSO 0% – jak skorzystać?

Wspomnieliśmy na początku, że aby skorzystać z promocji Zaplo, wystarczy spełniać powyższe kryteria i złożyć odpowiednio wypełniony wniosek. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

1.Pierwszym krokiem będzie przejście na stronę pożyczkodawcy. Możemy to zrobić, klikając poniższy przycisk.

Darmowa pożyczka w Zaplo!

2.Za pomocą kalkulatora wybieramy interesujące nas parametry pożyczki. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Z kolei kwota waha się od 1000 do 15 000 zł.

3.Następnie zapoznajmy się z kosztami zobowiązania. Jeśli wszystko się zgadza, przejdźmy do wniosku, klikając “Chcę pożyczkę”.

4.W tym momencie zostaniemy poproszeni zarejestrowanie się do strefy klienta. Musimy podać: imię, nazwisko, PESEL, kraj urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz hasło. Niezbędne będzie również zaakceptowanie wszystkich zgód. Po uzupełnieniu danych klikamy “Zarejestruj się”.

pożyczka zaplo z rrrso 0%screen źródło: www.zaplo.pl

5.Po przekierowaniu zostaniemy poproszeni o przejście przez proces weryfikacji tożsamości. Polega on na wysłaniu z osobistego konta bankowego 1 gr na konto pożyczkodawcy lub zalogowaniu się do swojej bankowości za pośrednictwem systemu Instantor.

6.Jeżeli wszystko się zgadza, będziemy zobowiązani do wypełnienia formularza informacjami o naszej sytuacji finansowej. Wśród danych znajdą się nasze miesięczne wydatki oraz dochody.

7.Następnie czekamy na informację od pożyczkodawcy o przyznaniu pożyczki. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, a my posiadamy konto w tym samym banku, co firma pożyczkowa, pieniądze znajdą się na naszym koncie nawet w 15 minut.

zaplo

O firmie Zaplo

Zaplo.pl to portal, dzięki któremu klienci mogą wziąć pożyczkę w kwocie nawet do 10000 zł na okres aż dwudziestu czterech miesięcy. Jest to nowoczesny portal, który udziela świadczeń finansowych również całkowicie przez Internet. Dostarcza także swoim użytkownikom również ciekawych rozwiązań mobilnych, za pomocą których mogą na bieżąco kontrolować swoje finanse i poziom zadłużenia.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej na warunkach promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0 %; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 0 %, całkowity koszt pożyczki 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0zł); całkowita kwota do zapłaty 7 500 zł, przy założeniu, że Pożyczkobiorca spłaci jednorazowo Całkowitą Kwotę Pożyczki w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki. Kalkulacja na dzień 23.01.2019 r.

Zobacz opinie o Zaplo.