Jedna rata gratis w Wonga!


Na atrakcyjne promocje mają nie tylko nowi klienci korzystający z chwilówek, ale również coraz częściej Ci, którzy zdecydują się na rozłożenie spłaty w ratach. Jedną z firm oferujących atrakcyjne rabaty jest Wonga! Co możemy zyskać, korzystając z propozycji tego pożyczkodawcy?


Jedna rata gratis w Wonga!

Czekają Cię w tym miesiącu większe wydatki? Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Już teraz skorzystaj z oferty Wonga nawet do 20 000 zł na 60 rat miesięcznych i weź udział w promocji jedna rata gratis w Wonga! Dzięki niej masz szansę zaoszczędzić pieniądze! Jak to działa? 

 

Wonga oferuje swoim klientom atrakcyjną formę spłaty pożyczki w ratach. Jeżeli zdecydujesz się na złożenie wniosku już teraz, masz szansę otrzymać rabat na koszty jednej z nich. Jakie warunki należy spełniać i jakie jeszcze korzyści wiążą się z tą ofertą? Sprawdźmy!

Jedna rata gratis w Wonga – warunki

Aby skorzystać z promocji Wonga, należy złożyć wniosek o pożyczkę w systemie ratalnym. Firma nie narzuca klientom żadnych limitów. Możesz ubiegać się o wsparcie finansowe już od 50 zł. Natomiast maksymalna kwota wynosi 20 000 zł. Termin spłaty wybierasz sam od 3 do 60 miesięcy.  Warto jednak zaznaczyć, jakie wymagania pożyczkodawca stawia swoim klientom. 

  • Wonga nie wprowadza limitu wieku. Dlatego też można stwierdzić, że o wsparcie finansowe może ubiegać się każda osoba, która ukończyła co najmniej 18 lat.
  • Dodatkowo do przejścia przez proces wnioskowania niezbędne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski.
  • Do uzupełnienia wniosku oraz potwierdzenia tożsamości będą potrzebne: aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz indywidualne konto bankowe.
  • Wonga wprowadza zasadę pożyczania na poziomie. Dlatego też każdy wnioskodawca musi wykazać dochody pozwalające na spłatę pożyczki w terminie.

KORZYŚCI!

Jedna rata gratis w Wonga!

Wakacje kredytowe bez opłat

7 dni odroczenia spłaty

 

Jedna rata gratis w Wonga – jak wziąć udział?

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z promocji w Wonga, niezbędne jest złożenie wniosku o pożyczkę. Dlatego też poniżej prezentujemy krótką instrukcję, jak to zrobić!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk.

Weź udział w promocji!

 

2.Za pomocą wirtualnego kalkulatora określ interesującą Cię kwotę pożyczki oraz termin spłaty. W odpowiedzi otrzymasz kilka ważnych informacji dotyczących oferty.

3.Następnie klikasz “Sprawdź ofertę”. W tym momencie zostaniesz przekierowany na podstronę zawierającą formularz rejestracyjny. Jeżeli korzystałeś już z usług pożyczkodawcy, wystarczy zalogować się do swojego konta klienta.

wonga promocjazrzut ekranu źródło: https://wonga.pl/

4.Korzystając po raz pierwszy z pożyczki Wonga, zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza adresem e-mail oraz hasłem. Następnie zaakceptuj zgody i kliknij “Zarejestruj się”. 

5.Po założeniu konta zostaniesz poproszony o wypełnienie wniosku o pożyczkę. W tym celu będą Ci potrzebne wyżej wymienione dane oraz informacje dotyczące Twoich finansów.

6.Po uzupełnieniu danych musisz dokonać weryfikacji. Możesz to zrobić, logując się na swoje konto bankowe przez specjalną aplikację lub wysyłając przelew weryfikacyjny 10 gr.

7.Teraz czekaj na decyzję kredytową! Jeżeli będzie ona pozytywna, pozostaje Ci jedynie zaakceptowanie oferty oraz podpisanie umowy. Możesz to zrobić tradycyjnie w wersji papierowej lub szybciej drogą elektroniczną.

8.Pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto po podpisaniu umowy. Data zaksięgowania wpłaty zależy jednak od godzin pracy banku i sesji Elixir.

wonga

Wonga o firmie

Firma Wonga oferuje swoim klientom pożyczki na raty w wysokości do 20 000 zł na 60 miesięcy lub chwilówki do 1500 zł na 60 dni. W zależności od własnych potrzeb możemy wybrać interesującą nas ofertę i złożyć wniosek. Cały proces zajmie zaledwie kilkanaście minut, a w zamian otrzymujemy możliwość realizacji swoich planów i marzeń. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki spłacanej w 60 ratach: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 30 144 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 144 zł (w tym: prowizja 10 1441 zł, odsetki 0 zł), 60 miesięcznych rat w wysokości 502,40 zł. Dane aktualne na dzień 20.05.2019 r.

 

Zobacz opinie o Wonga.