Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Promocja w Polożyczka

Na polskim rynku finansowym funkcjonuje obecnie wiele firm, które wyspecjalizowały się w udzielaniu chwilówek. Te cieszą się ogromną popularnością, bo są łatwo dostępne i pozwalają na osiąganie wyznaczonych celów. Są niezbędne wtedy, gdy konieczne jest przeprowadzenie dużego remontu lub zrealizowanie innej, poważnej inwestycji.

Najważniejsze jest jednak to, że życie nie składa się tylko z przykrych obowiązków. Daje również sposobność do relaksu i zabawy. W tym, by sfinansować letni wypoczynek, odwiedzać hale koncertowe i robić to, co kocha się najbardziej, pomoże Polożyczka. Przyda się zarówno ludziom o dużym temperamencie i tym bardziej statecznym. Wszystkich przybliży do realizacji zaplanowanych działań. Jakie ma zalety i na jakich zasadach jest przyznawana?

Pierwsza pożyczka do 1000 złotych za 0 złotych

To ważna wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory nie byli klientami portalu Polożyczka. Mają oni niepowtarzalną okazję sprawdzenia tej znakomitej oferty. Jako nowi użytkownicy mogą wnioskować o pożyczenie 1000 złotych zupełnie za darmo! Nie ponoszą wtedy żadnych, najmniejszych, ukrytych kosztów. Mają 30 dni na to, by oddać dokładnie tyle, ile pożyczyli. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy muszą zmierzyć się z nagłym wydatkiem. Wiadomo przecież, jakie to trudne, szczególnie pod koniec miesiąca. Zazwyczaj brakuje wówczas gotówki na pilne potrzeby, ale na szczęście opisywana usługa finansowa jest rozwiązaniem tego typu bolączek.

Można pożyczyć maksymalnie 5000 złotych

Warto pamiętać o tym, że z usług serwisu Polożyczka z powodzeniem mogą korzystać również ci, którzy mają większe potrzeby. Trzeba jednak uświadomić sobie, iż należy liczyć się z naliczeniem odpowiednich opłat. Na szczęście informacje na temat ich wszystkich otrzymuje się już w trakcie pierwszej wizyty w opisywanym serwisie internetowym. Na jego stronie głównej znajdują się dwa suwaki. Za pomocą tego znajdującego się u góry reguluje się kwotę, którą zamierza się pożyczyć. Drugi, umieszczony poniżej, pokazuje, ile dni do spłaty potrzebuje każda chętna osoba. Można wybrać wartości od 1 do 30, zatem na spłatę należności klient otrzymuje równy miesiąc. Podejmując rozsądną decyzję, opartą na wyliczeniu tego, na ile można sobie pozwolić, możliwe staje się zrealizowanie większego celu. Dobrze jest przy tym dokładnie obserwować, w jaki sposób zmieniają się takie wartości jak RRSO, prowizja i kwota do spłaty. W ten sposób uzyskuje się najważniejsze informacje dotyczące tego, jaką kwotę trzeba będzie spłacić.

polozyczka-promocja

Brak środków na spłatę i co dalej?

Polożyczka, podobnie jak wiele podobnych jej produktów finansowych, daje klientom duże pole manewru. Szczególnie zadowoleni będą ci mający problemy ze spłatą zadłużenia w ustalonym terminie. Mogą oni przesunąć datę spłaty. Możliwe jest opóźnienie jej o 7, 14 lub 30 dni. Wielość opcji jest zatem naprawdę duża. Oznacza to, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Jedynym wymogiem jest jednak to, by nie bać się kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Skonsultowanie swojego problemu jest konieczne, bo właśnie wtedy możliwe staje się wybrnięcie z tarapatów bez ingerencji windykatora. Warto też pamiętać, że ponoszone koszty będą różne w zależności od pożyczonej kwoty i czasu potrzebnego na spłacenie zadłużenia.

Kto może być wnioskodawcą?

Niewielu jest na rynku pożyczkodawców, którzy oferują tak dobre warunki, jak Polożyczka. Okazuje się, że w większości wymagają oni wieku przynajmniej 20 lat. Tymczasem z opisywanej oferty mogą skorzystać osoby w wieku 18-76 lat. Przedział wiekowy jest zatem bardzo duży, dlatego wielu chętnych skorzysta na pewno z tej formy pomocy. Ponadto należy być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, uzyskiwać stały dochód i mieć dostęp do poczty internetowej i bankowości elektronicznej. Niezbędny jest także aktualny adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

O czym powinien pamiętać każdy klient?

Chcąc korzystać z usług świadczonych przez lubianego na rynku pożyczkodawcę, trzeba zadbać o swoją historię kredytową. To ważne, bo każdy jest sprawdzany w bazach KRD i KBIG. Warto zatem pamiętać o tym, zanim podejmie się decyzję o podpisaniu nowego zobowiązania finansowego. Jednym z istotnych pytań jest również to dotyczące zaciągania kolejnej pożyczki, jeśli nie uregulowało się jeszcze poprzedniej. Otóż nie ma takiej możliwości, ale warto spłacać zaległości w terminie. To najlepszy sposób na budowanie swojej opinii jako klienta godnego zaufania.

Proces składania wniosku krok po kroku

Niejednokrotnie klienci boją się skorzystania z pomocy finansowej, bo nie wiedzą, jak przebiegają kolejne działania, które należy podjąć. Tymczasem Polożyczka kieruje się prostymi zasadami i taki też jest proces składania wniosku. W pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji, potem wybiera się parametry pożyczki, a następnie trzeba oczekiwać na kod, który zostanie wysłany SMS-em. Wypełnienie wszystkich najważniejszych informacji o sobie, zweryfikowanie ich oraz potwierdzenie wszelkich wprowadzonych danych wystarczy, by w niedługim czasie cieszyć się przyznanymi środkami. To bardzo proste, dlatego warto skorzystać z okazji i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Zobacz opinie o Polożyczka.