Happy Days w Polożyczka!


Jak się okazuje, wrzesień to również czas atrakcyjnych promocji wśród pożyczkodawców. Jedną z firm oferujących atrakcyjne rabaty jest Polożyczka. Jaką ofertę przygotowała dla swoich klientów? Co można dzięki niej zyskać i jak z tego skorzystać? Mamy wszystkie niezbędne informacje!


Happy Days w Polożyczka! 

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Czas powrotu do szkoły bywa ciężki nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Skompletowanie wyprawki szkolnej oraz inne codzienne wydatki mogą dać się we znaki. W takich sytuacjach warto skorzystać z pożyczek online, zwłaszcza kiedy mamy możliwość wziąć udział w promocji! Jak działa Happy Days w Polożyczka?

 

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowego rabatu w Polożyczka. Dzięki temu zaoszczędzisz aż 222 zł na prowizji pożyczki. Jak to możliwe? Wystarczy jeden kod, aby koszty zmalały w mgnieniu oka! Jednak pamiętaj oferta jest ważna tylko do środy, czyli 11 września 2019 roku! Sprawdź warunki promocji i nie czekaj!

Happy Days w Polożyczka – warunki

Polożyczka to jeden z pożyczkodawców oferujących atrakcyjne chwilówki przez internet. W swojej ofercie często uwzględnia również promocje, a jedną z nich jest obniżenie kosztów o 222 zł! Jakie warunki musisz spełniać, aby skorzystać z tego rabatu? Happy Days w Polożyczka to akcja promocyjna skierowana do wnioskodawców, którzy korzystali już wcześniej z oferty. Jeżeli masz status powracającego klienta, możesz śmiało skorzystać z promocji. 

Jednak pamiętaj, że obejmuje ona pożyczki o minimalnej kwocie 1300 zł!

 

Przypomnijmy raz jeszcze, jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową. 

  • ukończone co najmniej 18 lat oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej do spłaty zobowiązania,
  • status konsumenta,
  • dostęp do bankowości elektronicznej oraz posiadanie własnego adresu e–mail.

Terminarz promocji Happy Days w Polożyczka

Rabat 222 zł na koszty spłaty w Polożyczka jest ważny tylko do środy, czyli 11 września 2019 roku!

 

Happy Days w Polożyczka – jak skorzystać z oferty?

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z oferty promocyjnej Polożyczka, konieczne jest posiadanie statusu klienta powracającego. Oznacza to, że posiadamy konto na platformie pożyczkodawcy oraz spłaciliśmy już co najmniej jedną pożyczkę. Jako stali klienci nie musimy wypełniać ponownie całego formularza. 

1.Należy przejść na stronę pożyczkodawcy. 

Weź udział w promocji!

 

2.Następnie  kliknąć “Zaloguj” i wpisać swój adres e–mail oraz hasło.

happy days w polożyczkazrzut ekranu źródło: https://polozyczka.pl/

3.Kolejnym krokiem jest zgłoszenie chęci wnioskowania i ustalenie parametrów pożyczki. Pamiętaj promocja obejmuje kwoty od 1300 zł!

4.Zatwierdź wszystkie dane lub zaktualizuj te, które się zmieniły.

5.Następnie wyślij zgłoszenie i czekaj na odpowiedź!

Złóż wniosek po raz pierwszy i korzystaj z przyszłych promocji!

Warto również złożyć wniosek po raz pierwszy i skorzystać z promocji pierwsza darmowa pożyczka do 500 zł. Jako nowi klienci możemy wnioskować również o kwoty do 2 500 zł, ponosząc standardowe koszty prowadzenia pożyczki. Jak złożyć wniosek? Nic trudnego!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk. 

Złóż wniosek!

 

2.Na stronie głównej znajdziesz wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków wybierz interesujący Cię termin spłaty oraz kwotę, a następnie kliknij “Złóż wniosek”.

3.Teraz musisz zarejestrować swoje konto, podając podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. 

4.Jeżeli przejdziesz ten etap bez problemów, zostaniesz poproszony o uzupełnienie pozostałych informacji.

5.Po zatwierdzeniu wniosku musisz jeszcze zweryfikować swoją tożsamość, łącząc się ze swoim kontem bankowym lub wysyłając przelew weryfikacyjny.

6.Następnie musisz poczekać tylko na decyzję kredytową oraz przelew środków na konto.

 

polożyczka

Polożyczka o firmie

Polożyczka oferuje swoim nowym klientom możliwość wnioskowania nawet o 2500 zł na 15 lub 30 dni. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji pierwsza pożyczka za darmo. Jednak rabat obejmuje wyłącznie kwotę minimalną 500 zł. Jeżeli składamy wniosek po raz kolejny, maksymalna wartość pożyczki wzrasta aż do 8000 zł! Cały proces przebiega przez stronę internetową bez wychodzenia z domu. Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź opinie o Polożyczka.