Świąteczna promocja Polożyczka!


Jak się okazuje, wrzesień to również czas atrakcyjnych promocji wśród pożyczkodawców. Jedną z firm oferujących atrakcyjne rabaty jest Polożyczka. Jaką ofertę przygotowała dla swoich klientów? Co można dzięki niej zyskać i jak z tego skorzystać? Mamy wszystkie niezbędne informacje!


Świąteczna promocja Polożyczka!! 

Wielkimi krokami zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Jednak zanim nadejdzie ten magiczny czas, czekają nas zakupy prezentów dla bliskich oraz liczne przygotowania. Z tej okazji Polożyczka wprowadza nową promocję dla swoich klientów! Bez wątpienia warto z niej skorzystać i zapłacić mniej. Jak działa świąteczna promocja Polożyczka?

 

Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowego rabatu w Polożyczka. Dzięki temu zaoszczędzisz aż 150 zł na kosztach pożyczki. Jak to możliwe? Wystarczy jeden kod, aby koszty zmalały w mgnieniu oka! Jednak pamiętaj oferta jest ważna tylko do soboty, czyli 15 grudnia 2019 roku! Sprawdź warunki promocji i nie czekaj!

polozyczka opinie

Świąteczna promocja Polożyczka! – warunki

Polożyczka to jeden z pożyczkodawców oferujących atrakcyjne chwilówki przez internet. W swojej ofercie często uwzględnia również promocje, a jedną z nich jest obniżenie kosztów o 150 zł! Jakie warunki musisz spełniać, aby skorzystać z tego rabatu? Świąteczna promocja w Polożyczka to akcja promocyjna skierowana zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy korzystali już wcześniej z oferty. Dlatego każdy może wziąć udział w tej promocji.

Jednak pamiętaj, że obejmuje ona pożyczki o minimalnej kwocie 1400 zł na 30 dni!

 

Przypomnijmy raz jeszcze, jakie warunki należy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową. 

  • ukończone co najmniej 18 lat oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej do spłaty zobowiązania,
  • status konsumenta,
  • dostęp do bankowości elektronicznej oraz posiadanie własnego adresu e–mail.

Terminarz promocji Świąteczna Promocja Polożyczka!

Rabat 150 zł na koszty spłaty w Polożyczka jest ważny tylko do niedzieli, czyli 15 grudnia 2019 roku do godziny 23:59!

 

Świąteczna promocja Polożyczka! – jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty jako nowi klienci, musimy przejść cały proces wnioskowania bez pominięcia żadnego etapu. Jak złożyć wniosek? Nic trudnego!

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk. 

2.Na stronie głównej znajdziesz wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków wybierz interesujący Cię termin spłaty oraz kwotę, a następnie kliknij “Złóż wniosek”.

Pamiętaj, że minimalne parametry, jakie należy ustawić, aby skorzystać z promocji to 1500 zł na 30 dni!

3.Teraz musisz zarejestrować swoje konto, podając podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Nie zapomnij o kodzie promocji “PREZENT150“.

4.Jeżeli przejdziesz ten etap bez problemów, zostaniesz poproszony o uzupełnienie pozostałych informacji.

5.Po zatwierdzeniu wniosku musisz jeszcze zweryfikować swoją tożsamość, łącząc się ze swoim kontem bankowym lub wysyłając przelew weryfikacyjny.

6.Następnie musisz poczekać tylko na decyzję kredytową oraz przelew środków na konto.

Jak złożyć wniosek w Polożyczka? Oto instrukcja w formie wizualnej!

 

Złóż wniosek po raz pierwszy i korzystaj z przyszłych promocji!

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z oferty promocyjnej Polożyczka, konieczne jest posiadanie statusu klienta powracającego. Oznacza to, że posiadamy konto na platformie pożyczkodawcy oraz spłaciliśmy już co najmniej jedną pożyczkę. Jako stali klienci nie musimy wypełniać ponownie całego formularza. 

1.Należy przejść na stronę pożyczkodawcy. 

2.Następnie  kliknąć “Zaloguj” i wpisać swój adres e–mail oraz hasło.

świąteczna promocja polożyczkazrzut ekranu źródło: https://polozyczka.pl/

3.Kolejnym krokiem jest zgłoszenie chęci wnioskowania i ustalenie parametrów pożyczki. Pamiętaj promocja obejmuje kwoty od 1400 zł na 30 dni!

4.Zatwierdź wszystkie dane lub zaktualizuj te, które się zmieniły. Pamiętaj o kodzie rabatowym “PREZENT150“!

5.Następnie wyślij zgłoszenie i czekaj na odpowiedź!

Polożyczka o firmie

Polożyczka oferuje swoim nowym klientom możliwość wnioskowania nawet o 2500 zł na 15 lub 30 dni. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji pierwsza pożyczka za darmo. Jednak rabat obejmuje wyłącznie kwotę minimalną 500 zł. Jeżeli składamy wniosek po raz kolejny, maksymalna wartość pożyczki wzrasta aż do 8000 zł! Cały proces przebiega przez stronę internetową bez wychodzenia z domu.

Reprezentatywny przykład pożyczki nieobjętej regulaminem promocji “Pierwsza darmowa pożyczka do 1000,00 zł”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1970,20% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1282,82 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10%, całkowity koszt kredytu 282,82 zł (w tym: prowizja 274,60 zł odsetki 8,22 zł), okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 10 października 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja trwa od dnia 28 marca 2019 r. do dnia 31 marca 2020 r.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź opinie o Polożyczka.