Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Promocja od Wandoo

Nieprzewidziane wydatki są każdorazowo dużym problemem dla wielu gospodarstw domowych. Sprawiają, że ich budżet wystawiany jest na ciężką próbę. Najczęściej jest bowiem tak, że planując go, nie zakłada się żadnej rezerwy. Dlatego właśnie zakup nowej lodówki, telewizora lub nieplanowany remont zmuszają do szybkiego podejmowania decyzji. Niestety nieczęsto można liczyć na pomoc rodziny lub przyjaciół. Na szczęście do dyspozycji potrzebujących są pożyczki online. Z ich pomocą możliwe staje się wyjście z najgorszej opresji. Przekonali się o tym ci, którzy korzystali już z oferty, jaką przygotowali eksperci z wandoo.pl. Zgodnie z promocją obowiązującą w tym serwisie, możliwe jest pożyczenie nawet 2500 złotych.

Nowi klienci dostają więcej

Znakomita oferta, o której mowa przeznaczona jest dla osób, które pierwszy raz korzystają z usług wandoo.pl. Portal dba o swoich użytkowników i na początek proponuje im propozycję nie do odrzucenia. Po pozytywnie zakończonej weryfikacji otrzymają oni znakomite warunki przyznania pożyczki. Mają prawo uzyskania, po złożeniu wniosku, kwotę 2500 złotych. Nie muszą przy tym w ogóle martwić się o koszty dodatkowe. Dlaczego? Wszystkie ponosi właściciel serwisu. Co to oznacza? Przede wszystkim nie ma potrzeby wnoszenia opłat z tytuł wysokich prowizji, bo wynoszą 0 złotych. Problemem nie są również odsetki, ponieważ zupełnie nie trzeba się nimi martwić. Niektórzy myślą pewnie o tym, że koszty ukryte zostały dzięki zapisanej małymi literami rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania (RRSO). Otóż nie – wynosi 0%. Pieniądze pożycza się zatem zupełnie za darmo. Warto jednak zwrócić pożyczoną kwotę przed upływem 30 dni. To najważniejsza informacja, o której należy pamiętać.

Kto może skorzystać z promocji?

Z preferencyjnych zasad przyznawania pożyczki może skorzystać każdy, kto spełnia wymogi stawiane przez pożyczkodawcę. Najważniejsze jest to, by mieścił się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat i zamieszkiwał na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Równie istotne jest posiadanie przez tę osobę konta bankowego w jednym z polskich banków. W trakcie weryfikacji należy również podać numer telefonu komórkowego. Niezwykle ważne jest wykazywanie pozytywnej historii kredytowej. Warto zatem uświadomić sobie, że ci, którzy widnieją w rejestrach dłużników, mogą mieć problemy z uzyskaniem wnioskowanej kwoty. Dobrą wiadomością jest jednak to, że każdy pojedynczy przypadek rozpatrywany jest osobno. Ostateczną decyzję w przypadku wandoo.pl podejmuje przecież pracownik, który dobrze rozumie potrzeby klientów. Wielu ucieszy też zapewne wiadomość o tym, że istnieje możliwość wyboru terminu spłaty. Pożyczone pieniądze oddaje się po upływie 10, 20 lub 30 dni. Decyzja należy do wnioskującego o pożyczkę.

promocja wandoo

Czy wandoo.pl daje możliwość refinansowania pożyczki?

Klienci korzystający z usług pożyczkodawców niejednokrotnie zadają pytanie dotyczące tego, co mogą zrobić, gdy wiedzą, że nie spłacą zobowiązania w terminie. Wielu wydaje się, że to problem, którego nie można rozwiązać. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Istnieje przecież możliwość refinansowania kredytu krótkoterminowego. Co to oznacza? Cała procedura polega na tym, że inna firma użycza środków na spłatę zadłużenia w wandoo.pl. W ten sposób bez problemu można zwrócić pożyczoną kwotę, a potem uregulować zaległości z pożyczkodawcą, który udzielił wsparcia. Najważniejsze jest jednak to, by w odpowiednim czasie zgłosić swój wniosek. Służą do tego numery telefonów stacjonarnych, poczta elektroniczna i czat z doradcą. Wystarczy, że jedną z tych dróg wysłane będzie odpowiednie powiadomienie (należy tego dokonać przed upływem terminu spłaty). To najprostsza droga do tego, by wszystkie pozostałe formalności załatwili przeszkoleni specjaliści. Ostatnim obowiązkiem, którego trzeba dopilnować, jest uiszczenie odpowiedniej opłaty za usługę i załatwione. Termin spłaty będzie przedłużony o 14 lub 30 dni.

Rejestracja w Wandoo jest dziecinnie prosta

Starając się o pożyczkę, nie trzeba przechodzić przez czasochłonne rejestracje. Już w trakcie pierwszej wizyty na stronie www wystarczy podać wszystkie najważniejsze informacje o sobie. Przede wszystkim chodzi o dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Ponadto konieczne jest podanie używanego przez siebie numeru telefonu komórkowego. Nie można również zapomnieć o wykonaniu przelewu na wyznaczone konto. Taka opłata rejestracyjna kosztuje tylko grosz. Instrukcje dotyczące tego, jak należy przejść przez procedurę, zawarte są w smsie wysłanym przez wandoo.pl. Te wszystkie działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa całej transakcji. Pożyczkodawca wie, że dane wnioskodawcy zgadzają się w kilku źródłach, a osoba wykonująca przelew ma pewność, że otrzyma żądaną kwotę.

Powracający klienci korzystają z profitów

Dobre oferty otrzymują nie tylko ci, którzy korzystają z wandoo.pl po raz pierwszy. Osoby dbające o swoją dobrą historię kredytową mogą z powodzeniem starać się o kolejne pożyczki. Udostępnia się im kwotę rzędu nawet 5000 złotych. By upewnić się, że jest ona osiągalna, można skorzystać z kalkulatora dostępnego w panelu klienta. Z jego pomocą możliwe jest dokonanie wyliczeń, czy uzyska się dostęp do dodatkowych środków. Jest to niezwykle szybkie, a decyzja wydawana jest niemal natychmiastowo.

Zobacz opinie o Wandoo.

 

Weź udział w KONKURSIE!