Oferta 4 za 3 w InCredit


Lubisz promocje? Mamy kolejną wyjątkową ofertę! Tym razem rabat oferuje firma InCredit! Jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki, jednak zależy Ci na spłacie ratalnej, to jest to coś dla Ciebie. O co chodzi? Jak skorzystać z promocji? Sprawdź to!


Oferta 4 za 3 w InCredit

W Twoim budżecie domowym pojawiły się nieplanowane wydatki? Nie masz odpowiedniej kwoty pieniędzy, aby sobie z nimi poradzić? Teraz to nie problem! Możesz skorzystać z wygodnej pożyczki na raty. Oferta 4 za 3 w InCredit gwarantuje Ci również możliwość zaoszczędzenia dodatkowej gotówki. Jak to zrobić?

 

Oferta 4 za 3 w InCredit to nowość, z której szkoda nie byłoby skorzystać. Promocja trwa do odwołania, jednak mimo to warto się pospieszyć, ponieważ taka okazja nie zdarza się dwa razy. Co musisz zrobić? Złożyć wniosek o pożyczkę! Jakie dokładnie warunki musi ona spełniać? Sprawdź poniżej!

Oferta 4 za 3 w InCredit – warunki

Jest to promocja skierowana do klientów, którzy złożą wniosek o pożyczkę po 18 lipca 2019 roku, a decyzja kredytowa będzie pozytywna. Jakie warunki musi spełnić wnioskodawca? Po pierwsze rabat dotyczy pożyczki dla nowych klientów do 4 000 zł na 4 miesiące. Z kolei stali klienci mogą wnioskować nawet o 6 000 zł z możliwością spłaty w 4 miesięcznych ratach. Po drugie trzy pierwsze raty muszą zostać opłacone w terminie! W innym przypadku promocja zostanie anulowana. 

Jakie warunki musi spełniać wnioskodawca?

  • Posiadać polskie obywatelstwo,
  • Mieć od 21 do 70 lat,
  • Być właścicielem indywidualnego konta bankowego,
  • Posiadać regularne miesięczne dochody,
  • Mieć aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • Posiadać pozytywną historię kredytową.

 

NAGRODY

Pożyczkodawca InCredit zwalnia pożyczkobiorcę z obowiązku opłacenia kosztów 4 raty!

Klient nie poniesie wtedy kosztów, takich jak prowizja, opłata przygotowawcza oraz odsetki. Musi on zapłacić jedynie ratę kapitałową.

 

Terminarz oferty 4 za 3 InCredit

Promocja trwa do odwołania oraz dotyczy pożyczkobiorców, którzy złożyli wniosek po 18 lipca 2019 roku.

 

Dla przykładowej pożyczki 2500 zł na 120 dni: RRSO wynosi 387,9% (stan na dzień 18.07.2019); Całkowita kwota pożyczki: 2500 zł; zmienna stopa oprocentowania: 10% w stosunku rocznym; całkowity koszt pożyczki: 858,63 zł, w tym: Prowizja 187,50 zł, Opłata przygotowawcza: 625 zł, odsetki 46,13 zł; okres obowiązywania umowy: 120 dni; całkowita kwota do spłaty 3358.63 zł. 

 

InCredit 4 za 3 – jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, klient musi złożyć wniosek o pożyczkę telefonicznie lub przez internet. Poniżej przedstawiamy instrukcję.

1.Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając poniższy przycisk

2.Wybierz kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Pamiętaj promocja dotyczy pożyczki do 4 000 zł na 4 miesiące! Następnie kliknij “Złóż wniosek”.

3.Drugim etapem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Pożyczkodawca poprosi Cię o podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz hasła. Następnie zaznacz zgody i kliknij “Kontynuuj”.

4.Teraz zostaniesz poproszony o uzupełnienie reszty danych osobowych, adresowych oraz informacji dotyczących sytuacji finansowej. 

5.Po zatwierdzeniu wniosku musisz zweryfikować dane osobowe. Możesz to zrobić ekspresowo, wykorzystując technologię Kontomatik, lub tradycyjnie przez wysłanie przelewu 1 zł.

6.Teraz pożyczkodawca musi otrzymać potwierdzenie, a następnie zweryfikować wniosek. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze trafią na Twoje konto.

Jeżeli składasz wniosek po raz kolejny, wystarczy zalogować się na konto użytkownika (adres e-mail oraz hasło wybrane w formularzu rejestracyjnym), a następnie przejść do sekcji Wniosek o udzielenie pożyczki.

O firmie InCredit

InCredit to firma pożyczkowa oferująca wygodne pożyczki na raty. Klient może złożyć wniosek zarówno przez internet, jak i telefonicznie. Maksymalna kwota pożyczki konsumenckiej wynosi 9 500 zł. Z kolei spłatę można rozłożyć na nie więcej niż 24 raty miesięczne. Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz opinie o InCredit.