Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Nowe warunki w pożyczkach Grupy Aventus

Nowe warunki w pożyczkach Grupy Aventus! Pożyczkodawcy powitali jesień zmianami w swoich produktach finansowych. Od 1.10.2018 roku marki Lew Pożyczka, Smart Pożyczka oraz Finansowe Posiłki proponują swoim klientom wsparcie finansowe na nowych warunkach.

Zmiana dotyczy promocji chwilówki dla nowych klientów! Teraz pierwszą darmową pożyczkę otrzymasz przy kwocie do 2000 zł!

Darmowa pożyczka do 2000 zł w pożyczkach Grupy Aventus

Zmiany dotyczą pożyczek Lew Pożyczka, Smart Pożyczka oraz Finansowe Posiłki. Od teraz nowi klienci mają możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki przy wnioskowaniu o kwoty do 2000 zł. Każdą z nich charakteryzuje:

 • minimum formalności,
 • pożyczka na jasnych i uczciwych warunkach,
 • prosta procedura wnioskowania,
 • szybka decyzja i dostarczenie gotówki,
 • długie godziny pracy Biura Obsługi Klienta

smart pożyczka gif

Skorzystaj z promocji w Smart Pożyczka!

Warunki w pożyczkach Grupy Aventus

Aby móc skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki w Lew Pożyczka, Smart Pożyczka oraz Finansowe Posiłki, należy spełniać kilka warunków:

 • wiek od 19 do 73 lat,
 • dowód osobisty i obywatelstwo Polski,
 • miejsce zamieszkania na terenie RP,
 • uzyskiwanie dochodu,
 • aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • konto w banku,
 • brak wpisu w rejestrach dłużników.

lew pożyczka gif

 

Skorzystaj z promocji w Lew Pożyczka!

Składanie wniosku w pożyczkach Grupy Aventus

Jak wnioskować o wsparcie finansowe w Lew Pożyczka, Smart Pożyczka oraz Finansowe Posiłki?

 1. Na początku należy za pomocą suwaków wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz termin spłaty i kliknąć “Weź pożyczkę”.
 2. Następnie przechodzimy do wypełniania formularza. Pamiętajmy o sprawdzeniu poprawności wszystkich danych.
 3. Po zatwierdzeniu wniosku będziemy zobowiązani do weryfikacji danych.
 4. Ostatnim krokiem będzie oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy.

finansowe posiłki baner

Skorzystaj z promocji w Finansowe Posiłki!