Nest Konto z premią!


Do instytucji finansowych oferujących atrakcyjne promocje dołączył Nest Bank! Tym razem wyjątkowa okazja dotyczy osób, które zdecydują się na otwarcie konta osobistego. Kto z nas nie lubi korzystać rabatów i bonusów? Co można zyskać? Sprawdź poniżej!


Nest Konto z premią!

Aktualnie niemal każdy posiada indywidualne konto w banku. Większość pracodawców dostarcza wynagrodzenie w formie przelewu, a wszelkie opłaty za rachunki również najlepiej uregulować drogą elektroniczną bez wychodzenia z domu. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które jeszcze nie założyły rachunku w żadnej instytucji, lub planujesz usługodawcę, otwórz Nest Konto z premią! O co chodzi? Na czym polega bonus i jak z niego skorzystać? 

 

Nest Konto z premią to możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Obecnie brak otwartego konta w banku może wiązać się z wieloma utrudnieniami. Z drugiej strony niektóre instytucje narzucają klientom wysokie opłaty lub po prostu nie zachęcają promocjami. Jeżeli chcesz skorzystać z naprawdę atrakcyjnej oferty, otwórz Nest Konto z premią! Radzimy się pospieszyć, ponieważ promocja będzie aktywna jedynie do końca sierpnia lub wyczerpania puli!

Nest Konto z premią – warunki

Aby móc skorzystać z wyjątkowej promocji Nest Konto z premią, należy spełniać kilka warunków. Te, które dotyczą samej osoby klienta, mówią o tym, że musi on:

  • posiadać co najmniej 18 lat,
  • dysponować ważnym dowodem osobistym lub paszportem,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • mieć miejsce zamieszkania na terenie Polski
  • oraz przede wszystkim posiadać status nowego klienta Nest Banku. Są to osoby, które w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały lub nie posiadają rachunku ROR w instytucji.

TERMINARZ

Promocja jest aktywna do 31.08.2019 roku. Tylko wnioski złożone do tego dnia mają szansę na skorzystanie z premii.

 

NAGRODY!

PIERWSZY MIESIĄC: 100 zł

DRUGI MIESIĄC: 50 zł

TRZECI MIESIĄC: 50 zł

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?

 

Do skorzystania z Nest Konta z premią są uprawnione osoby, których rachunek spełni następujące warunki:

PIERWSZY MIESIĄC: wpływ wynagrodzenia o wartości co najmniej 500 zł, transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 500 zł (nie później niż do 30.09.2019 roku)

DRUGI MIESIĄC: minimalny wpływ wynagrodzenia 500 zł oraz transakcje bezgotówkowe 500 zł

TRZECI MIESIĄC: wpływy wynagrodzenia o wartości minimalnej 500 zł i płatności kartą wykonane na sumę co najmniej 500 zł.

 

Nest Konto z premią – jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji Nest Konto z premią, należy przede wszystkim złożyć wniosek o otwarcie rachunku ROR. Jak to zrobić? Spójrzmy.

1.Po pierwsze należy przejść na stronę internetową banku. Można to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2.Następnie klikamy “Załóż konto”. W ten sposób zostaniemy przeniesieni na podstronę, gdzie należy wybrać interesujący nas sposób wnioskowania. 

3.ROZMOWA WIDEO: jest to najszybsza droga do złożenia wniosku oraz aktywacji konta. Rachunek zostanie aktywowany nawet w ciągu 5 minut. 

Kiedy mogę złożyć wniosek? od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 21.00

Co będzie mi potrzebne? dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem

PRZELEW: jeżeli posiadasz już rachunek bankowy w innej instytucji, możesz wypełnić wniosek online, a następnie zweryfikować dane przez, zlecając przelew z innego konta. Ten sposób wnioskowania gwarantuje aktywację konta nawet w 15 minut! Pamiętaj o sesjach elixir!

Kiedy mogę złożyć wniosek? w dowolnym terminie, ograniczeniem są jedynie sesje Elixir

Co będzie mi potrzebne? konto bankowe w innej instytucji

KURIER: możesz wypełnić wniosek przez internet, a następnie podpisać umowę oraz potwierdzić tożsamość, okazując dowód osobisty kurierowi. Proces ten trwa nawet do 5 dni. 

Kiedy mogę złożyć wniosek? w dowolnym terminie, a następnie czekasz na wizytę kuriera

Co będzie mi potrzebne? ważny dowód osobisty do okazania kurierowi

ODDZIAŁ: możesz również złożyć wniosek przez internet, a następnie udać się do banku w celu podpisania umowy oraz aktywacji rachunku ROR.

Kiedy mogę złożyć wniosek? w dowolnym terminie, a następnie udać się do oddziału w godzinach pracy Nest Banku

Co będzie mi potrzebne? dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości

O Nest Bank

Nest Bank jest to instytucja finansowa, która oferuje swoim klientom nie tylko konta bankowe, ale również wiele innych produktów. Są one skierowane zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Na stronie banku znajdziemy takie oferty, jak lokaty, kredyty czy też rachunki oszczędnościowe. Z informacji na stronie internetowej wynika, że jest to instytucja stworzona z myślą o rodzinie. Dlatego też możemy być pewni, że produkty dostępne w ofercie są bezpieczne oraz opierają się na przejrzystych warunkach.