Konkurs z wandoo.pl

Wandoo na wniosek klientów przedłuża czas trwania konkursu „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”. Zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej nowy termin zakończenia konkursu zmienia się z 3 września 2017 na 17 września 2017. Również przesunięciu o 14 dni ulegają wszystkie daty związane z realizacją poszczególnych etapów konkursu.

Wandoo jakiś czas temu ogłosiło ciekawy konkurs związany z wakacyjnymi przeżyciami. Jak wspominacie swoje wakacje? Może macie w telefonie zdjęcia, filmy z dokumentujące różne ciekawe sytuacje. Wandoo namawia, by podzielić się z nimi wrażeniami z minionych wakacji. Wystarczy wysłać zdjęcie lub zrobić coś kreatywnego, co przekona jurorów, że to właśnie Wam należy się nagroda. Wandoo prosi, by podzielić się z nimi wrażeniami z wakacji i przekonać ich, że te wakacje były najwspanialsze. Wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz, ale musi zostać spełnione założenie – ciekawie i kreatywnie.

Jakie są warunki udziału w konkursie?

Warunki udziału w konkursie Wandoo są proste. Wystarczy spełnić dwa warunki poniżej:

  • Po pierwsze klient musi skorzystać z oferty pożyczkowej w terminie 11 sierpnia – 17 września 2017. Nie ważne czy jest nowym klientem czy już zarejestrowanym.
  • Po drugie, musi wysłać uzasadnienie, dlaczego te wakacje były lub są wspaniałe. Klient Wandoo musi przekonać komisję konkursową w dowolny sposób – wysłać zdjęcie, narysować pracę, napisać o tym, stworzyć piosenkę, wiersz.

 

Jakie nagrody funduje dla zwycięzców Wandoo?

Nagrody w konkursie to wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Klienci Wandoo mają szansę wygrać jedną z  nagród:

  •  Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U
  •  Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB
  •  Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

Wyniki konkursu Wandoo

Odpowiedzi na zadanie konkursowe należ wysłać na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo Finance sp. z o.o., którzy w okresie trwania konkursu od 11 sierpnia 2017 r. do 17 września 2017 r. wzięli pożyczkę na portalu wandoo.pl.

Komisja konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe. Komisja konkursowa składa się z trzech osób wybranych przez Organizatora. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych są następujące: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu na stronie pożyczkodawcy.

Złóż wniosek o pożyczkę w WANDOO