Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Konkurs z wandoo.pl

Wandoo na wniosek klientów przedłuża czas trwania konkursu „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”. Zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej nowy termin zakończenia konkursu zmienia się z 3 września 2017 na 17 września 2017. Również przesunięciu o 14 dni ulegają wszystkie daty związane z realizacją poszczególnych etapów konkursu.

Wandoo jakiś czas temu ogłosiło ciekawy konkurs związany z wakacyjnymi przeżyciami. Jak wspominacie swoje wakacje? Może macie w telefonie zdjęcia, filmy z dokumentujące różne ciekawe sytuacje. Wandoo namawia, by podzielić się z nimi wrażeniami z minionych wakacji. Wystarczy wysłać zdjęcie lub zrobić coś kreatywnego, co przekona jurorów, że to właśnie Wam należy się nagroda. Wandoo prosi, by podzielić się z nimi wrażeniami z wakacji i przekonać ich, że te wakacje były najwspanialsze. Wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz, ale musi zostać spełnione założenie – ciekawie i kreatywnie.

Jakie są warunki udziału w konkursie?

Warunki udziału w konkursie Wandoo są proste. Wystarczy spełnić dwa warunki poniżej:

  • Po pierwsze klient musi skorzystać z oferty pożyczkowej w terminie 11 sierpnia – 17 września 2017. Nie ważne czy jest nowym klientem czy już zarejestrowanym.
  • Po drugie, musi wysłać uzasadnienie, dlaczego te wakacje były lub są wspaniałe. Klient Wandoo musi przekonać komisję konkursową w dowolny sposób – wysłać zdjęcie, narysować pracę, napisać o tym, stworzyć piosenkę, wiersz.

Jakie nagrody funduje dla zwycięzców Wandoo?

Nagrody w konkursie to wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Klienci Wandoo mają szansę wygrać jedną z  nagród:

  •  Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U
  •  Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB
  •  Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

Wyniki konkursu Wandoo

Odpowiedzi na zadanie konkursowe należ wysłać na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo Finance sp. z o.o., którzy w okresie trwania konkursu od 11 sierpnia 2017 r. do 17 września 2017 r. wzięli pożyczkę na portalu wandoo.pl.

Komisja konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe. Komisja konkursowa składa się z trzech osób wybranych przez Organizatora. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych są następujące: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu na stronie pożyczkodawcy.

Zobacz opinie o Wandoo.