Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Konkurs PozyczkaPlus.pl

Konkurs PozyczkaPlus.pl

Wraz z nadejściem jesieni w naszych budżetach domowych pojawiają się dodatkowe wydatki związane z przygotowaniami do zimy, ale nie tylko. To również czas, kiedy przyroda może nas zaskoczyć bogatą paletą kolorów. Tak piękny krajobraz wielu z nas inspiruje do podejmowania ciekawych inicjatyw. Dlatego też jedna z firm pożyczkowych organizuje konkurs PozyczkaPlus.pl z atrakcyjnymi nagrodami.

PozyczkaPlus.pl proponuje swoim klientom udział w wyjątkowym, jesiennym konkursie. Jest on skierowany do osób, które zdecydują się na zaciągnięcie zobowiązania w okresie od 1 października do 15 listopada 2018 roku.

PozyczkaPlus.pl daje nam szansę na spełnienie swoich jesiennych marzeń nie tylko poprzez skorzystanie ze standardowej oferty, ale również dzięki atrakcyjnym nagrodom. Jeśli pożyczymy kwotę do 2000 zł nawet na 30 dni, nie poniesiemy żadnych kosztów! Przy wyższych kwotach naliczone zostaną niewielkie opłaty. Czy to nie wystarczająca zachęta do podjęcia wyzwania? Dodatkowo pożyczki wypłacone zostaną za pośrednictwem systemu Przelewy24, dzięki czemu wnioskowana kwota dotrze do nas w mgnieniu oka!

konkurs pozyczkaplus.pl

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 0% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Czas obowiązywania umowy 30 dni.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Konkurs PozyczkaPlus.pl – nagrody

Osoby, które podejmą wyzwanie i wezmą udział w konkursie, mają szansę na zdobycie nagrody głównej lub pięciu nagród pocieszenia! Co można wygrać? Pula przeznaczona dla klientów chcących wygrać pieniądze na zrealizowane jesiennych inspiracji jest bardzo atrakcyjna.

 • nagroda główna: 5000 zł!!
 • nagroda pocieszenia: dla 5 osób po 1000 zł!!!

Konkurs PozyczkaPlus.pl – jak wziąć udział?

Co trzeba zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie organizowanym przez PozyczkaPlus.pl? Musimy wykonać kilka kroków.

 1. Zaciągnij pożyczkę do 15 listopada za pośrednictwem strony pożyczkodawcy! Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.
  Weź udział w konkursie PozyczkaPlus.pl!
 2. Określ interesującą Cię kwotę oraz termin spłaty za pomocą wirtualnego kalkulatora, przykładowo:
  konkurs pozyczkaplus.pl
 3. Następnie kliknij “Złóż wniosek” i wypełnij krótki formularz. Czeka Cię jeszcze weryfikacja tożsamości, ale to tylko chwila.
 4. Po dokonaniu formalności i zaakceptowaniu wniosku należy przejść na stronę pożyczkodawcy.
 5. Czeka na Ciebie krótki wniosek. W widoczne pola należy wpisać: imię i nazwisko, e-mail oraz NAJWAŻNIEJSZE dokończenie zdania “Jesienią mogę…”.konkurs pozyczkaplus.pl
 6. Klikamy “Wyślij” i gotowe!

Konkurs PozyczkaPlus.pl warunki

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaciągnięcie pożyczki w okresie od 1 października do 15 listopada oraz dokończenie zdania “Jesienią mogę…”. Oprócz tego należy spełniać kryteria stawiane wnioskodawcom:

 • wiek od 19 do 73 lat,
 • posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiadanie zatrudnienia,
 • brak wpisów w rejestrach dłużników związanych z nieterminową wpłatą.

3.96
124 głosów
Pożyczasz 1500 zł Oddajesz 1500 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Pożyczka Plus
 

PozyczkaPlus.pl – o firmie

PozyczkaPlus.pl to firma oferująca swoim klientom chwilówki na okres od 5 do 45 dni. Jako nowi klienci mamy możliwość skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki przy zobowiązaniu na kwotę do 2000 zł na 30 dni. Przy kolejnych wnioskach dostępna maksymalna kwota stopniowo wzrasta, osiągając wartość 8000 zł podczas ubiegania się o wsparcie finansowe po raz 9. Natomiast termin spłaty wynoszący 45 dni jest aktywny dla osób wnioskujących po raz trzeci. Więcej informacji na temat pożyczkodawcy znajdziesz na stronie Pozyczkowy-portal.pl.

Zobacz opinie o PozyczkaPlus.pl.