Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Konkurs Lendon

Wszyscy kochają loterie z nagrodami. Nie dziwi zatem, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem również wśród osób korzystających z pożyczek-chwilówek. Nie ma chyba nic lepszego od pożyczenia pieniędzy zupełnie za darmo, szczególnie wtedy, gdy można dostać jeszcze coś ekstra. Taką właśnie ofertę przygotowali specjaliści z Lendon. Ogłosili konkurs, w którym naprawdę warto wziąć udział. Na czym polega zabawa i jakie nagrody czekają na tych, którzy skuszą się na dołączenie do niej?

Czas trwania konkursu

W pierwszej kolejności trzeba zaznaczyć, że udział w grze możliwy jest w dniach od 7 sierpnia do 5 listopada 2017 roku.  Organizator zaznacza jednak, że w wyznaczonym czasie obowiązywać będą dwie przerwy. Pierwsza w dniach 11-24 września, z kolei druga w okresie 9-22 października. Na chętnych czeka aż 56 następujących po sobie edycji. Każda z nich trwa jeden dzień, w którym wygrywa największy ze szczęśliwców. Oznacza to, że każdorazowo losowany jest zwycięzca! Formularz zgłoszeniowy wysłany w danym dniu bierze udział w losowaniu, które przypada na dzień, w którym wypisał wniosek o pożyczkę. To jedyna szansa, by sięgnąć po ekstra wygraną.

Co można wygrać?

Warto dopomóc swojemu szczęściu i wziąć udział w wyścigu po nagrody. Stawka jest naprawdę kusząca, bo można wygrać dokładnie tyle, ile się pożyczyło. Gratyfikacja przyznawana każdemu uczestnikowi z osobna zależna jest od tego, o jaką kwotę wnioskował w Lendon. Takie dodatkowe pieniądze przydadzą się każdemu. Wreszcie możliwe stanie się skorzystanie z pożyczki, która może być absolutnie darmowa! Wystarczy tylko pomyśleć o tym, jakie to uczucie, gdy nowy telewizor lub pralka znajdą się w domu bez ponoszenia najmniejszych opłat. Wspaniałe uczucie, prawda?

Na czym polega loteria i kto może być jej uczestnikiem?

Wiadomo już, o jaką stawkę toczy się gra. Jasne jest również to, jak długo trwa. Teraz pozostaje dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Z czym kojarzy Ci się Lendon.pl?”. Szansę na nagrodę za ciekawie sformułowane hasło ma każdy, kto spełni określone warunki. Oto one: uczestnik musi korzystać z pożyczki pierwszy raz i powinien poprawnie wypełnić wniosek o pożyczenie potrzebnej kwoty na czas nie dłuższy niż 45 dni. Ponadto wymogiem koniecznym jest uzyskanie przez niego pozytywnej decyzji odnośnie wypłaty wnioskowanej kwoty. Potem, gdy ta znajdzie się już na wskazanym koncie, trzeba wypełnić i wysłać formularz dotyczący udziału w konkursie (zostanie przesłany na adres e-mail podany w zgłoszeniu). Wszystkie te warunki muszą zostać spełnione łącznie, a udzielone odpowiedzi nie mogą naruszać polskiego prawa ani dobrych norm obyczajowych. W czasie rozstrzygania wyników konkursu należy być ciągle pełnoprawnym jego uczestnikiem, więc posiadać nieprzeterminowaną, pierwszą pożyczkę zaciągniętą dzięki lendon.pl.

Kto wyłania zwycięzców i jak odebrać nagrodę?

Nazwiska zwycięzców ogłaszane są przez jury składające się z trzech ekspertów branży marketingowej. To właśnie te osoby oceniają jakość nadsyłanych odpowiedzi. Biorą wówczas pod uwagę ich oryginalny styl i pomysłowość. Właśnie ta unikatowość jest najważniejsza. Dlatego dobrze jest odpowiednio przemyśleć slogan i użyć swojej kreatywności na najwyższym poziomie. Taki wysiłek naprawdę popłaca. Nagroda przyznawana jest na takich zasadach, że będzie przeznaczona na spłacenie łącznej kwoty zaciągniętego zobowiązania. Zatem pożyczając 2500 złotych, można właśnie tyle samo wygrać. Informacja dotycząca uzyskania gratyfikacji finansowej wysyłana jest mailem. Wtedy finalnym skutkiem podjętych działań jest zamknięcie pierwszej umowy na zaciągniętą pożyczkę. Organizator zastrzega sobie, że możliwe jest opublikowanie zwycięskiego hasła wraz z imieniem autora i miejscowością, w której mieszka na stronie internetowej lub materiałach reklamowych.

Korzyści z brania udziału w konkursach

Warto podjąć trud wzięcia udziału w zmaganiach pożyczkobiorców. Nagroda jest naprawdę godna uwagi. Nie ma chyba takiej osoby, która nie chciałaby skorzystać z żądanej kwoty absolutnie za darmo. Dlatego właśnie trzeba wykorzystać tę wspaniałą okazję. Wszystkie procedury są niezwykle proste oraz przejrzyste, podobnie jak pożyczka w lendon.pl. Dobrze o tym pamiętać i sprawić radość sobie oraz swoim bliskim. Jest to tym prostsze, że wszystkie niezbędne działania wykonywane są z zacisza własnego domu. Potrzebne jest tylko trochę odwagi, fantazji i kreatywności. Tylko tyle dzieli chętnych od uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Zobacz opinie o Lendon.