Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Kod rabatowy od MoneyMan – oszczędzasz 20% na prowizji

Kod rabatowy od MoneyMan – promocja -30% kosztów prowizji

Rozpoczęcie roku szkolnego to dla uczniów czas powrotu do nauki, a dla rodziców dodatkowe wydatki, które mogą nadszarpnąć nasze finanse. W związku z tym firma MoneyMan oddaje do dyspozycji swoich klientów kod rabatowy. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić aż 20% na prowizji. Pożyczkobiorcy odwiedzający fan page firmy mogli otrzymać jako pierwsi kod rabatowy od MoneyMan.

W szkole Twojego dziecka organizowany jest wyjazd na zieloną szkołę, ale nie masz wystarczających środków na pokrycie kosztów? W związku z jesiennymi porządkami chciałbyś zmienić kolor ścian w domu, ale Twój budżet domowy na to nie pozwala? Pieniądze na te i inne wydatki możesz otrzymać od MoneyMan! Jeśli skorzystasz z kodu “FB9”, otrzymasz aż 20% rabatu na koszty prowizji.

Z promocji mogą skorzystać klienci firmy ubiegający się o dowolną kwotę pożyczki, niezależnie od terminu jej spłaty. Jak działa kod rabatowy? Przykładowo ubiegając się o kwotę 2000 zł na 2 miesiące w standardowej formule, zostaniesz zobowiązany do zwrócenia łącznej kwoty 2627.54 zł. Całkowita suma pożyczki składa się z następujących kosztów: prowizja 600.04 zł oraz odsetki 27.51 zł. RRSO wynosi 818.25%, a rata miesięczna to 1313.77 zł.

kod rabatowy od MoneyMan

Przy użyciu kodu “FB9” i skorzystaniu rabatu przy tych samych parametrach całkowity koszt spłaty zobowiązania wyniesie 2507.02 zł! Koszty pożyczki prezentują się następująco: prowizja 480.03 zł  oraz odsetki 27.00 zł. RRSO będzie równe 523.91%, a rata miesięczna to 1253.51 zł.

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

Firma MoneyMan na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Pożyczkodawca regularnie przygotowuje dla wnioskodawców oferty promocyjne dostępne w social mediach, newsletterach oraz na stronie internetowej.  Dowodem na to jest możliwość skorzystania z nowego kodu rabatowego gwarantującego obniżenie kosztów prowizji o 20%. Aby z niego skorzystać, należy:

  1. Przejść na stronę pożyczkodawcy.
  2. Wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty.
  3. Następnie w miejscu “Wpisz kod promocyjny” wpisać “FB9” i odkliknąć w dowolnym miejscu.
  4. W tym momencie kod rabatowy od MoneyMan powinien zostać aktywowany, a my możemy cieszyć się z obniżonych kosztów.

MoneyMan warunki promocji

Aby skorzystać z promocji, należy:

  • wpisać w odpowiednim miejscu kod rabatowy “FB9”.
  • Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów

Skorzystaj z promocji w MoneyMan!

MoneyMan – o firmie

Firma MoneyMan to gwarancja łatwego wnioskowania oraz szybkiego dostępu do potrzebnych pieniędzy. Maksymalna kwota, o jaką możemy się ubiegać, wynosi 4000 zł, zaś minimalna to 100 zł. Spłata pożyczki odbywa się w 1, 2, 3 lub 4 miesięcznych ratach. Aby móc skorzystać z oferty MoneyMan, należy:

  • mieć ukończone co najmniej 18 lat,
  • posiadać aktywny numer telefonu,
  • posiadać adres e-mail,
  • być właścicielem konta bankowego

Jeśli spełniasz wyżej wymienione warunki, możesz przystąpić do procesu wnioskowania. Po wybraniu interesującej nas kwoty oraz okresu za pośrednictwem wirtualnego kalkulatora i kliknięciu przycisku “Weź pożyczkę”, zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem. Należy wypełnić go swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi oraz adresowymi. Po uzupełnieniu wszystkich pól zostaniemy zobowiązani do zweryfikowania tożsamości za pośrednictwem aplikacji Instantor. Jeżeli to zrobimy, pozostanie nam tylko oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy.

Zobacz opinie o MoneyMan.