Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Kod rabatowy od Ekassa na nowy rok szkolny!

Kod rabatowy od Ekassa – promocja -30%

Rozpoczęcie roku szkolnego to czas nowych wyzwań nie tylko dla uczniów, ale także dla portfeli rodziców. Z myślą o tych, których budżety domowe zostały nadszarpnięte, Ekassa przygotowała ekstra ofertę! Osoby śledzące najnowsze informacje na fanpage’u pożyczkodawcy mogły otrzymać tę informację jako pierwsze.

W prezencie od Ekassa zniżka -30% na początek szkoły.  Promocja trwa od 28.08.2018 roku do 10.09.2018 roku! Każdy, kto posiada specjalny kod, może uzyskać rabat na spłatę pożyczki! Wystarczy wpisać w odpowiednie miejsce kod rabatowy od Ekassa  “EKASSA30”.

Z promocji mogą skorzystać klienci firmy, wypełniając do 10.09.2018 roku odpowiedni wniosek na stronie pożyczkodawcy. Warto zaznaczyć, że rabat jest dostępny jedynie dla osób ubiegających się o zobowiązanie na 12 tygodni lub aktywujące tryb “Chcę ekstra gotówkę za niską cenę”.  Jak działa kod rabatowy od Ekassa? Przykładowo wnioskując o dofinansowanie w wysokości 2300 zł na 3 miesiące bez możliwości skorzystania z promocji, dostajemy informacje o cotygodniowych ratach równych 259 zł. Łączna kwota do zwrotu będzie wynosiła 2849 zł – w tym 549 zł to koszty pożyczki.

kod rabatowy od ekassa

Z kolei uwzględniając kod rabatowy od Ekassa otrzymamy promocję dnia -30% oraz ekstra gotówkę. Wnioskowaną kwotę 2300 zł pożyczkodawca dostarczy nam tego samego dnia, natomiast po tygodniu spłaty dodatkowo dostaniemy 970 zł, a po miesiącu aż 1920 zł! Tygodniowa rata będzie wynosiła 502 zł! W efekcie łączna kwota do zwrotu wyniesie 5522 zł, jednak koszty pożyczki to zaledwie 332 zł!

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

Firma Ekassa dba o satysfakcję klientów ze swoich usług, zapewniając dostęp do coraz to nowszych promocji i konkursów. Na nowy rok szkolny zaproponowano rabat -30% na spłatę zobowiązania. Aby z niego skorzystać należy:

  1. Przejść na stronę pożyczkodawcy.
  2. Następnie przejść do sekcji pożyczki na 1-3 miesiące.
  3. Wybrać interesującą nas kwotę oraz okres spłaty 3! miesiące.
  4. Na końcu – wpisać kod promocyjny w wyznaczonym miejscu, które zostało wskazane na grafice.

 

kod rabatowy od ekassa

Ekassa warunki promocji

  • Promocja trwa od 28.08 – 10.09.2018
  • Kod rabatowy “EKASSA30”
  • Oferta promocyjna może zostać aktywowana przy wyborze pożyczki na 12 tygodni i opcji “ekstra gotówka za niską cenę”

Skorzystaj z promocji w Ekassa!

Ekassa – o firmie

Firma Ekassa to pożyczkodawca, który gwarantuje swoim klientom otrzymanie pożyczki na prostych warunkach. Cały proces wnioskowania o wsparcie finansowe odbywa się w trybie online, co pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz swobodny dostęp do formularza umieszczonego na stronie internetowej firmy. Każdy wnioskodawca traktowany jest indywidualnie, a przy podejmowaniu decyzji brane są pod uwagę jego potrzeby i możliwości finansowe. Minimalna kwota pożyczki wynosi 400 zł, później wraz z dłuższym okresem spłaty rośnie jej wartość maksymalna. Kiedy decydujemy się na zobowiązanie miesięczne, wówczas możemy liczyć na kwotę do 2500 zł. Następnie posiadając większy wydatek i decydując się na okres spłaty od 1 do 3 miesięcy, możemy liczyć na pożyczkę do 4000 zł. Ostatnim etapem jest konsolidacja chwilówek w jedną na 12 miesięcy i dostępność  kwot od 2000 do 16 000 zł. Aby zaciągnąć pożyczkę w Ekassa, niezbędne jest: polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania na terenie RP, ważny dowód osobisty, dokumenty poświadczające dochody oraz ich źródło, a także numer konta bankowego.

Zobacz opinie o Ekassa.