Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Ferratum – Wielkanocna promocja dla stałych klientów

Ferratum – promocja Wielkanocna

Specjalnie dla stałych klientów, firma Ferratum przygotowała specjalną ofertę z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Promocja skierowana, jest dla osób, które zdecydują się o zaciągnięcie pożyczki ratalnej online do końca marca 2018 roku. Warunkiem, jest zdecydowanie się na pożyczkę, której spłata będzie rozłożona na 12 równych rat.

Musimy jedynie spłacić 11 rat pożyczki, a ostatnia (12) będzie całkowicie za darmo!

Nie zwlekajcie! Czas goni, a okazja, jest bardzo interesująca.

Ferratum – szczegóły oferty promocyjnej

  • Promocja trwa do 31 marca 2018 roku,
  • Konieczne, jest zaciągnięcie pożyczki ratalnej, ze spłatą do 12 miesięcy,
  • Oferta skierowana jest do stałych klientów firmy
  • Warunkiem, jest terminowe spłacenie zobowiązania (11 rat)
  • 12 ratę spłaca firma Ferratum!
4.4
82 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 1335.58 zł Koszt 13355.8 zł Złóż wniosek Opinie o Ferratum Money ratalna

Ferratum – o firmie

Ferratum to firma, w której możemy starać się o zaciągnięcie pożyczki ratalnej online do 10000 zł. Możliwe jest rozłożenie zobowiązania na 24 równe raty, natomiast promocja dotyczy oferty, w której decydujemy się na szybszą spłatę pożyczki, do 12 miesięcy. Ferratum to jedna z większych firm pozabankowych w Polsce. Obecnie stacjonuje w 20 krajach w Europie. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Decyzję otrzymujemy już po 15 minutach, od momentu złożenia wniosku. Polecamy!

Zobacz opinie o Ferratum.