Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń o dochodach!


Do tej pory informowaliśmy naszych użytkowników o promocjach w firmach pożyczkowych. Jednak warto wiedzieć, że atrakcyjne oferty można znaleźć również w bankach! Do grona instytucji proponujących atrakcyjne rozwiązania dołączył Eurobank. Czym zaskoczył nas tym razem? Sprawdźmy!


Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń o dochodach!

Zależy Ci na otrzymaniu szybkiej gotówki? Nie masz czasu na spotkania w oddziałach i stanie w kolejkach? Teraz to nie problem! Eurobank oferuje swoim klientom pożyczkę do 50 000 zł całkowicie przez internet. Spłatę możesz rozłożyć na okres od 3 do 60 miesięcy. Dlaczego jest to wyjątkowa oferta? Bank nie wymaga od wnioskodawców żadnych dodatkowych dokumentów z miejsca pracy! Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń jest możliwa!

 

Jak już wspomnieliśmy, jeden z kredytodawców proponuje swoim klientom nowe rozwiązanie! Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń o dochodach pozwoli Ci zrealizować dowolny cel przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak wyglądają szczegóły oferty, czytaj dalej!

pożyczka w eurobanku bez zaświadczeń

 

Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń – warunki

Jednym z podstawowych kryteriów, jakie musimy spełniać, aby móc skorzystać z promocji w Eurobanku, jest posiadanie statusu nowego klienta. Oznacza to, że jeżeli nie korzystaliśmy z żadnych produktów instytucji przez rok, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie do złożenia wniosku. Oczywiście warto wspomnieć o podstawowych warunkach, takich jak:

  • posiadanie co najmniej 18 lat,
  • uzyskiwanie dochodu pozwalającego na bezproblemową spłatę zobowiązania,
  • ważny dowód osobisty,
  • aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • indywidualne konto bankowe,
  • a także miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Skoro promocja dotyczy pożyczki w Eurobanku bez zaświadczeń, jakich dokumentów potrzebujemy, aby skorzystać z oferty? Bank gwarantuje, że do złożenia wniosku wystarczą: dowód osobisty, numer konta bankowego, dane pracodawcy lub firmy oraz telefon komórkowy. Te informacje wystarczą, aby złożyć wniosek!

Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń, czyli:

  • od 500 do 4 200 zł nie będziesz potrzebował żadnego dodatkowego potwierdzenia,
  • od 4 300 zł do 50 000 zł Eurobank wymaga jedynie wyciągu z konta bankowego.

 

SZYBKI PRZELEW pożyczki bez zaświadczeń w Eurobanku

Jeżeli złożysz wniosek i otrzymasz pozytywną odpowiedź, pieniądze trafią na Twoje konto nawet w ciągu 15 minut od zaakceptowania warunków umowy. Przelew wykonywany jest za pośrednictwem systemu przelewu ekspresowych Blue Media. Zalecamy zapoznać się z listą instytucji obsługujących te usługi.

 

Pożyczka w Eurobanku bez zaświadczeń – jak skorzystać?

Jesteś zainteresowany ofertą pożyczki w Eurobanku bez zaświadczeń? Sprawdź poniżej, jak z niej skorzystać! Tłumaczymy wszystko krok po kroku.

1.Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy przejść na stronę banku. Można to zrobić, korzystając z poniższego przycisku.

Weź udział w promocji!

 

2.Następnie zostaniemy przeniesieni na podstronę zawierającą wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków wybierz interesujące Cię parametry pożyczki. 

Pamiętaj bez zaświadczeń pożyczysz do 50 000 zł na 60 miesięcy. Jednak przy kwotach wyższych niż 4 200 zł będzie potrzebny wyciąg z konta bankowego!

 

zrzut ekranu źródło: https://eurobank.pl/

3.Następnie zapoznaj się z kosztami i kliknij “Przejdź do wniosku”.

4.W tym momencie zostaniesz przeniesiony na podstronę zawierającą krótki formularz, który pomoże Ci w sprawdzeniu swojej zdolności kredytowej. O co zapyta bank? Oczywiście o dane osobowe, PESEL, numer telefonu, e-mail oraz informacje dotyczące dochodów i wydatków. 

5.Jeżeli uzupełnisz wszystkie dane, kliknij “Sprawdź zdolność”. Wszystko w porządku? Teraz możesz przejść do wpisywania kolejnych informacji.

6.Wyślij wniosek i poczekaj na decyzję kredytową. Jeśli będzie ona pozytywna, na Twój adres e-mail zostaną wysłane niezbędne dokumenty. 

7.Twoim zadaniem jest zapoznanie się z treścią dokumentów, a następnie zaakceptowanie warunków umowy. W tym celu na Twój numer telefonu zostanie wysłany kod autoryzacyjny. Po wpisaniu go w odpowiednim miejscu umowę uznaje się za zawartą.

8.Teraz czekaj tylko na pieniądze! Możesz je otrzymać nawet już w ciągu 15 minut.

Krótko o Eurobank

Eurobank kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych. Znajdziemy w niej nie tylko atrakcyjne kredyty gotówkowe, ale również ubezpieczenia, karty kredytowe i multiwalutowe, lokaty oraz fundusze. Większość formalności załatwimy bez wychodzenia z domu przez stronę internetową banku. Dzięki temu jego oferta staje się bardziej atrakcyjna i przyjazna klientom. Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź opinie o Eurobank.