Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Dzień Kobiet z MoneyMan – 50 zł na spłatę prowizji

MoneyMan – Kod promocyjny o wartości 50 zł

Z okazji Dnia Kobiet MoneyMan przygotował dla wszystkich klientów promocję. Pożyczkobiorcy mogą uzyskać kod promocyjny o wartości 50 zł na spłatę prowizji uzyskanej pożyczki. Jeżeli jesteśmy nowymi klientami, musimy pierwsze zarejestrować się na stronie firmy. Wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty na wirtualnym kalkulatorze. Maksymalnie możemy zaciągnąć 7000 zł i rozłożyć spłatę na 9 równych rat.

Wystarczy wpisać kod promocyjny DK18.

Pod wirtualnym kalkulatorem znajdziemy przycisk “wpisz kod promocyjny” i tam wprowadzamy powyższy kod.

Promocja ważna jest w wyłącznie w dniu 08.03.2018 r.!

MoneyMan – Zasady promocji

  • Promocja obowiązuje 08.03.2018
  • Warunkiem jest zaciągnięcie pożyczki w MoneyMan
  • Zgarnij bon promocyjny o wartości 50 zł na spłatę prowizji
  • Wprowadź kod i ciesz się obniżonymi kosztami pożyczki!
4.01
210 głosów
Pożyczasz 2000 zł Oddajesz 2000 zł Koszt - zł Złóż wniosek Opinie o MoneyMan

MoneyMan – Parę słów na temat firmy

MoneyMan to firma udzielająca pożyczek ratalnych online. Możliwe jest zaciągnięcie maksymalnie 7000 zł, na okres spłaty do 9 miesięcy. Firma należy do międzynarodowej firmy ID Finance Poland. Oferta skierowana jest to pełnoletnich osób, które posiadają obywatelstwo polskie. Aby uzyskać pożyczkę w MoneyMan, należy zarejestrować się na stronie firmy i tam za pomocą wirtualnego kalkulatora wybrać interesująca nas kwotę pożyczki. Ponadto, zobowiązani jesteśmy wypełnić formularz kontaktowy i wysłać go do weryfikacji firmy. Wnioski są szybko rozpatrywane, a pieniądze trafiają na konto już po 15 minutach!

Zobacz opinie o MoneyMan.