Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.

Black Friday w SzybkaGotówka

Black Friday w SzybkaGotówka!

Black Friday w SzybkaGotówka to wyjątkowa okazja zarówno do zdobycia niesamowitych rabatów, jak i skorzystania z nich. Oferta trwa tylko do północy, więc nie ma czasu na wątpliwości! Dlatego poniżej przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące promocji oraz standardowej pożyczki SzybkaGotówka.

Twoją pocztę elektroniczną wypełniły po brzegi oferty promocyjne, atrakcyjne rabaty i niepowtarzalne okazje, a konto świeci pustkami? Mamy dla Ciebie rozwiązanie skorzystaj z pożyczki online! Wnioski rozpatrywane są nawet do północy, a gotówkę możesz otrzymać w ciągu 15 minut w zależności od tego, w jakim banku posiadasz konto bankowe.

O co chodzi? 23 listopada o północy rozpoczął się Black Friday, czyli okres wielkich wyprzedaży i akcji promocyjnych. Szkoda byłoby przegapić taką szansę na wymarzone prezenty zarówno dla siebie, jak i bliskich w niesamowicie niskich cenach. Dlatego też tylko dzisiaj (23.11.2018 r.)  do godziny 00:00 masz szansę skorzystać z wyjątkowej promocji. Rabat -20% lub -25% za wnioskowanie o pożyczkę przez aplikację mobilną! Niesamowite, prawda? Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc skorzystać z promocji?

Weź udział w promocji Vivus!

Black Friday w SzybkaGotówka – jak skorzystać?

Jeśli jesteś nowym klientem firmy Szybka Gotówka, masz szansę na rabat -20% przy kolejnej pożyczce. Z kolei jako stały pożyczkobiorca otrzymasz nawet 25% zniżki już teraz! Jak to zrobić? Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną pożyczkobiorcy ze sklepu Google Play, a następnie za jej pośrednictwem złożysz standardowy wniosek o pożyczkę.

Cały proces przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku wersji na komputery.black friday w szybkagotówka

 1. Za pomocą suwaków określasz interesującą Cię kwotę oraz okres kredytowania.
 2. Jeśli pierwszy raz wnioskujesz o pożyczkę, otrzymujesz możliwość otrzymania potrzebnych pieniędzy zupełnie za darmo – RRSO 0%.

  Następnie jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka, klikasz “Użyć kod promocyjny” i wpisujesz BFM25. Po zatwierdzeniu kontynuujesz wypełnianie wniosku.
 3. Klikamy “Weź swoją pożyczkę”.
 4. Zostaliśmy przekierowani na podstronę z formularzem. Wypełniamy rubryki imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, numer PESEL, numerem i serią dowodu osobistego. Zaznaczamy również odpowiedź, czy posiadamy prawo jazdy. Klikamy “Kontynuuj”.

  Jeśli posiadamy już konto i jest to nasza kolejna pożyczka, używamy opcji logowanie.
 5. Następnie uzupełniamy wniosek o dane adresowe, numer rachunku bankowego, informacje o zatrudnieniu, przykładowo: miejsce pracy, forma zatrudnienia, wysokość dochodów oraz wydatków.
 6. Ostatni krok, jaki musimy zrobić to dokonanie weryfikacji. Najszybszym z dostępnych u tego pożyczkodawcy sposobów będzie przelew za pośrednictwem systemu Blue Media.

 

Następnie czekamy na decyzję pożyczkodawcy, która może przyjść nawet w ciągu jednej minuty! Jednak w natłoku zgłoszeń może to zająć więcej czasu. Informację o akceptacji lub odrzuceniu wniosku otrzymamy wiadomością SMS lub mailowo.

4.12
297 głosów
Pożyczasz 6000 zł Oddajesz 6000 zł Koszt 0 zł Złóż wniosek Opinie o Szybka Gotówka
 

Black Friday w SzybkaGotówka – warunki

Aby skorzystać z promocji SzybkaGotówka, należy przede wszystkim złożyć wniosek za pośrednictwem APLIKACJI MOBILNEJ. Można ją pobrać ze sklepu Google Play. Konieczna będzie również pozytywna decyzja kredytowa. Pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek, jeżeli spełnimy kilka podstawowych warunków.

 • Musimy posiadać obywatelstwo RP oraz adres zameldowania na terenie Polski.
 • Konieczne jest ukończenie co najmniej 18 roku życia.
 • Wymagany będzie przelew weryfikacyjny, dlatego też musimy być właścicielami konta bankowego.
 • Dodatkowo zostaniemy poproszeni o numer telefonu oraz adres e-mail.
 • Warunkiem przyznania pożyczki jest pozytywny wynik oceny historii kredytowej.

szybkagotówka

SzybkaGotówka o firmie

Black Friday w SzybkaGotówka to wyjątkowy czas dodatkowych rabatów. Jednak oferta pożyczkodawcy w standardowych warunkach również jest wzbogacona o promocję. Nowi klienci mają szansę otrzymać nawet do 6 000 zł na maksymalnie 65 dni zupełnie za darmo. RRSO będzie równe 0%, co oznacza, że oddajemy dokładnie tyle, ile otrzymaliśmy. Przy kolejnej pożyczce możemy wnioskować o 7 000 zł na okres od 1 do 65 dni.

BEZ PROMOCJI: Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Zobacz Opinie o Szybka Gotówka.